Ставьте like и читайте!

Bagāža no FPM jeb ceļojums milānietes stilā

30.03.2016, 3ade.lv

Bagāža no FPM jeb ceļojums milānietes stilā

Uz Milānu raujas apskatīt ne vien “Svēto vakarēdienu” vai apmeklēt La Skala opernamu. Vien sadzirdot vārdu Milāna, sāk straujāk pulkstēt daudzu jo daudzu šopoholiķu sirdis.

Taču Milānas mode ir īpaša: cilvēki šeit raduši ģērbties izteikti spilgti. Pat tie, kam iet pie sirds lakoniskums un elegance, Milānā atļaujas nedaudz vairāk kā ierasts.

Šeit ir atšķirīgas pat vadošo dizaineru kolekcijas – viss temperamentīgajiem pircējiem: sākot ar kažokiem līdz šķietami banālajai ceļasomai.

Stendi ar tiešā nozīmē spilgtām personībām un ne mazāk košām somām sagaida mūs jau lidostā...

FABBRICA PELLETTERIE MILANO – koferi tiem, kas izvēlas ceļot ar stilu.

FPM aizsāka savu ceļu 1946.gadā, demonstrējot ne vien talantu un estētiku, bet drīz vien  kļūstot arī par nozares ekspertiem.

Perfekts ceļojums iesākas ar koferi. Un tas nav teikts vis tikai daiļrunības pēc. Pareizi piemeklēts koferis padara ceļojumu par maksimāli ērtu – jebkurš ceļotājs ar stāžu tam noteikti piekritīs.

Iegādāties augstas kvalitātes, ergonomisku un stilīgu koferi nav nekāda nieka lieta. Jo īpaši, ja naudas resursi ir ierobežoti. FPM piedāvā savu koncepciju: nepārspējamu itāļu kvalitāti un Milānas stilu par visai nelielām naudām.

Pasaulslavenie dizaineri laiž klajā jaunās ceļasomas, momentā reaģējot uz mūsdienīga ceļotāja prasībām: vieglums, drošums, estētika un funkcionalitāte.

Par vienu no līnijas bestselleriem kļuvusi «Nendo» līnija «Kame».

 

«Kame» tulkojumā no japāņu valodas ir «bruņurupucis». Šis ir gan nosaukums, gan iedvesmojoša sadarbības ideja starp japāņu dizaina studiju «Nendo» un «Fabbrica Pelletterie Milano».

Koferi no izturīgās polikarbonāta šķiedras atšķiras ar izliektu auduma priekšpusi ar mīkstu polsterējumu. Dizains nodrošina ne vien vizuālu mājienu uz būtību, kam par godu tas tika nosaukts, bet arī demonstrē ģeniālu mantu kārtošanas sistēmu un efektīvu vietas izmantošanu, kas darbojas vienādi gan horizontālā, gan vertikālā stāvoklī - ērtākajai pieejai mantām jebkuros apstākļos.

 

«Nendo» dizainu košā daba izpaužas tādās sīkās detaļās, kā smaidiņi nuļļu vietā uz kodu slēdzenes, kā arī iespējā izvēlēties no četrām eksterjera krāsām – sniegbalts, saulaini oranžs, tumši zils un zaļais vasabi.

 

«Atšķirībā no vairākuma ceļasomu, šo iespejams atvērt kā no augšas, tā no sāna, pateicoties kam mantas ir viegli velkamas ārā un liekamas ceļasomā no jebkuras pozīcijas. Turklāt vāks ir ērti sarullējams, ļaujot somu atvērt pat šaurās telpās, piemēram, mašīnā vai ļaužu pārpildītā gaitenī», – «Nendo».

komentāri