Ставьте like и читайте!

10 fakti par Meder Beauty Science kosmētiku

27.06.2019, 3ade.lv

10 fakti par Meder Beauty Science kosmētiku
  • Tikai daži kosmētikas zīmoli var lepoties ar to, ka produktu izstrādātājs ir ārsts-kosmetologs. Tīna Orasmae-Meder – ārsts-kosmetologs, kosmētiskās drošības speciālists un kosmētisko līdzekļu izstrādnes speciālists. Viņa vairāk kā desmit gadus vada seminārus un konferences kosmetoloģijas jomā un izstrādā kosmētisko līdzekļu receptes Eiropas lielākajām laboratorijām. Galvenā žurnāla "Kosmētikas līdzekļi" redaktore, grāmatas "Skaistuma mīti. Visa patiesība par botoksu, cilmes šūnām, organisko kosmētiku un daudz ko citu" līdzautore. 2009. gadā izveidojusi savu kosmētikas zīmolu MEDER Beauty Science.

Ārste-kosmetoloģe Tiina Orasmae-Meder, zīmola Meder Beauty Science dibinātāja

  • Neskatoties uz to, ka daktere Meder ir no Igaunijas, viņa 10 gadus dzīvojusi Francijā, tagad dzīvo Lielbritānijā, bet darbam un ražošanai viņa ir izvēlējusies laboratoriju Šveicē, kur likumi ir ļoti stingri, biežas pārbaudes un augstas drošības un kvalitātes prasības.
  • Sākotnēji dakterei Meder radās ideja izveidot alternatīvu "botoksam" – īpaši tiem, kam tas ir kontrindicēts. Un tādu cilvēku patiešām ir daudz, prakse rāda, ka diviem no desmit pacientiem botulotoksīns ir kontrindicēts. Tā, no viena miorelaksējoša līdzekļa radusies vesela līdzekļu līnija, kas veicina muskuļu atslābināšanos. Pēc šīs kosmētikas lietošanas, pieres āda nesavelkas kā akordeona plēšas un starpuzacu zonā grumbu vispār nav.

 


Kopšana pēc MEDER principa ir vienkārša un apzināta: tā ir attīrīšana, antioksidatīvā stimulācija, ādas aizsardzība un ādas kopšana ap acu zonu. Vairāk nekas nav vajadzīgs. Tikai gadījumā, ja ir papildus problēmas – tūska, rozācija, grumbas, – nepieciešams lietot vēl konkrētu līdzekli, kas, starp citu, nav jālieto katru dienu, visa mūža garumā. 42 nedēļas gadā attīrīšana-stimulācija-aizsardzība. Tas ir vairāk kā pietiekami un 10 nedēļas kursa veidā jālieto līdzeklis attiecīgās problēmas novēršanai. Kurss, tas nozīmē, ka līdzeklis jālieto 5 nedēļas katru dienu, pēc tam 5 nedēļas ik pārdienas un tad laiku pa laikam, kamēr beigsies līdzekļa iepakojums.

  • MEDER kosmētiskie līdzekļi nesatur SPF filtrus. Pēc dakteres Meder domām, nereāli apvienot lielu SPF un augstu aktīvo vielu koncentrāciju vienā formulā.
  • Vēl viena līdzekļu iezīme ir "kailas ādas efekts " – tie pilnībā iesūcas ādā. Izrādās, ja uz ādas pastāvīgi ir bieza krēma kārta, tad tas ādai ir kā signāls atjaunoties lēnāk.

 

Kā nākamā kosmētikas MEDER iezīme - tai netiek izmantotas kastītes kā iepakojums. Tās tikai sadārdzina kosmētisko līdzekļu vērtību un pēc produkta izlietošanas tās ir žēl izmest.

  • Neskatoties uz nelielo 26 produktu klāstu, līnijas sastāvā ir īpašs līdzeklis ļoti jutīgas ādas kopšanai, līdzeklis sejas ovāla apjoma samazināšanai un ovāla uzlabošanai, dziļai ādas mitrināšanai un mājas apstākļos lietojami līdzekļi. Līniju turpina Mio fix grumbu korekcija un unikāls līdzeklis problemātiskai ādai ar akne.
  • Dr. Meder uzstāj, ka pat mājas apstākļos lietojamos līdzekļus vajadzētu piemeklēt kosmetologam, neskatoties uz to, ka aktīvo sastāvdaļu koncentrācija ir zemāka nekā salonā izmantotajos, tā vēl joprojām ir pietiekami augsta.
  • Baltijas valstīs jau vairāk kā 40 kosmetologu strādā ar kosmētiku MEDER. Martā tika atklāta oficiāla pārstāvniecība Rīgā, kur jūs varat ne tikai iegādāties kosmētiku, bet arī iepazīties ar to ārstu sarakstu, kuri piedāvā procedūras, izmantojot MEDER kosmētiku. Vairāk informācijas jūs varat atrast mājas lapā www.mederstore.com.

 

SIA Meder Beauty ir ekskluzīvs zīmola pārstāvis Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Tālr.+371 29785665

E-pasts: meder.lv@mederbeauty.com

komentāri