Ставьте like и читайте!

5 produkti, kas palīdzēs ātri atkopties pēc svētkiem

02.01.2017, 3ade.lv

5 produkti, kas palīdzēs ātri atkopties pēc svētkiem

Šampānietis, garneles un šokolādes kūka... jeb vēl labāk – rosols, mundierī cepti kartupelīši un sālītie šampinjoni. Gardi, taču absolūti nepieņemami, ja svētku laikā tika pagūts uzkrāt pāris liekus kilogramus. Beigt šķielēt saldumu un treknumu virzienā nepieciešams nevis pēc pēdējās salātu karotes, bet gan tūlīt pat.

5 veselīgie produkti, kas palīdzēs operatīvi atkopties:

1. Kafijas vietā – ūdens, zaļā tēja stundu pēc maltītes. Tā paātrina vielmaiņu un dāvā ilgi gaidīto enerģijas lādiņu. Savukārt ūdens palīdzēs normalizēt kuņģa darbību un ātrāk izvadīt toksīnus.

2. Pirmajā dienas pusē lietojiet uzturā piena produktus un dzeriet kefīru, kas regulē zarnu darbību, atjauno to mikrofloru, normalizē organisma fizioloģiskās funkcijas.

3. Pusdienās un vakariņās dodiet priekšroku putrām. Auzu putra ieskauj kuņģa un zarnu sieniņas, aizsargā kuņģa gļotādu no sakairinājuma, tātad, organismam tikt galā ar lieko pārtiku ir vieglāk. Griķu putra palīdz atjaunot spēkus un vienlaikus jūsu kuņģim ir viegla.

4. Aktivizēt gremošanas procesus un apgādāt ar mikroelementiem un vitamīniem spēj brokoļi. Šis lieliskais produkts attīra kuņģi un asinis. Tikai nevāriet tos, bet gan applaucējiet, pievienojot nedaudz sāli, olīveļļu un zaļumus.

5. Āboli ir pārpilni ar А, С, В1, В2, В6, Р, Е, В vitamīniem, pektīnvielām un šķiedrvielām, kas attīra kuņģi no visa liekā. Mizu ieteicams neattīrīt, jo tā satur lielu šķiedrvielu un pektīnvielu daudzumu. Pektīns uzsūc kuņģī esošos toksīnus un indes, un novērš rūgšanas procesus.

Esiet veseli un slaidi!

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs