Ставьте like и читайте!

10 gadu estētiskās un lāzermedicīnas klīnikai ERA ESTHETIC

29.06.2018, 3ade.lv

10 gadu estētiskās un lāzermedicīnas klīnikai ERA ESTHETIC
Klīnikas dibinātāja, dr. Jurgita Stoškiene

Šogad Baltijas skaistuma klīniku tīkls ERA ESTHETIC atzīmē 10 gadu pastāvēšanu. Savu pirmo apaļo jubileju klīnika sagaida ar iespaidīgu bagāžu. Tā ir atzīta par vienu no pašām inovatīvākajām klīnikām Baltijā un dinamiski attīstās jaunos reģionos. Mēs tikāmies ar klīnikas dibinātāju, dr. Jurgitu Stoškieni, lai pārrunātu skaistuma industrijas attīstību Baltijā. 

Uzskata, ka Lietuva ir bagātāka ar modernām medicīniskām tehnoloģijām. Tostarp lāzeru medicīna jums attīstās dinamiskāk. Arī jūsu klīnika, kas uz Latviju atveda jaunas skaistumkopšanas tehnoloģijas, nāk no Lietuvas. Vai tas ir likumsakarīgi?

J.S.: Iespējams, Lietuvā ir mazliet vieglāk attīstīt biznesu, kas ļauj mums reizēm nedaudz apsteigt Latviju, ieviešot jaunākās tehnoloģijas. Būtībā Latvijas medicīna neatpaliek no Lietuvas, un mūsu valstīm ir daudz kopēja estētiskās medicīnas attīstībā.

Kas apvieno mūsu valstis?

J.S.: Mēs neatpaliekam no pasaules tendencēm, taču nelielais Baltijas tirgus ierobežo piedāvājuma apjomu – ne visas klīnikas spēj investēt dārgos lāzeros, kas likumsakarīgi ir efektīvāki estētiskajā, kā arī citā medicīnā.

Tas nozīmē, ka izdzīvo bagātākie?

J.S.: Izdzīvo, iespējams, daudzi, bet aktīvi aug tikai tie, kas pastāvīgi iegulda savā attīstībā. Būtība nav «bagātībā», bet gatavībā nopelnīto ieguldīt turpmākajā attīstībā. Šajā nozarē vispār nedrīkst stāvēt uz vietas. Tehnoloģijas attīstās katru dienu, tāpēc svarīga ir klīnikas spēja ātri mainīties un iet kopsolī ar laiku.

Cik vajag ieguldīt skaistuma tehnoloģijās?

J.S.: Ir jāiegulda daudz. Lai gan Baltijas valstīs šīs investīcijas ir mazāk izdevīgas, bet bez tām nevar attīstīties. Iepērkot dārgus pasaules līmeņa lāzerus, kurus parasti ražo
Amerikā vai citos reģionos ar augstu dzīves līmeni, klīnikai Baltijas reģionā jārēķinās ar iedzīvotāju maksātspējas līmeni – iekārtas izmaksas ir tādas pašas kā Rietumu kolēģiem, bet mūsu klīnikas vienmēr nopelnīs mazāk. Mūsu jaunā klīnika Frankfurtē izmaksas „atsit” daudz ātrāk nekā klīnikas Lietuvā un Latvijā. Taču tas nav iemesls šeit neattīstīties!

Vai jūs uzskatāt, ka tieši investēšana vismodernākajās tehnoloģijās ir jūsu klīnikas panākumu atslēga?

J.S.: Bez šaubām, jā, bet ne tikai. Mums ir ļoti īpaša attieksme pret servisu, klientu komfortu. Diemžēl valda uzskats, ka medicīnai jābūt nedaudz brutālai. Ziedi, skaista mūzika un smaidīgs personāls – tie esot SPA atribūti, nevis medicīniska iestāde. Mēs aktīvi cīnāmies ar šo stereotipu. Es uzskatu, ka estētiskai medicīnai pat vairāk nekā citām apkalpojošām sfērām jāmāk nodrošināt skaistu un komfortablu servisu.

 

Jūsu arsenālā ir solīda aparātu bestselleru kolekcija. Kuru no tiem gribat īpaši izcelt?

J.S.: Protams, tā ir termoliftinga procedūra «Termāža» – vienīgā Latvijā. Šodien mūsu klīnikā ir 3. paaudzes Thermage CPT. Thermage bija pirmā radiofrekvenču ierīce, kuru 2002. gadā FDA apstiprināja liftinga procedūrām. Kopš tā laika veikts vairāk nekā 2 miljoni procedūru. Ir parādījušās arī vairākas analogas iekārtas. Taču Thermage joprojām ir zelta standarts neķirurģiskai ādas nostiepšanai ar pētījumiem, kuru skaits pārsniedz jebkuras citas iekārtas pētījumus. Pietiek ar vienu procedūru, un jūs varēsiet baudīt rezultātu gadu un vēl vairāk.

Thermage ir vienīgā FDA apstiprinātā procedūra plakstiņu liftingam, kuru bieži sauc par blefaroplastikas cienīgu alternatīvu.

Vēl viens no mūsu bestselleriem ir lāzerepilācija ar aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro. Tas ir unikāls ar savu jaudu un efektivitāti lāzers, aprīkots ar patentētu dzesēšanas sistēmu, kas nodrošina maksimālu komfortu un vislabākos rezultātus visu tipu matu augšanas apturēšanai. Šim lāzeram nav analogu, un lielākā daļa pasaules dermatologu to neapstrīdami sauc par epilācijas zelta standartu.

 

Kādus jaunumus šodien var gaidīt estētiskajā medicīnā?

J.S.: Šodien estētiskās medicīnas attīstība ieguvusi jaunu un ļoti pieprasītu virzienu. Aktīvi attīstās procedūras, kuru mērķis ir intīmā atjaunināšana. Tās ir estētisku un fizioloģisku problēmu korekcijas metodes sievietēm: vulvas un vagīnas gļotādas atrofiju ārstēšana, pēcdzemdību rētu likvidēšana, ārējo dzimumorgānu estētiskā izskata uzlabošana. Šajā virzienā saviem pacientiem mēs esam izvēlējušies labākos lāzerus un injekciju procedūras, kuras jau ieviešam savās klīnikas, tostarp arī Latvijā. Šīs procedūras veic ar frakciju lāzeru СО2Re no ASV ražotāja Syneron Candela, kā arī ar plazmoterapiju no Šveices laboratorijas RegenLab.

 

Kādas skaistuma procedūras no klīnikas piedāvājuma jūs ieteiktu šovasar? 

J.S.: Vasarā pieejamas ļoti daudzas aparātu procedūras. Ādas kvalitātes uzlabošanai varu ieteikt ļoti populārās liftinga procedūras ar neodīmija lāzeru GentleYag vai izcilo Thermage. Sejas ovāla nostiprināšanā labi strādā ELOS procedūra eTwo Sublime. Ķermeņa uzlabošanai (silueta nostiprināšanai, celulīta ārstēšanai) mūsu klientu favorīts ir ELOS tehnoloģija VelaShape, kas pirmos rezultātus sniedz jau pēc četrām procedūrām.

No kosmetoloģiskajām procedūrām īpaši populārs ir hidromehāniskais pīlings HydraFacial un lāzera biorevitalizācija. Tie ir mūsu ādas glābēji saulainā laikā. Ir vēl arī daudz citu procedūru. Katram pacientam var izvēlēties optimālu risinājumu jebkurā gadalaikā.

 

Jūs jau esat atvēruši klīniku ārpus Baltijas – Vācijā. Kādi ir jūsu jaunie plāni?

J.S.: Pagaidām tas ir noslēpums, bet drīzumā tiešām ERA ESTHETIC klīnika tiks atvērta jaunā reģionā. Starp citu, tas ir ērti mūsu klientiem, kas bieži ceļo. Un mūsu ārstiem – mēs varam dalīties pieredzē ar kolēģiem ārzemēs, bet, ieviešot jaunas tehnoloģijas, paļaujamies uz mūsu lielās komandas pieredzi.

ERA ESTHETIC ir Baltijas valstīs zināms lāzeru un estētiskās medicīnas klīniku tīkls, kas pēdējos gados Latvijā ieviesis vairākas inovatīvas tehnoloģijas, ādas ārstēšanas un atjaunināšanas zelta standartus.

Vai jūs paplašināsieties arī Latvijā?

J.S.: Nesen mēs atvērām savu filiāli Jūrmalā. Tālāk – skatīsimies. Bet apstāties attīstībā noteikti netaisāmies!

 

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs