Ставьте like и читайте!

BALTIC BEACH. Viena apmierināta tūrista diena!

31.07.2018, Almaza Pirha

BALTIC BEACH. Viena apmierināta tūrista diena!

Vislabākā atpūta ir darbības maiņa. Šajā nolūkam nav obligāti jāsteidz rezervēt lidmašīnas biļeti un jābēg  prom no darba, ģimenes, papīriem pārkrautā rakstāmgalda un problēmām. Dažkārt pietiek ikdienas problēmas atšķaidīt ar īsiem izbraukumiem. Par laimi, mēs visi dzīvojam netālu no kūrorta, kas, manuprāt, ir nepietiekami novērtēts. Taisnība – Baltijas jūra nav debeszila... Taisnība – uz neatgriešanos aizgājuši vairāki festivāli, kas Jūrmalai kalpoja par dāsnu tūristu plūsmu. Bet šķiet, ka dzīve šeit pakāpeniski uzlabojas. Tiek vērti vaļā jauni restorāni, vietā nāk jauni festivāli, tiek atjaunotas vietējās leģendārās viesnīcas un sanatoriji.

Turklāt vasara šogad izvērsusies lieliska… nē… fantastiska! Esam aizmirsuši, kā tas ir – ik rītu skatīties laika prognozi, un jau pamazām kļūstam kaprīzi, laikapstākļu Dievam Tafirimateātam lūdzot lietu un vēsumu.

Atvaļinājums - tā drīzāk ir vēlme pēc kaut kā jauna, un nevis atpūta ierastā izpratnē. Vispirms mēs steidzam uz lidostu, tad pārvietojamies no vienas vietas uz otru, degsmē redzēt pēc iespējas vairāk, pavadot lielāko daļu laika kustībā. Mēs steidzamies pamest vietu, lai redzētu kaut ko citu! 

Nedaudz piebremzēsim ...
Patiesībā to realizēt ir diezgan vienkārši. Paņemiet brīvdienu – teiksim, pirmdien - otrdien un bēdz prom. Tik paķer līdzi draudzeni vai draugu! 

Pavadīt visu dienu halātā, ļaujoties peldēm un spa procedūrām. Vai nav slikti?
Šis ir viens no maniem iecienītākajiem restartēšanas formātiem! Ideāli, protams, ja atstāsiet mobilo skapītī un paķersiet līdzi tikai peldkostīmu. 

Kad es piekritu uzaicinājumam pavadīt visu dienu Baltic Beach viesnīcā, mani sāka mākt šaubas. Visu dienu? Ko es tur iesākšu šādā karstumā ...?
Pēc remonta BB atgrieza savu pieczvaigžņu viesnīcas goda statusu. Nevis formāli, bet gan reāli. Jo, izņemot jūras un priežu aromātu, smilšu pludmales, lieliskos saulrietus, bija vēlme atjaunināt spa zonu, restorānus un numuriņus ...

  

Ar tīkamu bildi viesnīca sagaida jau uz tās sliekšņa. Tēja, svaigas ogas, saldumi. Mana otrdiena iesākās nevainojami.

Mēs devāmies uz SPA centru, kura vizītkarte ir jaunāko zinātnisko sasniegumu kombinācija SPA industrijā ar daudzu gadu pieredzi sanatoriju ārstēšanā un unikālām Latvijas dabas veltēm. Iepazīšanos ieskandināja glauna ģērbtuve, baltie halāti, sterilas čībiņas. It nekādu rūpju – viss tiek izsniegts uz vietas.

 

Baltijā vienīgais baseins ar siltu jūras ūdeni (28-30 °), ar pusotru metru augstiem ūdenskritumiem, kūdras un sapropeļa ārstnieciskām dūņām, minerālūdeņi, fizioterapija un hidroterapija, sāls ala, kā arī kvalificētu meistaru prasmīgās rokas. Dažāda veida masāžas, plašs ekskluzīvo sejas un ķermeņa kopšanas procedūru klāsts, unikālie ūdens relaksācijas un tradicionālās krievu pirts centri.


THE Garden mūs sagaidīja neliela ekskursija, tēja, barankas un 4 pirtis. Vēlaties privātumu - tas izmaksās 250 eiro (darba dienā). Vietējie skrubji, sāls, vēss baseina ūdens... un tas viss – bez svešām acīm.

 

Pēc stundu ilgās atpūtas pirtī tikām pavadītas uz masāžu. Starp citu, masāžu izvēle šeit ir patiešām iespaidīga. No eksotiskajām manuālajām un enerģētiskajām tehnikām, nacionālajām tradīcijām un unikālām metodēm, līdz ķīniešu masāžai "Guaša", klasiskām estētiskām procedūrām, aparātu metodēm un manuālajām tehnikām.

 

Ja ar vienu masāžu nebūs gana, izvēlieties tādas programmas kā "Slim & Lift" - visa ķermeņa pīlingu-masāžu ar modelējošu serumu, ķermeņa ietīšanām ar aļģēm un lipolītiskām maskām pamatā. Papildiniet to ar bandāžas ietīšanām problemātiskajām zonām ar izteiktu tonizējošu un modelējošu efektu, un jautājiet pēc šarko dušas. Starp citu, šeit strādā ārsti, dietologi un, ja ir nepieciešama attīrīšana - s'il vous plaît!


Nostiprināt vai aizstāt THE GARDEN iespējams ar THE BANJA. Tvaicēšanās ar slotām un berzēšana ar ledu. Vai tvaicēšama ar ozola slotām krievu pirtī, temperatūrā līdz 100 grādiem, bet pēc tam - Altajas ziepju un slotu masāža.

Stāsta, ka septembrī šeit tiks atvērts bērnu spa. Es ceru, ka tiks nodrošināta arī pieskatīšana.

Tālāk sekoja sejas masāža, maska uz rokām un pēdām ... Nedaudz sāka vilkt uz miegu, tomēr priekšā mūs gaidīja restorāna apmeklējums. Ja nevēlaties žāvēt matus pati - BB viesi labprāt novērtē iespēju iegūt pilnu pakalpojumu klāstu, tostarp frizūru un meikapu. 

Mana uzslava restorānam VIEW Restaurant & Lounge. Izsmalcināta atmosfēra apvienojumā ar debešķīgu skatu uz jūru.
VIEW Restaurant & Lounge ēdienkarte apvieno Eiropas tradicionālo virtuvi ar jaunākajām food tendencēm. Virtuves gatavošanā tiek plaši izmantoti svaigi vietējie produkti un sezonālās tēmas, kas tiek papildināti ar plašu vīna klāstu.

  

Bērnus uz atpūtas laiku var sūtīt uz bērnu klubiņu. Pieredzējušās auklītes uzraudzībā viņi būs aizņemti pāris stundas.


Atklāti sakot, ja mani lūgtu restorānu novērtēt, dotu vairāk par 5 ballēm. Lai gan restorāna cenas ir vidēji augstākas nekā citviet, tas ir piedodami. Pirmkārt – šeit ir skaisti. Otrkārt, ļoti gardi. Neliela, bet ļoti interesanta ēdienkarte un pasniegšana. Un, protams, personāla darbs!

Restorāns piedāvā nedēļas nogales vēlbrokastis, meistarklases un konceptuālos vakarus.

 

Mūsu plānos bija pagulšņāt arī pludmalē, kas ir viena no modernākajām Jūrmalā. Bet līdz tai mēs tā arī nenonācām. Bija vēlme doties uz numuriņu ... apgulties un atvilkt elpu. Jo sajutos tik neticami labi!Paldies BALTIC BEACH kolektīvam par iespēju iemiesoties apmierināta tūrista lomā, neizbraucot no valsts!

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs