Ставьте like и читайте!

BRIDŽITAS DŽONSAS PLAUKTĀ

02.01.2019, 3ade.lv

BRIDŽITAS DŽONSAS PLAUKTĀ

 Neatvairāmā un neveiklā Bridžita Džonsa dievināja motivējošas grāmatas par skaistumu, diētām un attiecībām. Tās viņa dēvēja par „nelasāmu autoru grāmatām, kas plauktā stāvēs tāpat vien, skaistuma pēc”. Mēs grafomāniju neatbalstām, un esam piemeklējuši skaistuma tematikai veltītās grāmatas, kuras lasot gan daile vairosies, gan skaistas domas raisīsies labāk. Dažas grāmatas vēl nav tulkotas latviski, toties ir pieejamas angļu un krievu valodās.

Autore: Natālija Kočelajeva

 

„Skaistuma mīti. Visa patiesība par botoksu, cilmes šūnām, organisko kosmētiku un daudz ko citu” Tīna Orasmae-Meder, Jana Zubcova

Ar skaistumu apsēstā rokasgrāmata, kuras tapšanā iesaistījās profesionāļu duets – kosmetoloģe Tīna Orasmae-Meder un žurnāliste Jana Zubcova. Atspēkoti izplatīti mīti – toskait par silikonu kaitīgumu, ka organiskā kosmētika piemērota ikvienam, savukārt veikalu tīkli ir pilni ar viltojumiem. Autores sniedz pamatotus un noderīgus padomus, lai turpmāk mūs nekas nespēj izsist no sliedēm. Atpūta pludmalē, lidmašīnā, uzturēšanās ekoloģiskā lauku vidē, bērniņa gaidības – grāmatā atrodamas jaunas, vērtīgas zināšanas, kas ļaus mums nezaudēt skaistumu, bet gan to pavairot.

Valoda: latviešu, angļu, krievu

 

„Pareizi nodzīvots gads. 52 soļi pretī veselīgam dzīvesveidam” Brets Blūmentāls 

Kurš no mums ik pa laikam nav solījis sākt jaunu dzīvi no pirmdienas, no mēneša pirmā datuma vai jaunā gada? Devis solījumu, ka jau no rītdienas sāks apmeklēt trenažieru zāli, ievēros diētu, gulēs ar atvērtu logu un izstaros tikai un vienīgi pozitīvismu? Un kurš nav padevies jau pēc divām-trim dienām: no fiziskās slodzes atradušie muskuļi sāp, kuņģis pieprasa kādu neveselīgu našķi, dēļ uzturēšanās vēsā telpā sākas iesnas, bet apkārtējos sāk tracināt tavs mūžīgais īgnums? Blūmentāls krustām šķērsām izpētījis cilvēka dabu un par mums spēj pastāstīt nedaudz vairāk nekā mēs paši. Viņš neaicina nekavējoties mainīt sevi un savu dzīvi: soli pa solim viņš ved lasītāju pretī zināšanām, kas dzīvi var padarīt daudz saturīgāku, veselīgāku un galu galā – laimīgāku. Kā atzīst Blūmentāls, neviens veselīgs dzīvesveids nenāks pie sirds, ja būsiet nelaimīgs, rūpju nomākts un dusmīgs.

Valoda: angļu, krievu

 

„Ko darītu Greisa? Monako princeses gaumīgās dzīves noslēpumi” Džina Makinon

Stāsts par kinozvaigzni, kas kļuva par princesi, nebeidz saviļņot. Greisas Kellijas dzīves ceļš izraisa publikas interesi arī tagad, kad viņas stāstu atkārto Megana Mārkla. Kādu grāmatā ieinteresēs vienkāršā valodā izklāstītā princeses un zvaigznes biogrāfija, kādam noderēs padomi, kā sasniegt kaut vai daļu no Greisas panākumiem, bet cits sapratīs, ka dzīve nav tikai nebeidzami svētki un arī princesēm jāstrādā... Toskait ar sevi pašu. Ja lasīt nepatīk, šī grāmata kļūs par lielisku interjera papildinājumu – cik gan stilīgs ir melnbaltā gammā ieturēts vāks ar Tiffany krāsas druku!

 Valoda: angļu, krievu

 

„Vai lūpu balzams var radīt atkarību?” (Can You Get Hooked on a Lip Balm)

Nebaidieties no autoru anonimitātes! Grāmatas izveidē iesaistījās autoritāru ķīmiķu komanda ar 40 gadu pieredzi kosmētikas produktu izstrādē un testēšanā. Leģenda vēsta, ka sākumā zinātnieki sniedza atbildes uz kosmētikas forumu apmeklētāju jautājumiem, tomēr, kad viņu pacietības mērs bijis pilns, tika nolemts izdot šo grāmatu.

Valoda: angļu

 

«Meikaps» Jeļena Krigina

Jeļenai Kriginai ir personīgais kanāls YouTube, kuru pazīst ikviens, kas kaut nedaudz interesējas par kosmētiku. Viņa ir slavenību personīgā vizāžiste, turklāt ir spilgta personība pati par sevi. Grāmatā viņa sistematizē savas zināšanas un pieredzi, un ik pa laikam apgriež priekšstatus par pasauli kājām gaisā. Piemēram, Krigina noraida teoriju par sezonas krāsu tipiem un pat piedāvā (šoks, skandāls, sensācija!) lūpas iezīmēt ar kontūrzīmuli. Mums jau likās, ka šī tendence aizgājusi uz neatgriešanos! Saistoša lasāmviela, tajā ir daudz saprotamu shēmu, kaut gan ādas kopšanas tematika ir pasniegta nedaudz virspusēji un arī modeles izskatās kā ar smagu photoshop pieskārienu. Tomēr arī uz saules ir traipi, kurus gribas aizkrāsot ar konsīleri.

Valoda: krievu«Yonger: The Breakthrough Anti-Aging Method for Radiant Skin»
 

Vai sieviete spētu atteikties no kosmetologa, kura klientes ir Dženifera Lopesa un Viktorija Bekhema? Ik pa laikam saskrieties ar viņām uzgaidāmajā telpā... Malkot kopā smūtiju un minerālūdeni. Bet galvenais – iegūt tikpat starojošu ādu, kas, tā vien šķiet, nežēlīgajam laikam nav pakļauta. Tagad tas iespējams neizejot no mājām. Kopš grāmatas „Younger: The Breakthrough Anti-Aging Method For Radiant Skin”, kuras latviskais nosaukums varētu būt „Jaunības eliksīrs: sensacionāla pretnovecošanās metode starojošai ādai”, Holivudas kosmetologa Harolda Lansera brīnumainā metode kļuvusi pieejama ikvienai. Viņa sistēma ir ļoti vienkārša, saprotami un detalizēti aprakstīta, un garantē ādas pārvērtības jau pēc trīs mēnešiem. Tieši tik ilgi viņš gatavo zvaigznes uznācienam uz sarkanā paklāja. Arī pats Lansers izmanto šo metodi un izskatās lieliski, kaut arī viņam ir jau krietni pāri 60. Māc šaubas, vai mums tas izdosies, jo finansiālās iespējas ne tuvu nav šādas? Bet tur jau tā lieta, ka Lansers nepiedāvā neko ekstraordināru. Jāēd dārzeņi (liela nozīme atvēlēta gurķiem), jāatsakās no kofeīna un cukura, jādzīvo bez stresa un jāvelta laiks miegam. Vēlies sākt jau tagad? Tiekamies Holivudā jau pēc trim mēnešiem!

Valoda: angļu

 

Avots: Žurnāls BEAUTY CLOUD

Uz vaka: Olga Mironoviča
Foto: Naira Kosjana @Naira.Kosyan
Matu sakārtojums: Diāna Greiža @_Braids_D_, WoW Beauty Lounge
Make-up: Nora Kosjana @Nora.Kosyan, WoW Beauty Lounge
Apģērbs: The Fashion Habit

 ***

Žurnāls nopērkams kioskos NARVESEN, t / c SKY, RIMI, MAXIMA (pilnu sarakstu skatīt mājaslapā www.presesserviss.lv), kā arī pie izdevuma partneriem:
Salonline, Maskavas iela 14, Rīga
Beauty market, Blaumaņa 8, Rīga
Skaistuma fabrika N1, Stabu 13, Rīga
Beautyfor, Brīvības 103, Rīga
Beautyfor, Marijas 14, Rīga
Beautyfor, Tērbatas 38, Rīga
Beautyfor, Republikas laukums 3-24, Rīga
Skaistumkopšanas aprīkojuma salons Beautyfor, Dārzciema ielā 91, Rīga

 Ar žurnāla saturu var iepazīties, kļūstot par premiālo skaistumkopšanas salonu un medicīnas centru klientu Rīgā un Jūrmalā.

Visērtākais veids - noformēt abonementu kā fiziska vai juridiska persona, un saņemt žurnālu tieši savā pastkastē.

 5 žurnāla numuri (1 2018. gadā un 4 2019. gadā)

Jums jāapmaksā abonements saskaņā ar izvēlēto reģionu. Ailē "Maksājuma mērķis" norādiet "ab BEAUTY CLOUD nr.6-10 un adrese".

Cena: Latvija - 25 EUR, citas Eirozonas valstis un Krievija - 35 EUR.

Rekvizīti: SIA "TRIAADE", LV40103433639, LV74NDEA0000083225899

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs