. " /> Ar skaistiem atvēršanas svētkiem pie pircējiem ir nonākusi Baibas Prindules-Rences grāmata "Svinam". | 3ade.lv

Ставьте like и читайте!

Ar skaistiem atvēršanas svētkiem pie pircējiem ir nonākusi Baibas Prindules-Rences grāmata "Svinam".

27.08.2019, 3ade.lv

Ar skaistiem atvēršanas svētkiem pie pircējiem ir nonākusi Baibas Prindules-Rences grāmata

Grāmatā apkopoti un īpaši radīti 38 stāsti par iedvesmu skaistu dzīves svinēšanu.

Pulcējoties Baibas draugiem, ģimenei un Instagram sekotājiem svinīgā gaistonē svinēti grāmatas atvēršanas svētki. Pirmie grāmatu savā īpašumā ieguva tieši Baibas kolēģi un grāmatas atbalstītāji, kas ļāvuši grāmatai tapt, Baiba atklāj, ka grāmatas tapšanā kopumā piedalījušies ap 200 cilvēku – gan palīdzot organizēt, gan piedaloties, kā modeļi.

 

Par grāmatu Baiba pati stāsta: "Ideja par grāmatu esmu lolojusi vairākus gadus – katru reizi, kad esmu kādā grāmatu veikalā Latvijā vai ārzemēs un pārskatu šī žanra grāmatas, domāju – mēs arī tā varam, mēs Latvijā novērtējam skaistas lietas un idejas. Šajā nozarē vispār esam tālu priekšā lielākajai daļai pasaules, jo latvieši māk svinēt un grib to darīt skaisti. Es vēlos cilvēkus iedvesmot to darīt vēl labāk, vēl interesantāk un radošāk, pat pašu grāmatu esam radījuši kā dizaina priekšmetu ar īpašu vāku un dizaina papīru."

Grāmata ir par iedvesmu un padomiem, kā padarīt skaistus svētkus tikai pašiem sev vai visai plašajai radu un draugu saimei, sanākot uz vasaras svētkiem pagalmā. Grāmatu veido stāsti, kas īpaši aizķērušies atmiņā Baibai, darbojoties šajā nozarē, tomēr lielākā daļa svētku radīti īpaši šai grāmatai, domājot par jaunākajām tendencēm un aktualitātēm dekorāciju un vides dizaina pasaulē. Grāmatu īpašu padara arī tas, ka vairāk nekā 1000 dažādās fotogrāfijas, kas visas atrodas grāmatas lappusēs, fotografējusi Linda Lauva – viena no pieprasītākajām un pasaulē atpazīstamākajām Latvijas kāzu fotogrāfēm.

Grāmatu no šodienas iespējams apskatīt un iegādāties grāmatnīcās un dizaina veikalos visā Latvijā.

 

 

 

 

komentāri