Ставьте like и читайте!

DALIGEN®. MATU AUGŠANAS FORMULA

28.02.2023, 3ade.lv

DALIGEN®. MATU AUGŠANAS FORMULA

Ir daudz un dažādu iemeslu kādēļ jūsu mati izkrīt vai lēni aug. Taču daži no tiem ir sastopami biežāk: hormonālās izmaiņas, mikro un makro elementu deficīts (dzelzs, cinks, Omega-3, biotīns utt.); stress vai pārslimota slimība; nepareiza, nevīžīga matu un galvas ādas kopšana. Matu reakcija uz kādu no iespējamiem kairinātājiem ir individuāla, taču, ja apvienojumā ir vairāki faktori, piemēram, pazeminātam hormonu līmenim pievienojas arī nekvalitatīvs uzturs vai miega traucējumi, galvas ādai netiek nodrošināta atbilstoša kopšana, tad matu izkrišana var būt ievērojama.

Eksperte: Dr.med. Gali Leitmane

Šādos nelabvēlīgos apstākļos matu augšanas (anagēna) fāze tiek saīsināta, augošie mati priekšlaicīgi pāriet atpūtas (telogēna) fāzē un izkrīt. Lielākajai daļai cilvēku matu folikulu normālais dzīves cikls pilnībā atjaunojas, lai gan process var būt lēns. Taču gadās arī tā, ka process kļūst neatgriezenisks. Matu saknēm un galvas ādai ir nepieciešama pastāvīga kopšana, tāpat kā sejai un zobiem. Skaistu matu priekšnoteikums ir veselīga galvas āda, kur atbildīgi par optimālu matu sakņu barošanu ir asinsvadi. Aktīvās vielas, kas nodrošina matu veselību un to regulāru augšanu, novēršot matu izkrišanu un struktūras izmaiņas, var uzņemt ārīgi ar sabalansētu uzturu, uztura bagātinātājiem un speciāliem līdzekļiem. Mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar vienu no šādiem līdzekļiem.

DALIGEN® Hair Growth Formula — šis serums jau kādu laiku ir pieejams Latvijā. Taču nepietiek vien ar pieticīgu atrašanos veikalu plauktos... Vai šis līdzeklis ir efektīvāks par tā līdziniekiem?

Šis ir patiesi revolucionārs, oriģināls un daudzfunkcionāls 3 in 1 risinājums. Absolūti must have produkts jebkura veida skaistumkopšanas rutīnā gan sievietēm, gan vīriešiem. Mati neaug nepārtraukti visa mūža garumā, tie ir pakļauti cikliskam procesam, kurā garāki aktīvās augšanas periodi mijas ar salīdzinoši īsiem pilnīgas neaktivitātes periodiem.

DALIGEN® novērš matu izkrišanu, pagarinot augšanas ( anagēno) fāzi un tādējādi veicina dabisku matu augšanu, atmodinot neaktīvos matu folikulus. DALIGEN® pamatā ir aktīvā viela adenozīns, kas atjauno matu folikulu un stimulē tā darbību, apturot matu izkrišanu un pastiprinot to augšanu. Turklāt tas satur efektīvu dabisko augu ekstraktu kombināciju, kurai piemīt augsta antioksidantu un pretiekaisuma aktivitāte, kas palīdz līdzsvarot galvas ādas mikrobiomu. Šī unikālā kombinācija spēj vienlaicīgi iedarboties uz trim matu veselības komponentiem: matu stiebru, folikulu un galvas ādu, risinot trīs problēmas: matu izkrišanu, novērš blaugznas un aizkavē nosirmošanu.

 

Ja jūs vēlaties saglabāt savus matus, negaidot, kad sāks veidoties kailas ādas laukumi:

• Konsultējieties ar trihologu.

• Novērsiet organisma deficīta stāvokļus un noskaidojiet savas hormonālās sistēmas darbību ārsta uzraudzībā.

• Esiet pacietīgi un izturieties pret matu kopšanas produktu iegādi tikpat atbildīgi kā pret produktiem, kas paredzēti sejai. 

MĒS NESOLĀM, KA MATI SĀKS AUGT UZ PILNĪBĀ KAILAS VĪRIEŠA GALVAS. TOMĒR JAUNU MATIŅU PARĀDĪŠANĀS IR PAMANĀMA JAU PĒC 4–6 NEDĒĻU ILGAS LIETOŠANAS. BLAUGZNAS PAZŪD, NEATKARĪGI NO TO PARĀDĪŠANĀS IEMESLIEM, JAUNIE MATI SĀK AUGT PIGMENTĒTĀKI, BIEZĀKI, ELASTĪGĀKI.

Matu augšanas ātrums ir tieši atkarīgs no matu folikulu stāvokļa un to barošanas. Kādas ir DALIGEN® matu augšanas aktivēšanas formulas sastāvdaļas un cik tās ir drošas?

Jau pašā DALIGEN® radīšanas procesa sākumā, mēs izslēdzām visas vielas, kas var nelabvēlīgi ietekmēt matus un organismu kopumā. Serums DALIGEN® Hair Growth Formula ir dermatoloģiski pārbaudīts, nav taukains un ātri iesūcas ādā, tas izgatavots no augu un biotehnoloģiski aktīvām sastāvdaļām. Nesatur kofeīnu, sulfātus, propilēnglikolu, sintētiskos prostaglandīnus, finasterīdu, bimatoprostu, minoksidilu vai izopropilkloprostenolu, kas bieži sastopami matu kopšanas produktos un var izraisīt daudzas blakusparādības. Aktīvo sastāvdaļu saraksts ir iespaidīgs. Es nosaukšu tikai galvenās: Adenozīnam ir izšķiroša nozīme šūnu enerģijas ražošanā un šūnu dzīvotspējā. Tas pagarina matu folikulu augšanas fāzi. Tas tiek panākts, uzlabojot galvas ādas asinscirkulāciju, tādējādi nodrošinot, ka matu folikuls saņem vairāk barības vielu.

Jau 2008. gadā kāds dubultakls, randomizēts, placebo kontrolēts pētījums par adenozīnu parādīja, ka tas pastiprina matu augšanu anagēna fāzē un palielina matu stiebra diametru. Jaunākie pētījumi liecina, ka matu augšanas fāzes paildzināšana iespējama tad, ja tiek saglabāts augsts folikulu enerģijas metabolisma līmenis. Un adenozīnam tas ir pa spēkam. Adenozīna lokāla lietošana matu augšanas un ādas veselības veicināšanai tiek izmantota jau ilgu laiku. Matu folikuls ir viens no energoietilpīgākajiem cilvēka orgāniem. Tāpēc enerģijas patēriņš ir lielāks, īpaši augšanas fāzē. Šajā kontekstā ātra enerģijas metabolisma saglabāšana matu folikulās var būt nepieciešama, lai novērstu alopēciju un/vai uzlabotu tās stāvokli. 

FARMĀCIJAS UZŅĒMUMS DALITA SA TIKA DIBINĀTS ŽENĒVĀ PIRMS 15 GADIEM, UN TAM IR ILGA SADARBĪBAS VĒSTURE AR ŠVEICES KOSMĒTIKAS PĒTĪJUMU KOMPĀNIJU (ŠVEICES KOSMĒTIKAS PRODUKTU ATTĪSTĪBAS UN IZPĒTES CENTRS), KAS IR ĪSTENOJUSI IDEJU PAR DALIGEN® RADĪŠANU.

Matu folikulu kvalitatīvai darbībai ir svarīgi, lai galvas ādā nebūtu iekaisuma procesu. Antioksidanta funkcijas serumā pilda Helianthus Annuus sēklu eļļa. Tā ir bagātīgs E vitamīna avots, kas pazīstams ar savām pretiekaisuma īpašībām, satur niacīnu, selēnu, kalciju un dzelzi, kas uzlabo matu augšanu.

Camellia sinensis lapu zaļās tējas ekstrakts satur augstu polifenolu un flavonoīdu koncentrāciju, tostarp epigallokatehīna gallātu jeb EGCG, kas spēj nomākt matu izkrišanu izraisošo hormonu darbību un veicina matu augšanu, stimulējot matu folikulus.

Arnica Montana ziedu ekstrakts samazina blaugznu veidošanos, ko izraisa sausa galvas āda, mazina kairinājumu, iekaisumu un novērš niezi. Turklāt tieši arnika novērš pigmenta zudumu matos un stimulē tā veidošanos. Matu nosirmošanu galvenokārt izraisa ģenētika un stresa faktori, kurus mēs nevaram kontrolēt. Arnikas ekstrakts palīdz palielināt matu ilgmūžību un palēnināt agrīnu nosirmošanu, uzlabojot asinsriti un stiprinot matu folikulus. Ir apstiprināts, ka kalnu arnika aktivizē melanīna dabisko ražošanu un aizsargā jutīgos melanocītus (pigmentu veidojošās matu šūnas), tādējādi ievērojami palēninot matu nosirmošanu. Pirmos redzamos rezultātus varēs pamanīt trīs mēnešu laikā, ja lietojat DALIGEN® katru dienu.

Tas ir profilaktisks vai ārstniecisks līdzeklis? Tas ir paredzēts personām, kurām nav matu augšanas problēmu, bet viņi vēlas panākt ātrāku un krāšņāku efektu? Vai tas tomēr ir līdzeklis noteiktu problēmu, vai pat alopēcijas risināšanai?

Mūsu uzņēmums galvenokārt orientējas uz medicīnisku preparātu izstrādāšanu, taču ik pa laikam mēs radām kosmētiskos produktus pēc pasūtījuma, kas tiek pārdoti aptiekās. Ideja par DALIGEN® radās pandēmijas laikā, kad pieauga sūdzības par matu izkrišanu. Sākotnēji šis produkts tika radīts mūsu daudzajiem draugiem un kolēģiem. Uzdevums bija izveidot produktu, kas atšķiras no tā, ko piedāvā tirgū. Tam jābūt drošam, kurā nav sastāvdaļu, kas bojā matus un rada blakus efektus.

Tāpēc pirmajā vietā es ierindotu ārstniecisko efektu. Dihidrotestosterona (DHT), kortizola, pārmērīga androgēnu daudzuma iedarbība rada bremzējošu efektu uz galvas ādas folikuliem. DALIGEN® samazina šo destruktīvo efektu un iedarbojas arī uz snaudošajiem matu folikuliem, kas cietuši no sliktas «augsnes» (galvas ādas), kā arī no «laistīšanas» (barības vielu) trūkuma. Kortizols, kā galvenais stresa hormons, ir spējīgs radīt tiešus matu folikulu bojājumus. Tāpat kā nepietiekams skābekļa daudzums, kas nenonāk līdz matu saknēm zema hemaglobīna līmeņa dēļ, ko izraisījis dzelzs deficīts. Tikpat svarīga nozīme ir profilaksei, pat, ja nav redzamu problēmu. Pat neņemot vērā faktu, ka mūsu matu daudzums un to kvalitāte ir ieprogrammēta. Mainīt matu genotipu nav iespējams, tomēr, uzlabojot galvas ādas stāvokli un apgādājot matu folikulu ar barības vielām, iespējams atmodināt snaudošos matu folikulus, palielinot matiņu skaitu.

DALIGEN® Hair Growth Formula jāuzklāj divas reizes dienā ar masējošām kustībām, to viegli iestrādājot matu saknēs. Svarīgi, lai mati būtu sausi. Ieteicams dažus pilienus iemasēt matu saknēs un atstāt iedarboties pa nakti.

Līdzeklis ātri iesūcas, nelīp, tam nav smarža. Un, ja atstāsiet produktu matos pa nakti, bet no rīta izmazgāsiet un veidosiet matus, tad ieveidošana padosies vēl labāk.

 

Kur iegādāties: veikals Douglas, internetveikals www.douglas.lv 

 

komentāri