Ставьте like и читайте!

BALTIJAS SKAISTUMA ĪPATNĪBAS

08.08.2021, 3ade.lv

BALTIJAS SKAISTUMA ĪPATNĪBAS

BALTIJAS SKAISTUMA ĪPATNĪBAS

Tiekšanās pēc skaistuma ir katras sievietes dabiska vēlme. Bet, kas mūsdienās slēpjas zem skaistuma jēdziena, un pēc kāda skaistuma mums jātiecas? Par šo un daudz ko citu, mēs jautājām Annai Rubinšteinai, kurai kalpošana skaistumam ir kļuvusi ne tikai par profesionālu nodarbošanos, bet arī par filozofisku refleksiju.


ANNA RUBINŠTEINAprofesionālu kosmetologu kopienas “Hema Grupa” dibinātāja, profesionāla kosmetoloģe ar 25 gadu pieredzi, Baltijas valstu estētiskās medicīnas ekspertu viedokļu līdere.


Kas ir skaistums? Pēc manām domām, tas ir retorisks jautājums, uz kuru ikviens var atbildēt citādāk un viņam izrādīsies taisnība. Pirmkārt, skaistums ir tava pašsajūta – cik skaista tu pati jūties un cik skaistus tu redzi sev apkārt cilvēkus un apkārtējo pasauli.
Mūsu sabiedrībā ir pieņemts piedēvēt klišejas — kas ir vai nav skaists. Starp citu, tā veidojas mode, par kuras patērētājiem, savā veidā, mēs kļūstam katru dienu. Vienlaikus ar īslaicīgām modes tendencēm, paralēli vienmēr notiek stabilu, bet ne ātru pārmaiņu process, kas nākotnē var noteikt visas nozares attīstību vismaz nākamajai desmitgadei.

Mani personīgi, kā skaistumkopšanas nozares speciālistu, vienmēr ir satraucis, un uztrauks arī turpmāk, jautājums, kā mainās uztvere par sievietes skaistumu, ārējo faktoru ietekmē. No tās, lielā mērā, būs atkarīgas sieviešu vēlmes, apmeklējot profesionālu kosmetologu.
Es vēlos dalīties savā redzējumā ar jums par trim galvenajām skaistuma tendencēm, kuras es un mana komanda uzskatām par vadošajām mūsdienās. Manuprāt, šīs tendences ir pārsteidzoši tuvas un saprotamas ikvienai mūsdienu sievietei, bet īpaši mums — Baltijas valstu sievietēm.TENDENCE #1 DABISKS SKAISTUMS


Es no sirds priecājos, ka šodien mēs varam būt liecinieki dabiskā skaistuma tendences noturībai. Protams, skaistumkopšanas bizness vienmēr ir pārsteidzis un turpina pārsteigt ar savu straujo attīstību. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām kosmetoloģijas nozarē, ir radusies iespēja koriģēt estētiskās nepilnības un pat izmainīt ārējo izskatu. Bet šeit, redziet, ir smalka robeža, kuru iespējams pārkāpt pilnīgi nemanot, kad “vairāk” šķiet “labāk” un seja zaudē savu dabisko individualitāti.
Jaunajai tendencei ir izdevies ietekmēt filleru un botulīna terapijas lietderīgu izmantošanu, tagad pirmajā vietā ir sejas dabisko īpašību saglabāšana. Jo patiesam skaistumam nav šablonu. Tas, ko daba mums ir devusi, jau ir liela vērtība. Un katras sievietes uzdevums ir to saglabāt.

Dabiskā skaistuma tendences ietvaros, es vēlētos atzīmēt straujo atzinību, kādu ie- guvušas dabiskās atjaunināšanas metodes, kā arī kustība “pati sev kosmetologs”. Es tikai atbalstu to, ka katra sieviete iemācīsies apgūt pašmasāžas paņēmienus un regulāri rūpēties par savu ādu — tam ir milzīgs potenciāls skaistuma saglabāšanā patstāvīgi. Galvenais ir nenonākt galējībās un vispār pārtraukt rūpēties par sevi. Minimālas rūpes par sevi ir nepieciešamas jebkuros apstākļos, to apstiprinās jebkurš speciālists.
Bet manī satraukumu rada kustības “pats sev kosmetologs” otra puse, kad, tiecoties pēc skaistuma, vēroju kā tiek patstāvīgi izvēlēti profesionālie kosmētikas līdzekļi un to lietošana netiek uzraudzīta.

Jau šo produktu kategorijas definīcija liecina, ka tos iesaka lietot speciālists, kurš ir ieguvis speciālas zināšanas un spēs lieliski noteikt, kas nepieciešams jūsu ādai, un varēs izvēlēties jums piemērotāko produktu. Jo daži preparāti, piemēram, ķīmiskie pīlingi, ir bīstami, ja tos lieto bez speciālista norādījumiem. Vērā jāņem daudzas
nianses: sākot ar norādēm un preparātu iedarbības laiku līdz pat procedūras veikšanas tehnikas ievērošanai, kuru stingri regulē un nosaka ražotājs.
Piemēram, «Hema Grupa» profesionālo kosmētiku izplata tikai sertificētiem speciālistiem un palīdz apgūt sarežģītas procedūru tehnikas."Es tikai atbalstu to, ka katra sieviete iemācīsies apgūt pašmasāžas paņēmienus
un regulāri rūpēties par savu ādu — tam ir milzīgs potenciāls skaistuma saglabāšanā patstāvīgi.
Galvenais ir nenonākt galējībās un vispār pārtraukt rūpēties par sevi." 

TENDENCE #2 APZINĀTS SKAISTUMS


Jaunā apzināta skaistuma tendence parādījās pavisam nesen, un tās mērķis ir principiāli mainīt attieksmi pret skaistumu. Tas izveidojies pandēmijas ietekmē, un tas, pirmkārt, izpaužas ar racionalitāti un piesardzību kosmētikas līdzekļu izvēlē, kas paredzēta personīgai kopšanai.
Ja jūs tomēr vēlaties veikt kādu procedūru, es iesaku vispirms konsultēties ar speciālistu, lai pārrunātu jūsu vēlmes un noskaidrotu visu trūkstošo informāciju.
Ja speciālists pēc jūsu iniciatīvas veic jums procedūru, par kuru uzzinājāt internetā, tad tas parāda speciālista godīguma pakāpi, kurš, visticamāk, nevēlas palaist garām izdevību. Protams, pēdējā gada laikā skaistumkopšanas industrija ir cietusi ievērojamus zaudējumus ierobežojumu dēļ, taču tas nenozīmē, ka drīkst nolaist profesionalitātes latiņu.TENDENCE #3 VIDEI DRAUDZĪGS SKAISTUMS


Videi draudzīga pieeja kosmetoloģijā ir ietekmējusi ne tikai plastmasas izmantošanas samazināšanu, bet arī videi draudzīgu pieeju attiecībā uz veiktajām kosmētiskajām procedūrām. Vienkārši sakot, šodien popularitāti gūst iespēja kļūt jaunākam pēc iespējas drošāk, izvairoties no agresīvām metodēm.
Personīgi es arī atbalstu videi draudzīgu pieeju. Bet saprātīgu. Pilnīga, patiesi efektīvu metožu noraidīšana nav pamatota. Jo daudzu procedūru pamatā ir tieši dabiskie atjaunošanās mehānismi, piemēram, biorestrukturizācija, biostimlācija, enzīmu terapija.

Šodien mūsdienu estētiskā medicīna ir gatava piedāvāt ļoti dažādus instrumentus jaunības un skaistuma atjaunošanai, ļaujot individuāli piemeklēt pretnovecošanās programmas. Kompetents speciālists izskaidros tieši jums konkrētas procedūras nepieciešamību un lietderību.
Tajā pašā laikā mūsdienās videi draudzīgas kosmeto- loģijas galvenais virzītājspēks ir izpratne, ka ārējais skaistums ir jāatbalsta ar skaistumu no iekšpuses. Un tāpēc papildus noteiktajām procedūrām un preparātu lietošanai ir jārūpējas par veselības līdzsvara saglabāšanu kopumā.

"Skaistums, tā pilnīgā izpratnē, ir ne tikai izskats, bet arī jūsu labsajūtas un veselības stāvokļa atspoguļojums, jūsu dzīvesveids, pārdzīvotās emocijas."

TENDENČU IETEKMĒ


Jaunās skaistumkopšanas tendences neapšaubāmi ir patīkamas un pievilcīgas visai “Hema Grupa” komandai. Saskaņā ar tām mēs veidojam mūsu darbu. Maijā mēs organizējām maratonu «Sieviešu iekšējais skaistums jebkurā vecumā», kur maratona autors un vadītājs, kā arī mūsu pastāvīgais un mīļotais runātājs, dakteris Jurijs Marakšins, 28 dienas kodolīgi un vienkārši skaidroja par mūsu jaunības un skaistuma galvenajiem hormonu diriģentiem, kā arī atklāja hormonālās veselības kontrolēšanas noslēpumus.
Mūsu arsenālā noteikti paliks kvalitatīvs tiešsaistes formāts. Jau tagad, pēc daudzajiem mūsu partneru pieprasījumiem, mēs gatavojam 2.0 versijas maratonu, kas paredzēts tikai estētiskās medicīnas speciālistiem, kam pievienosim pilnvērtīgus vebinārus, lai analizētu praktiskus gadījumus.
Un, protams, mēs esam sākuši gatavoties galvenajam ikgadējam notikumam — BEAUTY TOP MEETING kongresam, kas notiks 2021. gada oktobrī.

Kongress notiks pilnīgi jaunā formātā un, kā vienmēr, ar lielu praktisku pienesumu: runātāji dalīsies ekskluzīvās izstrādnēs, izmantojot videokonferenci, un visi mūsu klienti un partneri tiksies klātienē, lai sajustu profesionālās kopienas vienotību un siltumu.Tāpēc, izmantojot šo iespēju, es aicinu skaistumkopšanas nozares speciālistus uz grandiozu pasākumu estētiskās medicīnas jomā Baltijas valstīs — BEAUTY TOP MEETING kongresu, kura devīze ir JAUNS FORMĀTS — JAUNS LĪMENIS — JAUNI MĒS.

 

 


Manuprāt, katrs speciālists veicina profesijas prestiža veidošanos. Kosmetoloģija daudzējādā ziņā ir lietišķa profesija, tāpēc pakalpojumu kvalitāti nosaka ne tikai augstas kvalitātes kosmētikas zīmolu produktu izmantošana, bet arī ražošanas uzņēmumu tehnologu izstrādāto protokolu stingra ievērošana. Tikai šādu darbības un profesijas pieeju es sauktu par patiesu kalpošanu skaistumam, uz kuru jātiecas katram speciālistam, lai kļūtu pieprasīts un veiksmīgs izvēlētajā profesijā, ko es no sirds novēlu visiem!
Apkopojot mūsu sarunu, es gribētu teikt: skaistums, tā pilnīgā izpratnē, ir ne tikai izskats, bet arī jūsu labsajūtas un veselības stāvokļa atspoguļojums, jūsu dzīvesveids, pārdzīvotās emocijas. Kad jūs pati jūtaties skaista, esat spēka un jaunības pilna, jūtaties harmoniski un pievilcīgi — jūs esat neticami skaista un apburoša! Vienkārši ļaujiet sev tādai būt, ieguldiet skaistumā savu uzmanību un rūpējieties par sevi katru dienu!Hema Grupa SIA
Adrese: Dārzciema iela 60, 317.kabinets,Rīga, Latvija, LV-1073
Tālr.: +371 66 066 174, +371 2208 5630,
+371 2751 3122
info@vyon.lv

komentāri