Ставьте like и читайте!

Ādas liftings ar āķīgo ELOS Sublime eTWO. Personīgā pieredze

07.06.2017, Almaza Pirha

Ādas liftings ar āķīgo ELOS Sublime eTWO. Personīgā pieredze

Efektīvas ādu atjaunošās un neinvazīvas procedūras, kas būtu pilnībā bez sāpēm, ir uz vienas rokas pirkstiem pārskaitāmas. Jebkura procedūra, kuras spēkos ir ar tavu ādu paveikt pārsteidzošas metamorfozes – lielākā vai mazākā mērā zināmu diskomfortu tomēr izraisa.

Šobrīd pieejams plašs neinvazīvo aparātu tehnoloģiju klāsts, kuru mērķis ir cīņa ar priekšlaicīgu ādas novecošanos. Viena no vadošajām vietām šādu tehnoloģiju vidū atvēlēta RF-terapijai. Radiofrekvenču enerģijas pielietojums medicīnā nav jaunums, un uzskaita nu jau vairākas desmitgades. Savukārt estētiskā medicīna apbruņojusies ar šo metodi ne tik sen, vien pirms 10 gadiem. Lai gan pa šo laiku tādi termini kā «termaliftings», «radioviļņu liftings», «RF-liftings» un «Termāža» ar estētisko medicīnu ir paguvuši bez maz vai “saaugt”, no medicīnas jomas attāliem cilvēkiem par katras šīs metodes niansēm zināms maz.

Runājot par ādu atjaunošām aparātu metodēm – jāatzīst, ka mana personīgā pieredze nav nemaz tik liela. Visas iepriekš izmēģinātās metodes attiecināmas drīzāk pie terapeitiskām un saudzējošām. Ja runā par smagāku artilēriju, esmu izmēģinājusi pigmentācijas noņemšanu un kapilāru ārstēšanu ar lāzeru, fotoatjaunošanu. Pēdējās rezultāti diez ko neiepriecināja, toties sagādāja būtisku triecienu maciņam. Tāpēc mana nākamā izvēle noteikti būs pārdomātāka.

Šoreiz vēlos jūs iepazīstināt ar efektīvu ādas un sejas kontūras atjaunošanu - ELOS Sublime, kuras pamatā ir radiofrekvenču enerģijas un infrasarkanā starojuma (ELOS tehnoloģija) apvienojums. Šī procedūra nodrošina ātrus, redzamus ādas pacelšanas (liftings) un ādas kvalitātes uzlabošanas rezultātus.

eTWO – kas tas par zvēru?

Pavisam nesen Latvijā pie jau esošām lāzeru tehnoloģijām ELOS nākusi klāt ekskluzīva jaunās paaudzes estētiskās medicīnas multifunkcionālā ierīce eTwo, kas apvieno sevī divus unikālus aplikatorus Sublime & Sublative sejas un ķermeņa ādas visaptverošai atjaunošanai.

Sublime ietver bipolāro RF enerģiju un infrasarkano gaismu – pateicoties iedarbībai uz dziļākiem ādas slāņiem un to uzsildīšanai, tiek saudzīgi un efektīvi stimulēta jauna kolagēna un elastāna veidošana, tādējādi uzlabojot sejas kontūru, sejas laterālo zonu rezultātā tiek nogludinātas grumbiņas mutes zonā un ap acīm.

Sublative aplikators ietver bipolāro RF tehnoloģiju un frakcionēti atjauno ādu trīs līmeņos. Procedūras laikā radioviļņu enerģija iekļūst ādā neskaitāmu sīku zirnekļu veidā. Kā rezultātā āda veido mikroskoptiskas ar aci nesaskatāmas zonas, kurās aizsāk veidoties jaunas šūnas, kolagēns un elastāns.

Aplikators tiek pielietots, lai atjaunotu ādas toni un piešķirtu tai svaigumu, sašaurinātu un izlīdzinātu poras, likvidētu pigmentāciju, atjaunotu ādu, novērstu tās novecošanas pazīmes un nogludinātu grumbas uz sejas, kakla, rokām un krūtīm, samazinātu rētas (postakne), toskait strijas.

Otrs mazāka izmēra uzgalis ļauj saudzīgi apstrādāt zonu ap acīm, kā rezultātā iespējams piepacelt nošļukušos plakstiņus, mazināt „maisiņus zem acīm”, kas vēl neilgi pirms tam bija panākams tikai un vienīgi ķirurģiski!

Sublimējamā jaunība uz pašas ādas

Uz manu pirmo pašsaprotamo jautājumu pirms pieraksta «Vai sāpēs?» menedžere atbildēja, ka nē. Taču šāda atbilde, kā jau zināms, ir tipiska. Patiesībā sāpju slieksnis katram ir atšķirīgs. Kādam procedūra var likties pilnībā ērta, cits miklām plaukstām skaitīs sekundes ar mēmu jautājumu: «kāda velna pēc es šeit daru?».

Liftinga procedūra ELOS Sublime – tā ir saudzējoša, ērta, droša procedūra, kas nodrošina ātrus rezultātus bez ādas traumēšanas un bez rehabilitācijas perioda pēc procedūras. Sajūtas pielīdzināmas pieskārienam ar siltu karoti. Sasilda un atslābina.

Tiklīdz nervu saspringums bija nokrities, aizsākās sīva cīņa ar miegu. Tādu procedūru, kuras laikā iespējams pie reizes arī izgulēties, savā dzīvē neatminos.

Taču iegrimt Morfeja apskāvienos neļāva aizraujošā diskusija ar nu jau man labi pazīstamo Liānu Blaževiču (klīnikas Era Esthetic vadošo kosmetoloģi).

Šī speciāliste ir atsevišķas publikācijas vērta, par cik katras vizītes laikā viņa laipni padalīsies ar teju visu savu zināšanu bagāžu. Vizīte pie viņas vienmēr izvēršas par aizraujošu un informatīvu lekciju, kas šobrīd, kad dalīšanās ar zināšanām tiek komercializētas, ir zelta vērts.

Taisnības labad būs vien jāatzīst, ka sajūtas un rezultāts nav tikai aparāta, bet arī kompetentā speciālista izslīpēto iemaņu nopelns. Viņa uzdevums ir procedūras gaitas kontrole ik sekundi, vadoties stingri pēc protokola. Jo ādu var lieti arī „sadedzināt”.

Jāpiemin, ka sāpju sajūtas nesagādā pielietojot konkrēti vektoriālo liftinga sistēmu Sublime. Tiklīdz sākas darbs ar grumbiņām Sublative – sajūtas ir nu jau krasi atšķirīgas.

Kā darbojas eTwo Sublime atjaunošanas tehnoloģija?

Sublime tehnoloģijas pamatā ir infrasarkanas gaismas un bipolāras radiofrekvenču enerģijas kombinācija (Elos kombinācija). Ar šīs tehnoloģijas palīdzību procedūras laikā ārsts veic kontrolētu dziļu dermas slaņu sasildīšanu (1-4 mm dziļumā). Tas ļauj nodrošināt ādas liftingu un novērst novecošanās pazīmes uz sejas:

 • atjaunot sejas ovāla kontūras,
 • novērst sīkās grumbiņas,
 • uzlabot ādas elastību.

Lai panāktu maksimālu komfortu procedūru laikā, eTwo Sublime sistēma ir aprīkota ar īpašu dzesēšanas sistēmu.

Indikācijas pacelšanai eTwo Sublime procedūru:

 • zoda un apakšējā žokla ādas ļenganums (ptoze);
 • vaigu ādas ļenganums (ptoze); 
 • “maisiņi” zem acīm;
 • grumbas zonā ap acīm,
 • uzacu līniju nolaišanās.

Procedūras rezultāti:

 • sejas ovāla nostiprināšana;
 • grumbiņu novēršana mutes zonā un ap acīm,
 • ādas elastības uzlabošana.

Cik daudz eTwo Sublime procedūras jāveic rezultāta sasniegšanai?

Jau pēc pirmās procedūras redzamus pirmos rezultātus – āda savelkas, tā kļūst gludāka.

Bet lai panāktu izteiktāku, noturīgu liftinga efektu, nepieciešams veikt 2-3 procedūru kursu ar 2-3 nedēļu intervālu. Protams, esmu jau pierakstījusies uz nākamo!

Kontrindikācijas procedūrai:

 • jebkuri ļaundabīgie augoņi;
 • grūtniecība;
 • kardiostimulātora esamība;
 • ādas virsmas integritātes bojājums procedūras veikšanas zonā;
 • tromboemboliskās slimības;
 • nekontrolēts diabēts;
 • alerģija pret niķeli.

Uzreiz pēc procedūras Jūs varat atgriezties sev ierastajā dzīves ritmā! Vēl ir jāpatur prātā, ka ir būtiski aizsargāt ādu no saules nelabvēlīgās ietekmes ar speciāli tam paredzēto kosmētiku, ko labprāt piemeklēs arī jums nu jau labi zināmā Liāna.

Cena: 200 EUR

Vieta: klīnika Era Esthetic.

 

 

komentāri

 • Reklāmkarogs