Ставьте like и читайте!

Curl zone ghd – cirtas, kādas jūs pat sapņos neesat redzējušas

27.01.2020, 3ade.lv

Curl zone ghd – cirtas, kādas jūs pat sapņos neesat redzējušas

NAV JĒGAS NOLIEGT, KA MATU TAISNOTĀJU PIEDĀVĀJUMU KLĀSTĀ – GHD KONKURENTU NAV. VIŅI JAU SEN VEIKSMĪGI DARBOJAS PROFESIONĀLAJĀ NOZARĒ. MEISTARI LABPRĀT IEGULDA LĪDZEKĻUS ŠĪ NEAIZSTĀJAMĀ UN GANDRĪZ MŪŽĪGĀ MATU TAISNOTĀJA IEGĀDĒ.

Un tā nu ir sanācis, ka ghd ir pacēluši savu latiņu jaunos augstumos – cirtas, piedāvājot savu novatorisko risinājumu... Matu veidotājs, kas ļauj jums izveidot bezgalīgu skaitu cirtu ar vienu rokas kustību. ghd Oracle... izskatās kā matu taisnotājs, taču, pateicoties unikālajam U formas dizainam iekšpusē, tas palīdz radīt neskaitāmas cirtu variācijas. Tas piemērots visiem matu tipiem, uzsilst tikpat ātri kā matu taisnotājs — 30 sekundēs, ar to nav iespējams apdedzināties, pateicoties pārdomātajam un izsmalcinātajam dizainam ar noapaļotām formām un gludām plāksnēm.
Matu veidotājs uzsilda matus līdz optimālai matu veidošanas temperatūrai – 185°C . Pateicoties “Curl Zone”, mati uzreiz uzsilst un tikpat ātri tiek atdzesēti, lai iegūtu noturīgu rezultātu


Tātad, kas, galu galā ir šīs jaunās “lokšķēres”? Noslēpums ir patentētā karsto un auksto virsmu kontūru un unikālā jaudīgā iekšējā ventilatora kombinācijā. Tas ir aprīkots ar U formas keramikas plāksnēm. Kad matu cirta ieslīd “Curl Zone” — “sildīšanas zonā”, mati kļūst cirtaini. Un beigu posmā – tie tiek atdzesēti un fi ksēti. Tieši savlaicīga cirtas atdzesēšana piešķir tai ilgstošu noturīgu rezultātu! GHD ORACLE– sešu gadu pētījumu un testēšanas rezultāts.


Ar vienu rokas kustību, mainot tikai matu veidotāja slīpumu, jūs iegūstat spīdīgu cirtu un perfektu izliekumu. Neticat? Piesakieties uz vizīti skaistumkopšanas salonā, lai iemācītos manevrēt ar Orākulu. ghd Oracle var iegādāties tikai un vienīgi labākajos Latvijas salonos par 285 EUR. Vai tas ir tā vērts? Kā cilvēks, kas regulāri ieveido matus, saku jums pārliecinošu “JĀ”! ghd Oracle attaisno cenu.

 

 

komentāri