Ставьте like и читайте!

Ātrais pieraksts. JAUTĀJUMI, KAS JŪS JAU SEN INTERESĒJA

08.01.2018, 3ade.lv

Ātrais pieraksts. JAUTĀJUMI, KAS JŪS JAU SEN INTERESĒJA

Celulīts no pretapaugļošanās līdzekļiem. Patiesība vai mīts.

Pastāv viedoklis, ka no pretapaugļošanās tabletēm un hormonālajām spirālēm, ta saucamais „celulīts" uzvedas daudz agresīvāk. Ja neizsargāties vispār vai aprobežoties ar prezervatīviem vai mehānisko spirāli, tad šī baisā sieviešu „kaite" apies ar līkumu. Cik dotais apgalvojums ir patiess? Un, ja tā ir, tad kādi pretapaugļošanās līdzekļi patiesībā vismazāk ietekmē celulīta veidošanos.

Dr. Astrīda Tirāne

Celulīta pamatā ir diezgan sarežģīta bioķīmija, un jebkurš lietotais hormons tā attīstību paātrina, pat klimaksa periodā lietotā HAT. Saprotams, ka izsargāšanās no nevēlamas grūtniecības ir obligāta, jo bērniņam ir jādzimst gaidītam un mīlētam. Parastā spirāle ar vara, zelta vai sudraba klājumu neietekmē sievietes ādas un zemādas problēmas. Vienīgi vēlos piebilst, ka intrauterīna spirāle nedzemdējušai sievietei var radīt neauglības problēmas – olvadu iekaisumus līdz pat olvadu necaurlaidībai.

No hormonāliem preparātiem vismazāk celulītu ietekmē tie, kas nav jālieto perorāli – vagināli ievadāmie Nuva-Ring, vai transdermāli ievadāmie Evra (pieejami Latvijā).

 

Injekcijas lūpās ieteicamas, ja jūs esat grupā 40+ 

Daudzas sievietes baidās no injekcijām lūpu rajonā, ka tik nekļūtu par apsmieklu. Sakot – tāds liktenis jaunām un seksuālām. Gribētos saņemt atbildi, kāpēc vajadzētu pievērst uzmanību lūpu apvidum noteiktā vecumā. Kā izskatās „nepamanāmu injekciju" shēma un ko tā dara?

Dr. Marija Širšakova, Krievija

Lūpas – tas ir noteikts marķieris sievietes tēlā. Tā ir viena no pirmajām zonām, kas viegli padodas novecošanai. Nevajag baidīties veikt lūpu korekciju vecumā 40+: pareizi paveikta korekcija nav pamanāma apkārtējiem, toties piedod pikantu apjomu, pasvītro kontūras un padara tēlu daudz pievilcīgāku. Patīkams bonuss: hialuronskābe samazina ādas sausumu lūpu apvidū. Dabiskai lūpu korekcijai svarīgi izvēlēties pareizu filleri uz hialuronskābes bāzes. Bet nav vērts skaidrot to daudzveidību un mēģināt piemeklēt patstāvīgi: atstājiet šo izvēli savam ārstam-kosmetologam. Ārsts piemeklēs preparāta marku, vadoties pēc individuāliem rādījumiem, un izvēlēsies ievadīšanas tehniku.

Tostarp, apjoma zudums nav visbaismīgākais fakts, ar ko saskaras sievietes. Grumbas-marionetes – rieviņas no mutes kaktiņiem līdz zoda galam sagādā daudz vairāk neērtību. Estētiskais defekts viegli koriģējas ar mums zināmo filleri uz hialuronskābes bāzes. Efekts no korekcijas noturas apmēram gadu.

 

Juveliera darbs: kā likvidēt grumbas uz kakla, un kādas procedūras, pēc Jūsu domām, ir visneefektīvākās?

Dr. Anna Smirnova, klīnika Platinental, Krievija

Uzskatu, ka efektīvas ir sekojošas metodes:

  • kontūrplastika – fillera uz hialuronskābes pamata ievadīšana palīdz atrisināt šo vizuālo problēmu. Fillers aizpilda rievas un sīkas grumbiņas, izlīdzina reljefu. Galvenā raksturīpašība fillerim dotajā apvidū – plastiskums un mīkstums;
  • frakcionētā fototermolīze un slīpēšana ar erbija lāzeri – dziļa atjaunināšana un reljefa izlīdzināšana, noņemot epidermas virsējo slāni, uzsākot neokolaģenēzi un kakla audu nostiprināšanu;
  • bionostiprināšana – polipienskābes vai hidroksilapatīta kalcija preparātu ievadīšana speciālā tehnikā ļauj radīt neredzamu karkasu un uzturēt kakla mīkstos audus no iekšpuses.

Novērst „Veneras loku" sarežģīti, bet var, ievērojot sekojošas rekomendācijas:

1. ikdienas aprūpe, kas sevī iekļauj pareizu attīrīšanu un mitrināšanu;

2. SPF faktoru izmantošana;

3. vingrojumi muskuļu grupai dotajā apvidū;

4. pastāvīga stājas ieturēšana (nemest kupri un zemu neliekties, piemēram, pie monitora);

5. biorevitalizācija no 25 gadiem.

Uzskatu, ka kopumā, lai novērstu Veneras lokus, neefektīvas ir tādas metodes un procedūras, kā:

1. pīlingi ar augļskābēm;

2. mezoterapija;

3. mikrostrāvas terapija;

4. masāža.

 

 

Avots: Žurnāls BEAUTY CLOUD

 

 

 

Foto: www.shutterstock.com

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs