Ставьте like и читайте!

Amizantās maskas – sliktāk nebūs

10.12.2017, 3ade.lv

Amizantās maskas – sliktāk nebūs

Moderns spriedums – nekā citādāk. Iziet ielās ar masku un plāksteriem uz sejas tagad ir norma un pat tendence. Viss, ko iepriekš no apkārtējo acīm bijām slēpuši, drošsirdīgā melineāļu paaudze izlikusi visu apskatei. Vai tas ir slikti? Vai skaistuma rutīna jums ir sveša? Vai joprojām ticat, ka viss, kas nepieciešams, lai izskatītos lieliski, ir kārtīgs miegs un ūdens? Turklāt kur gan izgulējies mileniālis ir redzēts?

Esam piemeklējuši dažas amizantas sejas maskas. No grumbām tās vaļā neatbrīvos, tomēr riņķus zem acīm noņems un arī ar veselīgu sārtumu apdāvinās. Īsi sakot, sliktāk nebūs noteikti!

Ja esiet vecumā no 18 līdz 25, un seju pagaidām neklāj grumbas, jaunums no A'pieu ies pie sirds jums un jūsu mammām. Orange Slice Sheet Mask – apaļas, lokālas maskas sagrieztā apelsīna veidā. Drīkst lietot kā visam ķermenim, tā arī sejai. Satur apelsīna, melno pērļu, timiāna un fenheļa ekstraktu.

Apelsīna ekstrakts uzlabo šūnu reģenerāciju, novērš brīvo radikāļu rašanos, aizsargā ādu no kaitīgas atmosfēras iedarbības. Normalizē taukainas ādas stāvokli, padarot to elastīgāku un gludāku, mazinot muskuļu sasprindzinājumu un palīdz novērst jaunu grumbiņu veidošanos.

Izvada no ādas toksīnus un mīkstina raupju ādu, tādēļ ir lielisks glābiņš cīņā pret tulznām. Vārdu sakot, ja ne uz seju, tad uz pēdām!

Iepakojumā ir 12 gb. Pēc izvēles – gurķu vai zemeņu...

 

Gold Racoony Hydrogel Eye & Spot Patch – ja nevēlies izskatīties kā mazais jenots, pielieto šos plāksterus. Glābiņš, kas ļaus atkopties pēc trakulīgām brīvdienām ... Ekoloģiskais gēls un esence tika apvienoti mitrinošajos plāksteros ar koloidālo zeltu (10 mg).

Plāksteri pieejami divās versijās: pusmēness forma - acīm un apaļie - sejai. Apaļos var klāt uz mīmiskām grumbām vai jebkādiem bojājumiem, pūtītēm utt. Satur Āzijas centellas un lavandas ziedu ekstraktu, kas lieliski mīkstina iekaisušu un jutīgu ādu.

 Vienā iepakojumā ir 90 plāksteri.

Divu fāžu kosmiskās Oozoo bear lāču maskas. Šī melnā kosmiskā ādas kopšanas deva paredzēta, lai sašaurinātu poras un kontrolētu ādas mitruma līmeni jūsu ādā. Piesātina ādu ar skābekli. Melnā bambusa lapa maigi, bet tai pat laikā stingri piekļaujas sejas kontūrām. Instagram bilde šoreiz taps visai kolorīta.

 

Double Dare OMG! Platinum sērijas maska spīd un vizuļo. Maska dziļi attīra un mitrina ādu, piešķir ādai maigumu un svaigumu, ir apveltīta ar anti-age efektu – patiks arī mammai.

Zaļās maskas sastāvā ir laminārija un hlorella, kas piešķir ādai elastību un kontrolē sebumu. Reālajā dzīvē klājas ne tik vienkārši kā tas ir parādīts video. Eglīt, eglīt, iemirdzies!

komentāri