Ставьте like и читайте!

Biologique Recherche – 100% pieradums

23.07.2018, Almaza Pirha

Biologique Recherche – 100% pieradums

Pa pieciem portāla pastāvēšanas gadiem šī ir pirmā testēšana, kad mēnesi no vietas lietoju vienīgi BR, tikai reizēm papildinot to ar citu zīmolu maskām. Tam iemesli bija vairāki. Sākot ar kosmetologa piemeklētā pamatkomplekta cenu. Un beidzot ar jūsu neskaitāmajām, polāri atšķirīgajām atsauksmēm, kas mudina izanalizēt, kā tad ir patiesībā. Bet svarīgākais ir tas, ka jau pēc 2 nedēļām no rītiem modos bez pietūkumiem, krunciņām un vēlmes padzīvoties ar aukstām kompresēm uz sejas.

Mana pirmā iepazīšanās ar zīmolu aizritēja haotiski: retie speciālista apmeklējumi, atsevišķu produktu iegāde. Bet tikai pēc diagnostikas un dialoga ar kosmetologu Natāliju Martiņenko (Ambassade de la Beaute Riga) panācu skaidrību, kas konkrēti manai ādai ir nepieciešams.

... Šis franču izcelsmes ādas kopšanas zīmols pastāv aptuveni 40 gadus. Nopērkams profesionālās kosmētikas veikalos, salonos un kosmetologu kabinetos.


Ļoti iesaku produkcijas Biologique Recherche iegādi tikai pēc personalizētas procedūras.

Iesākumā tiek veikta ādas diagnostika ar zīmola ierīci, lai noteiktu ādas tipu, hidratācijas līmeni, epidermas ūdens zudumu, elastību, pigmentāciju un sebuma līmeni. Diagnostikas beigās speciālists ieteiks produktu komplektu ikdienas lietošanai un Biologique Recherche procedūru salonā.

Diagnostika uz aparāta (pieejama tikai Ambassade de la Beaute Riga) - bezmaksas pakalpojums, ilgst aptuveni 15 minūtes. Pēc tam man tika piedāvāta stresu noņemoša ādas kopšanas programma sejai, kaklam un dekoltē zonai, kuras pamatā ir nogludinoša masāža un koncentrēts divfāžu preparāts «Soin Restructurant et Lissant». Iepriekš jau to biju veikusi un varu apliecināt - tā ir viena no labākajām, spēcīgākajām un ilgnoturīgākajām programmām, ko piedāvā pašmāju skaistumkopšanas saloni. Aprakstīt to neņemšos. Tā ir vesela līdzekļu plejāde ar grūti izrunājamiem nosaukumiem. Tādu ir aptuveni 10. Dažus no tiem man piedāvāja iegādāties ādas kopšanai mājās.

Protams, biju noskaņota labprāt to darīt, jo masāža, pēc kuras mani sejas muskuļi sajūtas gluži kā savilkti bantē uz pakauša, simbiozē ar kosmētiku novilcināja vēlmi doties uz blefaroplastiku (kā minimums). Paskrienot vilcienam pa priekšu, jāsaka, vai drīzāk jāpierāda, ko tieši divi kosmētikas BR lietošanas mēneši paveica ar manām acīm.

Vienmēr esmu lietojusi specializētos krēmus acu zonai. Arī sniegtajam efektam nebija ne vainas. Taču, salīdzinot pirms un pēc bildes, sapratu, ko nozīmē reāls liftinga efekts paīstam.

Procedūras laikā Natālija sīki un smalki izskaidroja katru soli un produkta mērķi. Seansa beigās poras būtiski sašaurinājās, un mani tumšie loki no noguruma un miega trūkuma izzuda. Āda izstaroja gaismu, un dažas dienas gribējās padzīvoties bez kosmētikas. Šobrīd esmu pilnībā atteikusies izmantot tonālos līdzekļus. Nav tā, ka mana āda izskatītos kā 25 gadu vecumā. Tomēr tai vairs nav vajadzīga tonālā kārta. Grozi kā gribi, bet man jau ir 39 ...

BR koncepcija ietver 6 līmeņu kopšanu: no losjona līdz noslēdzošajam akcentam seruma veidā. Šāds komplekts izmaksās 600-1000 eiro. Varbūt pat vairāk, jo īpaši pēc La Grande Crème iznākšanas, kura cena ir tuvu pie 600 eiro. Taču šis krēms ir kas vairāk. Tas ir nākotnes krēms, kura pamatā ir epigenetikas koncepcija. Citiem vārdiem sakot: mēs esam tas, kas ir ap mums. Mūsu āda, acis, mati, rokas - ne tikai mūsu iekšējās, bet arī ārējās pasaules atspulgs.

Krēms ar peptīdiem pamatā ļauj cīnīties ar gravitācijas ptozi, nodrošina liftingu, akcentējot sejas kontūras, uzlabojot turgoru un ādas tonusu. Regulē progerīna ekspresiju, novecošanās marķierus, kas uzkrājas līdz ar vecumu, tādējādi padarot maigākus sejas vaibstus, samazinot esošo grumbu izmēru un dziļumu.


Tāpat kā citi zīmola krēmi, regulāra La Grande Crème lietošana samazina glikozes procesu, aizsargā pret kolagēna un elastīna šķiedru bojājumiem, izgaismo ādas toni, padara to vienmērīgu, piepilda ar starojumu. Kad mani mēģinaja pārliecināt, ka BR sievietes staro no iekšienes, pie sevis smīkņāju. Bet ticiet man, raugoties uz dažu sieviešu ādu, esmu pārliecināta, ka pie vainas ir tieši BR.

Man nav ne mazākās jausmas, kādi ir jūsu plāni un maciņa saturs. Bet, ja domā racionāli, tad jūsu aptuvenai ādas kopšanai mājās jāizskatās šādi: diagnostika, procedūra, piedāvātās kosmētikas analīze (ar tās aprakstu), 3-4 pamatproduktu iegāde (piemēram, losjons vai pieniņš, dienas krēms, maska vai būsteris-koncentrāts).

Noteikti palūdziet paraugus vai lieciet lietā vienreizējos lietošanas konteinerus. Godīgi sakot, ja ne testeri, mans ceļš līdz savu īsto produktu meklējumiem būtu garāks un dārgāks un iespējams šai iecerei atmestu ar roku.


Mai lasītāji bieži iesūta savus stratēģiskos kosmētikas krājumus. Dažu sieviešu plaukti atgādina veikala skatlogus. Man nesen pat iešāvās doma izveidot grupu, kur BR piekritējām būtu iespēja apmainīties ar līdzekļiem, kas nederēja. Paši zīmola radītāji mudina pieturēties pie 6 produtiem – tāds ir BR ideālais maksimums.

Mans TOPS

1. Losjons P50 W plānai un reaktīvai ādai. Šo produktu dēvē par pārdošanas hītu. Man personīgi tas rada divējādas sajūtas. Manai pierei tas viennozīmīgi neder. Degunam un vaigu kauliem - nepieciešams. Spēcīgs līdzeklis, kura pamatā ir skābes (etiķis) un sausas ādas īpašniecēm ar to jokot nevajadzētu. Savukārt meitenes ar taukainu ādu to pielūdz. Sākotnēji es atjaunoju ādas lipīdu līdzsvaru, tad to papildināju losjonu, kas kvalitatīvi attīra ādu.

2. Būsteri un koncentrāti. Man tādu bija 7... katrs ir apveltīts ar savām stiprajām un vājajām pusēm. Piemēram, Amniotique E ar embrionālajām šūnām, lielisks mitrinātājs, kam tai pat laikā raksturīgs nepaciešams aromāts. No rītiem klāt to neieteiktu – nevēlos atbaidīt kolēģus. Vakaros savu neapmierinātību izteica vīrs. Tāpēc labprāt to izmantoju dienās, kad no rīta nav paredzētas tikšanās, un ir laiks patīkamām skaistumkopšanas procedūrām. Tas darbojas bez kļūdām. Tāpat kā Sérum Colostrum Pur - serums, ar tīru govs jaunpienu pamatā. Tas intensīvi mitrina, atjauno ādu pēc nelabvēlīgo klimatisko faktoru ietekmes un stresiem, apveltīts ar spēcīgu imunitāti aizsargājošu iedarbību, nodrošina ādas atjaunošanos pēc insolācijas.

Mani nemainīgie pavadoņi ir kolagēns, elastīns un A-Glyca serums, pateicoties kuram glicerācijas reakcija var būt novērsta un aizkavēta uz 2 gadiem, lietojot šo līdzekli 2 mēnešu garumā. Ar to palīdzību es tiešām izskatos labāk. Viennozīmīgi.


Es domāju, ka katras sievietes arsenālā jābūt 2-3 koncentrātiem, kas lietojami kursu veidā. Rezultātu ieraudzīsiet nekavējoties. Starp citu, Dr Filips Alušs (BR īpašnieks) savā intervijā mūsu žurnālam Beauty Cloud pastāstīja, ka jebkuram labam krēmam jānostrādā pēc 2 mēnešiem. Viņu jaunums La Grande ir gatavs novērtēšanai jau pēc lietošanas mēneša. Savukārt pēc koncentrātiem jūs redzēsiet efektu jau pēc nedēļas.

3. Uz koncentrātu fona dienas krēms šķiet par vieglu, un tika nolēmts to aizstāt ar Gel ADN Silkgen, krēmveida želeju, ar lielisku ādas mitrināšanas funkciju.
Iemīlējos arī MSR-H krēmā. Ņemot vērā, ka šis ir anti-age produkts, to ieteicams lietot kursa veidā.


4. Mana absolūtā mīlestība ir Vernix maska. Patiesībā, maska-krēms. To var lietot gan kā masku, gan kā nakts krēmu. Tā galvenais uzdevums ir atjaunot ādas lipīdo slāni un normalizēt šūnu metabolismu un reģenerāciju. Turklāt šis produkts darbojas kā krāsu sublimators. Pēc tā uzklāšanas nav ne mazākās vajadzības pēc tonālā krēma.

5. Manā ikdienas ādas kopšanas arsenālā iekļauts Crème Réparatrice - atjaunojošs krēms krūtīm un ķermenim. Klāju to arī uz kakla, zoda un kāju iekšējās virsmas. Ieteicams tādām tonusu zaudējušām zonām, kā kakls, dekoltē, krūtis, vēders, plecu iekšējā virsma, gurni. Paldies Maison de beaute Jūrmala par ieteikumu.


6. Masque Oxygenante VIP O², kas stimulē epidermas atjaunošanos, mitrina un tonizē ādu, novērš tumšos lokus un pietūkumu acu zonā. Perfekta maska zonai ap acīm. 

Kāpēc nepieminu sastāvu? Pirmkārt, tāpēc, ka līdzekļu receptēs neredzu it nekādu noziedzību un kosmētisko trakumu. Otrkārt, lielākā daļa sastāvdaļu ir aktīvas un augstvērtīgas vielas. Ja kolagēns, tad no jūras. Protams, arī biofermentācijas rezultātā  iegūtie raugs un olbaltumvielas, kas ādai ļauj strādāt patstāvīgi. Plašs vitamīnu, ekstraktu un eļļu klāsts.  

BR personīgi man nozīmē nevainojamu formulu un personalizētu pieeju.Tomēr jāsaprot, ka šī personalizācija sākas ar mums pašiem. Patiesībā manā arsenālā ir vēl daudz un dažādi produkti sejas un ķermeņa kopšanai, kas manā vecumā ir neaizstājami. Mana draudzība ar BR turpinās, un, ja esmu jūs ieintriģējusi, labprāt dalīšos iespaidos arī turpmāk.

Pievienojiet savam kosmētikas maciņam pa vienam produktam. Šādi jums izveidosies lieliska kolekcija un jūsu personalizētais jaunības eliksīrs.

komentāri