Ставьте like и читайте!

Antipodes. NĀKAMAIS LĪMENIS ORGANISKAJĀ KOPŠANĀ

11.04.2020, 3ade.lv

Antipodes. NĀKAMAIS LĪMENIS ORGANISKAJĀ KOPŠANĀ

NĀKAMAIS LĪMENIS ORGANISKAJĀ KOPŠANĀ

Antipodes. Scientific Organic Beauty.

Tālredzīgajai jaunzēlandietei, Antipodes dibinātājai un direktorei Elizabetei Barbaličai ir zinātņu bakalaura grāds bioloģijā, kam ir bijusi nozīmīga loma zīmola veidošanas procesā. Elizabete pamanīja lielu robu tirgū un izveidoja nišas kosmētikas zīmolu, kas paaugstina dabiskās ādas kopšanas standartus, kura pamatā ir augstākās kvalitātes Jaunzēlandes dabas, zinātnes un inovatīvu sastāvdaļu jaunākās kombinācijas. Augsto tehnoloģiju premium produktu ražošanā tiek izmantotas tikai sertificētas bioloģiskās sastāvdaļas. Bet tieši inovācijas kļuva par veiksmes atslēgu. 

Antipodes – zīmols, pēc kura iepazīšanas jūs kļūstat par tā piekritēju, jebkura mēroga izpratnē. Zīmolam ir savi sekotāji, spēcīgi un lojāli, tostarp arī daudzas slavenības. Viņi ir ne tikai dziļi apņēmušies rūpēties par dabu, bet arī stingri tic tā zinātniskajam pamatojumam.

Antipodi tic skaistumam, neizmantojot:


• ģenētiski modificētas vai modificētas (GM vai GE) sastāvdaļas,

• sintētiskās pildvielas vai silīcija organiskās sastāvdaļas,

• mākslīgās krāsvielas un aromatizatorus,

• nātrija laurilsulfātu, minerāleļļas un naftas ķīmijas produktus,

• parabēnus: etil-, metil-, propil-, butil-.

Tīra, sertificēta veģetārā ādas kopšana nodrošina izcilus rezultātus, palīdzot saglabāt kolagēna, elastīna un antioksidantu ražošanu, tāpēc to iecienījušas visu vecumu sievietes visā pasaulē.


Iepakojums ir pilnībā pārstrādājamas pudeles un alumīnija tūbiņas, kā arī bioloģiski noārdāms kartons. Bet dizains drukāts ar augu tinti. Un visus zīmola līdzekļus apstiprinājušas starptautiski atzītas veģetāro un vegānisko produktu statusa novērtēšanas organizācijas.

 


Milena Jakuba (4. Dimensija) ārsts-rezidents dermatologs


«Pirmkārt, es izvēlos Antipodes kosmētiku tā sastāva dēļ. Dabiski komponenti, unikālas bioaktīvas vielas. Un pats galvenais: produkta sastāvā esošie komponenti nebūt nav pēdējie sastāvdaļu sarakstā.

Protams, pati galvenā ir drošība. Minimāls alerģisku reakciju, kairinājuma un citu seku risks. Man kā speciālistam ir arī svarīgi, lai kosmētika, kuru es izvēlos, būtu iedarbīga. Rezultāts ir noteicošais faktors. Sausas ādas problēmu atrisina Antipodes Vanilla Pod Hydrating Day Cream — dienas krēms ar vaniļu, Antipodes Kiwi Seed Oil Eye Cream — krēms zonai ap acīm ar kivi sēklu ekstraktu. Pacientiem ar jaukta tipa ādu — mans favorīts – maska no sērijas Halo! Facial Mud Mask un dienas krēms no sērijas Rejoice. Pacientiem ar nevienmērīgu sejas toni un ar nelielu hiperpigmentāciju es varu ieteikt serumu, no sērijas Apostle, lai izlīdzinātu ādas toni. Lai āda saglabātu jaunību un būtu mirdzoša, iesaku izmēģināt krēmu Immortal Face & Body Moisturizer SPF 15.»


Antipodes – tās ir arī visinteresantākās sastāvdaļas. Piemēram, tējas koka manukas medus, kas aug Austrālijā un Jaunzēlandē. Antipodes anti‐age un Rejoice dienas krēms satur 20+ aktīvu manuka medu, kas ir augstas efektivitātes rādītājs un norāda uz manuka medus unikālajām īpašībām, kuras nav atrodamas nevienā citā medū.

Pohutukava koka bioloģiski aktīvais ziedu ekstrakts dziļi mitrina un atjauno ādas šūnas, kā arī ir spēcīgs antioksidants. Tāpēc maska AURA spēj atjaunot nogurušu ādu, uzreiz padarot to mirdzošu.

Avokado eļļa spēj atrast un dabiski neitralizēt brīvos radikāļus, kas veicina novecošanos, vizuāli samazina pigmentācijas plankumus, ādas bojājumu pēdas. Tā ir viena no galvenajām sastāvdaļām Divine Oil un Antipodes barojošajā nakts krēmā, kura regulāra lietošana par 92% atjauno I tipa kolagēnu.

Vinanza Kiwi palīdz uzlabot ādas izskatu, tam piemīt balinošs efekts, samazina apsārtumu un pigmentāciju. Ekstraktu iegūst no barības vielām bagātā kivi, kas satur polifenoliskos antioksidantus un attīrošos fermentus. Ekstrakts ir iekļauts Worship antioksidantu serumā, kas efektīvi samazina oksidatīvo stresu.

Mēs varētu turpināt šo sarakstu, bet būtu pareizāk, ja jūs iepazītos ar pilnu preču klāstu Biotēka veikalos Rīgā un www.bio.lv ar piegādi visā Latvijā.

ANTIPODES® – PIERĀDĪJUMS TAM, KA ORGANISKĀ KOSMĒTIKA VAR BŪT NE TIKAI DROŠA, BET ARĪ EFEKTĪVA!

 

komentāri

  • Reklāmkarogs