Ставьте like и читайте!

Ne jau tikai Triple S un jaunākie Yeezy. Iekārojamākie sporta apavu modeļi 2018/2019

31.10.2018, 3ade.lv

Ne jau tikai Triple S un jaunākie Yeezy. Iekārojamākie sporta apavu modeļi 2018/2019

Nav nozīmes, vai tev ir viens sporta kedu pāris vai 20, tu apmeklē sporta zāli vai nē.

Kādas kedas izvēlēties šosezon? Bez šaubām, tādas, pēc kurām stāv garā rindā vai ar izkārtni sold out. Tādi lūk ir limitēto kolekciju spēles noteikumi – apkārt tiek radīts mākslīgs deficīts, gards kumoss zīmolu medniekiem, tā saucamajiem haipbīstiem. Likums šeit ir viens – īstam sporta kedu mīļotājam šādi apavi vēl ir "jānopelna". Kanye West radītais modelis Adidas Yeezy, bez šaubām, ir viens no svarīgākajiem sociālā statusa rādītājiem sneakerhead kultūrā. Taču no tiem esam pārguruši un acs sāk meklēt ko jaunu. Kopīgi ar Anna Barinovu esam izvēlējušies šobrīd labāko un svaigāko no zīmolu sortimenta.

 

Anna Barinova, Tennis Pro Academy

Ugly shoes Balenciaga’s Triple S – ar tiem viss arī sākās. Saprotams, ka mēģināt sekot viņu pēdām nebija uzdrīkstējies vien slinkais no dizaineriem. Tomēr dažkārt pakaļdarinājumi izrādās pat labāki par oriģināliem ...

Šis modelis ir sastopams gandrīz katrai - tāpēc unikalitātes sajūta izgaist. Un, patiesībā, tie neizskatās vienlīdz labi uz visām.

 

Golden Goose vien viena noberzta tēma ir apavi ar zvaigzni... Intuīcija man saka priekšā, ka viņu zvaigžņotā stunda ir beigusies.

 

Gucci – klasiku, kas pieejama visās variācijās un krāsās, steidz nomainīt ugly shoes, kas eksistē pēc principa - jo neglītāk, jo pievilcīgāk. Tīrā mistika, tomēr ar prasmīgi piemeklētu tēlu tie pēkšņi pārtop par briesmīgi iekārojamiem.

 

Chloe – skaists atkāpums no klasikas. Ir žēl, ka tie ir pieejami visos izmēros un krāsās ... Izvēles brīvībā sajūc un jebkāda vēlme tos dabūt izgaist.  

 

Aktuālo apavu alternatīvu nolēma nodemonstrēt sporta uzņēmums Fila. Taču, manuprāt, vienīgais šo apavu pluss ir pieejamība. Pārējais nav nekas īpašs.

Adidas. Bravo! Lai gan savs īstais izmērs un krāsa vēl ir jāpameklē, Yung 1 modeli iekāros ikviena. Ticiet man uz vārda, tie izskatās lieliski pat ar svārkiem un kleitām. Un cena nekož.

 

Vecā labā Prada. Vizuāli dīvaini, sievišķīgi uz kājas. Nepievils arī krāsu izvēle. Neona palete vasarai un pelēkie toņi rudenim un ziemai.

 

Īsumā par Fendi... Ierosinu valkāt aktuālos Fendi kazakus un pievērst uzmanību zīmola jaunumam -  sporta apaviem, tik vien, lai būtu lietas kursā par visu jauno. Pirkt neņemtos. Vienmuļi bez gala.

 

Kā arī, protams, mans personīgais favorīts - Valentino. Skaisti, nav smagnēji, pie jebkāda apģērba, iespēja izvēlēties krāsas, izskatās dārgi, ar gaumi un nav "noberzti". Pelnīta  uzvara kategorijā "2018. gada rudens sporta apavi".

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs