Ставьте like и читайте!

Ar stilīgu ballīti atzīmē armēņu uzņēmēju skaistumkopšanas salona Wow Beauty Lounge gada jubileju

20.05.2018, 3ade.lv

Ar stilīgu ballīti atzīmē armēņu uzņēmēju skaistumkopšanas salona Wow Beauty Lounge gada jubileju

Š.g. 17.maija vakarā ar stilīgu ballīti tika atzīmēta armēņu uzņēmēju skaistumkopšanas salona Wow Beauty Lounge viena gada pastāvēšana. Dzimšanas dienas svinībās tika vienuviet pulcēti Rīgas stila un modes mīļotāji un šovbiznesa pārstāvji kā dziedātāja Liene Greifāne, TV personības Rūta Dvinska un Jeļena Gricuka, plus size tērpu modele Tatjana Mackēviča, vairāku skaistuma konkursu dalībniece un modele Diāna Kubasova, “Rīgas balle”  organizatore Natālija Tumšēvica, dizainere Marina Dorošenko, kā arī vadošo modes un dzīvesstila mediju redaktores un virkne ievērojamāko bloggeru.

Pasākuma laikā viesus uzrunāja arī Wow Beauty Lounge dibinātājas - Kosjanu ģimenes māsiņas Nora un Naira, kas Latvijā dzīvo un strādā jau kopš dzimšanas. Nora pēc specialitātes ir psihologs un vizāžists, savukārt Naira – sabiedrisko attiecību speciāliste un fotogrāfe, un iespējams, ka pateicoties tieši šīm praktiskajām un mākslinieciskajām zināšanām, 2017.gada 1.martā atvērtais Wow Beauty Lounge tik strauji ieguva popularitāti un māsām ir izdevies radīt vietu, kurā atmosfēra neatgādina nevienu citu skaistumkopšanas salonu. “Konkurenti mēģina atdarināt mūsu ievirzienu, taču mēs nepārdzīvojam, jo var nokopēt vizuālo interjera noformējumu un telpu iekārtojumu, taču vide un noskaņa, ko rada mūsu lielisko meistaru un apmierināto klientu mijiedarbība, ir individuāli raksturīga tieši Wow Beauty Lounge salonam.” Saka Naira Kosjana - viena no līdzīpašniecēm.

Armēņu viesmīlības saknes – trumpis salona straujajai attīstībai.

Māsas stāsta, ka toreiz gadu atpakaļ nebija pieredzes un zināšanu atvērt skaistumkopšanas salona atvēršanai. “Mums tas izdevās lieliski, jo visu darījām pašas saviem spēkiem! Sākumā plānojām ieviest studiju ar savu īpašo stilu un raksturu, kuras pakalpojumi vairāk tiktu vērsti vizāža un uzacu veidošanai, taču idejas attīstīšanas laikā sapratām, ka Wow Beauty Lounge būs vieta, kur pirmkārt tiks vienuviet sapulcēti izcili speciālisti savās nozarēs, kuri ne tikai izpilda savu funkciju, bet arī mīl savu darbu un tas atspoguļotos viņu attieksmē pret padarīto un sinerģijā ar klientiem.” Dalās Nora. “Mums bija svarīgi veidot ar klientiem tādas attiecības, lai viņi pie mums nāktu gluži kā ciemos uz mājām vai pie labākajiem draugiem. Acīmredzot tas ir raksturīgs mūsu armēņu viesmīlības saknēm, tādēļ mūs ļoti iepriecina tie gadījumi, kad klienti nāk vienkārši parunāties bez pieraksta pie speciālista.” Ar lepnumu stāsta Naira.

Foto: Juris Zolbergs

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs