Ставьте like и читайте!

Ar saules briļļu tendenču demonstrēšanu Pasaules Optika godina Itālijas dizainerus

28.05.2017, 3ade.lv

Ar saules briļļu tendenču demonstrēšanu Pasaules Optika godina Itālijas dizainerus

25.maijā, pavisam vasarīgās noskaņās salonā Pasaules Optika tika prezentētas jaunākās saulesbriļļu un ietvaru tendences, kā arī mūsdienās par Itālijas dizaineru ikonām dēvēto – PRADA, MIU MIU, Giorgio Armani, Dolce&Gabbana un Versace dizaineru jaunākās kolekcijas.

Prezentācijas laikā viesi atklāja, ka līdz šim ir iegādāti un izmēģināti dažādu zīmolu ietvari un saulesbrilles, taču Itālija ir kā vērtība pie kā vienmēr var atgriezties un paļauties gan uz kvalitāti, gan izpildījumu. “Itālijas dizaineri ir viens no visu laiku lielākajiem ietvaru un saulesbriļļu smagsvariem. Ik sezonu tiek piedāvātas jaunas vai aktualizētas tendences, ik gadu mēs tiekam pārsteigti ar jauniem izpildījumiem – krāsām, faktūrām, formām,” atzīmē Pasaules Optika salona pārstāvis Edgars Belerts.

DOLCE&GABBANA šosezon piedāvā divu izteiktu formu saulesbrilles – kaķacs un kvadrāta formas. Dizaineru izvēlētais krāsu klāsts iezīmē šā brīža stila tendences – melna, zelta, rozā zelta, sudraba, pelēka, brūna un izsmalcināti zilā. Dolce&Gabbana ir pieturējušies arī pie klasikas, piedāvājot šīs sezonas saulesbrilles ar spoguļlēcām, taču pieejamas ir brilles ar dūmakaini rozā, un dūmakaini pelēkām lēcām.

 

 

GIORGIO ARMANI kolekcija Frames of Life ir pirmšķirīgs zīmola stila iemiesojums, prezentējot zīmola būtību, kas interpretēta jaunās vēsmās un radīta, saglabājot nevainojamu meistarību un absolūtu kvalitāti. Unikālo kolekciju raksturo tīras līnijas un augstas klases detaļas izsmalcinātā retro stilā ar atšķirīgo Botticella efektu uz kājiņām, kas izgatavots no metāla un acetāta. Kolekcijā dominē apaļas formas ietvari un īpašas detaļas.

VERSACE šosezon provocē ar saulesbriļļu ietvariem, prezentējot Rock Icons speciālu projektu Medusa Madness, apvienojot futūristiskas formas, unikālas krāsas un leģendāro zīmola simbolu. Jaunajiem Versace saulesbriļļu modeļiem ir izredzes kļūt par zīmola kulta projektiem. Skatienu piesaistoši kolorīti akcenti, zīmola leģendārie simboli un gaismas kontrasti rada provocējošu modeļu burvību drosmīgām un mūsdienīgām sievietēm.

 

MIU MIU iedvesmojoties no 60-to un 70-to gadu grafiskajiem rakstiem un krāsām pa jaunam interpretē to gadu estētisko retro – fantāzijas stilā, ietvaru un kājiņu avangardiskās, ģeometriskās formas saskan ar krāsām, kas dominē jaunākajā saulesbriļļu kolekcijā.

PRADA piedāvā pilnīgi jaunu elegances un vienkāršības apvienojumu, kā arī iemieso mūsdienu pasaules avangarda elementus. Modeļi ir unikāli, nelīdzinās tradicionālajiem, ierastajiem saulesbriļļu modeļiem. Tie atšķiras ar gaišām, caurspīdīgām krāsām, ģeometriskām formām un oriģināliem rakstiem. Šīs brilles būs piemērotas jaunāko tendenču mīļotājiem, kas meklē unikālus ietvarus.

 

komentāri

  • Reklāmkarogs