Ставьте like и читайте!

Atkal slāņojas nagi

26.04.2013, Zanda

Atkal slāņojas nagi
Veseli nagi = skaisti nagi

Kāpēc slāņojas nagi? Ko darīt, ja slāņojas nagi?

Pati dīvainākā doma, ko esmu dzirdējusi šinī sakarā, ka nagu slāņošanās tendence ir iedzimta. Ja jūsu mammai tie slāņojas, tad arī jums tāds pats organisms, neko darīt - samierinies.

Tomēr, manuprāt, tam protams uzmanību jāpievērš, bet padoties un samierināties arī nedrīkst. Nagu slāņošanās nekad nenotiek tāpat vien, tam vienmēr ir kāds iemesls. Parasti atrodot šo iemeslu un to novēršot var iegūt veselīgus, stiprus un skaistus nagus.

Tātad, kāpēc nagi slāņojas?

Visizplatītākais iemesls - diētas un nepareizs uzturs.

Dāmas tik ļoti aizraujas ar figūras uzturēšanu, ka rezultātā organisms nesaņem pietiekošu daudzumu nepieciešamo mikroelemtu. Pamatā ir divi varianti. Pirmais - vienveidīga ēdienkarte, otrs - otrs aizraušanās ar stingrām diētām.

Visbiežāk nagi slāņojas, ja uzturā nav pietiekoši daudz kalcija un dzelzs. Labākais veids, kā to atrisināt - ēdiet zivis. Tas nāks par labu gan figūrai, gan nagiem un matiem. Bez kalcija, zivīs ir arī daudz magnija, fosfora, un D vitamīna, kas arī kalcijam palīdz labāk uzsūkties.

Ja nagi slāņojas pastāvīgi, tautas medicīna piedāvā sekojošu ārstēšanu:

Izkaltējiet tīru olas čaumalu, noņemiet no tās iekšējo plēvīti, bet pašu čaumalu samaliet kafijas dzirnaviņās vai ļoti sīki saspaidiet ar piestiņu. Ik dienu, kopā ar 2-3 zivju eļļas kapsulām apēdiet, pievienojiet uzturam, vai tāpat uzdzert ūdeni. Viens ārstēšanās kurss ilgst 2 nedēļas.

Ir gudrinieki, kas šo pulverīti iesaka ēst karotēm. Tam nav nekādas jēgas, tik lielā daudzumā tas vienkārši neuzsūksies un jūs komplektā pie slāņainiem nagiem saņemsiet arī sāļu nogulsnes mugurkaulā vai punus uz kāju nagiem.

Nagu slāņošanās dēļ agresīvas apkārtējās vides.

Tās var būt arī jūsu profesijas nianses, vai slikts trauku mazgājošais līdzeklis. Tādā gadījumā bez ēšanas paradumu maiņas vajadzēs veikt arī ārējas iedarbības pasākums, kas būs vērsti tieši uz naga plāksnes nostiprināšanas. Ja nagi slāņojas, ieviesiet jūras sāls vanniņu rituālu - tējkarote bezpiedevu jūras sāls uz vienu glāzi silta ūdens. Šādas peldes ilgums 15 minūtes. Pēc peldes nomazgājiet rokas ar tekošu ūdeni un lietojiet pašu parastāko un iedarbīgāko masku rokām - olīveļļu. To rūpīgi iemasējiet ādā ap nagiem un pašus nagus, tā sniegs nagiem nepieciešamo aizsardzību un baros tos. Ja olīveļļas nav, lietojiet saulespuķu vai rīcineļļu.

Gudrās emalijas pret nagu slāņošanos

Nu jau par modernu tendenci nagu slāņošanās gadījumos ieteikt izmantot tā saucamās gudrās lakas vai kā vēl tās dēvē par gudrajām emalijām.

Tomēr spriežot pēc atsauksmēm dažādos forumos, attieksme pret tām un rezultāti pēc lietošanas ir diezgan neviennozīmīgi. Kādam šie produkti palīdzējuši atrisināt nagu slāņošanās problēmu, citiem nē. Jebkurā gadījumā tas ir tikai kosmētisks līdzeklis un izmantojams tikai kā papildinājums citām nagu slāņošanās problēmas ārstēšanas metodēm. Arī iepriekš minētajām.

Bez tam, pievērsiet uzmanību kosmētikai, ko lietojat. Ja kosmētika ir slikta, tas būs ļaunāk par jebkuru mazgājošo līdzekli un bieži vien slikta nagu kosmētika ir nagu slāņošanās iemesls.

Pirmkārt - atbrīvojieties no lētajām, nesaprotamu ražotāju lakām, nagu atjaunošana izmaksās dārgāk un prasīs daudz laika. Otrkārt - atsakieties no nagu laku noņemošajiem līdzekļiem, kuru sastāvā ir acetons. Treškārt - necentieties, katru dienu lietot nagu laku. Ja vien jūsu profesija nepieprasa ik dienu demonstrēt perfektu, smalku manikīru, nekrāsojiet nagus. Ļaujiet tiem ik pa laikam atpūsties un brīvi elpot.

Savukārt, ja kosmētika ir dārga, bet nagu vienalga slāņojas - iespējams tā ir individuāla sastāva nepanesamība un jānomaina brends.

komentāri