Ставьте like и читайте!

Àdas toni izlīdzinošs korektors+meikapa bāze no SOTHYS sakoptai ādai

09.10.2017, Almaza Pirha

Àdas toni izlīdzinošs korektors+meikapa bāze no SOTHYS sakoptai ādai
Àdas toni izlīdzinošs korektors

Pirmais, kas mani samulsināja pēc šī korektora saņemšanas – tā krāsa. Maigā vijolīte. Tas nepavisam nelīdzinās visiem tiem korektoriem, kurus zināju iepriekš un kas pieskaitāmi pie jebkuras sievietes must have produktiem - ja vien savā ikdienā tu kosmētiku lieto kaut vai minimāli.

Pateicoties gaismu atstarojošam efektam korektors ļauj nomaskēt ādas nepilnības, pavisam nedaudz līdzekļa sniedz svaigu un atpūtušos izskatu. To klāj uz pieres sejas formas korekcijai un reljefam. Iezīmējot ar korektoru smalku līniju uz deguna muguriņas, degunu var padarīt vizuāli smalkāku, kā arī pagarināt sejas ovālu.

Taču kā Instant Energizing Corrector vijolīšu korektoru no Sothys lietot pareizi?

Izrādās, ka šis produkts kalpo ne jau tikai kā mums visiem zināmais korektors, bet gan korektors-bāze. Un apgaismot par to nolēmu tikai tāpēc, ka par šādiem līdzekļiem «televīzijas» reklāmā diez vai dzirdēsi. Tie ir profesionāli, nebūt ne pirmās vajadzības produkti. Kvalitatīvs tonālais krēms, protams, ļauj ādas nepilnības noslēpt. Tomēr maksimāli kvalitatīvam un ilgnoturīgam klājumam ir svarīgi pielietot bāzi. Franču izcelsmes zīmols Sothys izstrādājis  izlīdzinošu korektoru, kas sejas ādas toni sola padarīt nevainojamu.

Līdzeklis apveltīts ar īpašu tekstūru, kas uzklāšanas procesā transformējas un pilnībā pielāgojas jūsu ādas dabiskajam tonim. Produkta formula iekļauj 4 speciālos pigmentus, kas uzlabo jebkuru ādas toni. Pateicoties tā sastāvam, korektors dāvā vien vien estētisko, bet arī kopjošo efektu. Eleuterokoks piesātina ādu ar enerģiju un to tonizē. Manioka ekstrakts seju nogludina.

Vijolītes spēks

Tevnoteikti interesē, kā īsti šī ādas krāsas nogludināšana notiek? Visa pamatā ir inkapsulētie krāsu izlīdzinošie pigmenti, kas pielāgojas jebkuram ādas tonim:

  • Dzeltenie «atdzīvina» ādu ar noguruma pazīmēm;
  • Sarkanie sniedz veselīgo mirdzumu;
  • Baltie atjauno starojumu;
  • Melnie rada dabiskuma efektu (mazak oranžā toņa).

Noskaidrosim – kāpēc vērts iegādāties tieši šo, un nevis tradicionālo korektoru?

Man Sothys Instant Energizing Corrector tika piegādāts parastā vienreizējā tarā, un man nebija ne mazākās nojausmas par to, kas tā iekšpusē atrodas. Sava veida aklā testēšana.

Līdzekli uzklāju uz sausas ādas un teju uzreiz novēroju, kā tā paliek matēta, tās tonis – vienmērīgāks. Nebija vajadzības klāt tonālo, seju tikai piepūderējot.

Šis produkts noteikti ies pie sirds tām dāmām, kas savā ikdienā izvēlas vieglu meikapu un daudzslāņainās kūku kārtas uz ādas nav viņu stāsts. Ja esi par sevi pārliecināta, rūpējies un lepojies ar savu ādu, droši lieto Sothys Instant Energizing Corrector, kā vienīgo pamatlīdzekli, jo bez korektora funkcijām, kas akcentēs tavu sakopto ādu, tas to nodrošinās ar nepieciešamiem mikroelementiem.

Nopērkams --->

Vai SOTHYS kosmetologiem --->

Cena: 36.00 €

Uzmanību! Šobrīd pieejama akcija ---> Pērkot nakts krēmu SOTHYS Energy Night Cream  no rīta starojošai sejas ādai, Instant energizing corrector – PAR PUSI NO CENAS, un DĀVANĀ nāk ampulas tūlītēja ādas mikroreljefa nogludināšanai Energizing Radiance ampoule.

 

komentāri

  • Reklāmkarogs