Ставьте like и читайте!

Beauty Cloud jauns divvalodu žurnāls. Atklāti par kosmetoloģiju un plastisko ķirurģiju ar Latvijas vadošajiem ā

02.10.2017, 3ade.lv

Beauty Cloud – jauns divvalodu žurnāls. Atklāti par kosmetoloģiju un plastisko ķirurģiju ar Latvijas vadošajiem ā

Kāpēc kosmetoloģiskās procedūras padara mūs vecākas? Kurā brīdī kosmetologam būtu jāsūta paciente pie plastiskā ķirurga? Cik iedarbīga ir mezoterapija? Cik sver vieglākais krūšu implants? Vai pastāv aktīvās plastiskās ķirurģijas sezona? Kuras procedūras padarīs skaistākus mūsu ceļgalus? Uz šiem un citiem jautājumiem jaunajā žurnālā Beauty Cloud atbild vadošie kosmetologi un plastiskie ķirurgi: Dr. Evija Rodke-Sproģe, Kristīne Azarjana, Andrejs Kremņevs, Tiina Orasmae-Meder,  Andrejs Iskorņevs, Jānis Ģīlis, Jānis Ķīsis...

«Beauty Cloud» - žurnāla Kosmetik Baltikum un mājaslapas par skaistumu un veselību www.3ade.lv speciālizlaidums.

 

Natālija Aleksandrova, redaktore: «Katrai no mums ir milzu pieredze informatīvajā skaistuma komercijā, un idejai, mūsuprāt, agrāk vai vēlāk bija kontūras jārod. Neraugoties uz to, ka jau šobrīd pārdošanā pieejami vairāki pašmāju skaistuma un veselības jautājumiem veltītie izdevumi, vienota divvalodu profesionālā avota, kas būtu vienlīdz saistošs gan speciālistiem un industrijas meistariem, gan izglītotai sievietei, kurai rūp sava āriene un veselība, ir niša pilnībā neskarta. Ideja virmoja gaisā, un mēs sajutāmies atbildīgi tās materializēšanā: radīt projektu bez šabloniem, lai abas šīs auditorijas pulcētu vienviet – diskutētu par jaunākajām metodikām kosmetoloģijā un estētiskajā medicīnā ērtā un ikvienam saprotamā valodā.

«Beauty Cloud»  – tā nav tikai rokasgrāmata ar unikālu informāciju no pirmavotiem. Tā ir interaktīva vide, kas kļuva iespējama pateicoties divu autoritāru skaistuma spēlētāju draudzībai: profesionālajam žurnālam ar 20 gadu pieredzi un nu jau daudzu iemīļotai mājaslapai, kas 5 gadu garumā apgaismo Latvijas sievietes par industrijas jaunumiem. «Beauty Cloud» - tā ir iespēja izzināt skaistuma industriju šķērsgriezumā un diskutēt ar žurnālā publicēto rakstu autoriem, būt uz notikumu viļņa šeit un tagad. Esam izveidojuši informatīvu platformu industrijas labākajiem speciālistiem».

 

Almaza Pirha, redaktore: «Šobrīd plastiskā ķirurģija tie reklamēta visur: pieturās, Facebook, to iespējams noformēt kredītā – nav jābrīnās, ka sieviete ar savu ārieni kļuvusi gluži kā apmāta. Taču uz emocijām balstīti pirkumi, lai arī tevis pašas „apgreidošanas” nolūkos, rezultātā neko labu nesniedz. Un statistika šeit nav no svara. Tie ir tikai fakti. Paraugieties apkārt. Arī jūsu paziņu lokā ir noteikti tādi, kas ir paguvuši izmēģināt visas iespējamās procedūras, operācijas, un paralēli kaļ plānus par jaunām. Tad nu lūk – mūsu mērķis ir stāstīt par skaistuma industrijas jaunumiem no cita skatpunkta. Ne jau velti mēdz teikt: septiņreiz nomēri - vienreiz nogriez... Vai arī piešuj klāt. Tikai dari to atbildīgi.

Mēs par sarežģītām tēmām stāstām pieejami un atklāti. Esam tikušies ar 15 ārstiem, pašmāju un ne jau tikai, lai padiskutētu par plastiskās ķirurģijas un kosmetoloģijas iespējām. Ne jau visām, saprotams. Citādāk rezultātā mēs izdotu almanahu, un nevis žurnālu. Taču par daudzām – tas nu gan».

Žurnāls pieejams pārdošanā TC SKY, Maxima XXX, Spice un Narvesen kioskos no 5. oktobra.

komentāri

  • Reklāmkarogs