Ставьте like и читайте!

Detokss matiem - BIOLAGE R.A.W.

07.06.2018, 3ade.lv

Detokss matiem - BIOLAGE R.A.W.

Dilemma: mikss no melnā sezama sēklām un greipfrūtu, ar godži ogām un ingveru vai arī medu ar apelsīnkoka ziedu putekšņiem? Nē - tā nav diētiskā smūtija recepte. Bet gan jaunā profesionālā zīmola Biolage R.A.W matu kopšanas līnija ar superfūdiem pamatā.

R.A.W. atšifrējas kā Real (dabīgs), Authentic (autentisks) un Wholesome (drošs).

BIOLAGE R.A.W. sastāvā iekļautas vairāk nekā 250 dabīgās formulas - bez silikoniem, sulfātiem, parabēniem un mākslīgām krāsvielām. Bet gan ar iedarbīgākajiem un populārākajiem superfūdiem un vērtīgām sastāvdaļām - godži ogām, šī sviestu, kinoju, kivi, greipfrūtu, kokosriekstu eļļu, ingveru un melno sezamu.

Visi iepakojumi tiek izgatavoti saskaņā ar starptautiskajām prasībām vides aizsardzības jomā, kas nozīmē, ka tie par 100% sastāv no pārstrādātas plastmasas. 

Līdz šim brīdim BIOLAGE R.A.W. ir viens no nedaudzajiem koncerna L'Oréal zīmoliem, kas mērojis zaļās ķīmijas taciņu. 2017. gada 3. maijā Detroitā (ASV) tika apbalvoti zīmoli un produkti, kas atbilst Cradle-to-Cradle koncepta standartiem. BIOLAGE R.A.W. matu kopšanas līdzekļu sērija saņēmusi atbilstošu sertifikāciju. Izvēloties šai balvai cienīgus uzņēmumus, tika ņemti vērā kosmētikas līdzekļu ietekme uz cilvēku veselību, ekoloģiskums un iepakojuma materiālu pārstrāde.

Cradle-to-Cradle ir īpašs koncepts, kas ļauj rūpniekiem no visas pasaules pāriet uz videi draudzīgu ražošanu, nekaitējot videi. Koncepts paredz, ka dabīgas izcelsmes pārstrādes materiāli jāizmanto pēc iespējas efektīvāk, savukārt mākslīgie materiāli, galvenokārt polimēri, jāpārstrādā atkārtoti.

BIOLAGE R.A.W. līnija iekļauj šampūnus un kondicionierus ar pierādītu efektivitāti rūpējoties arī par krāsotiem matiem. 

Komponenti formulu radīšanai tiek iegūti no augiem un minerāliem, kā arī no aļģēm, medus un sēnēm.

Iedomājieties, ka matu kondicionieris ir par 95% dabīgs. Tradicionālais matu mīkstināšanas kondicionieris satur silikonus. R.A.W. matu gludumam un spīdumam izmanto dabīgas eļļas, bet, lai panāktu biezu tekstūru un stabilizāciju - nevis taukainos spirtus, bet gan mālu un vasku. Kinoja un medus šampūnā un kokosriekstu eļļa kombinācijā ar kaolīna mālu kondicionierī baro sausus matus, atgriež tiem maigumu un veselīgu spožumu. 

Īpašs zīmola lepnums ir atjaunojoša eļļa-plīvurs ar 6 eļļām ikdienas lietošanai un ar 100% dabīgām sastāvdaļām. Sulīgs persiks, zaļās vīģes un aprikoze.

Bet, kā mēs zinām, viss, kas dabisks, nerod kopīgu valodu ar matiem uzreiz. Matu detokss vienmēr ir īsts pārbaudījums. Attīrīšana no visām ķimikālijām, kas ir uzkrājušās matos, ar BIOLAGE R.A.W. produktu gammu ļauj padarīt šo procesu patīkamu.

Vai tiešām tas ir tik dabisks, jūs jautāsiet? Nē, tas tā nav. Sastāvs ietver arī zaļo ķīmiju. Piemēram, glicerīns, kas ir dabiskas izcelsmes mitrinoša sastāvdaļa. Vai nātrija benzonāts - konservants, ko izmanto, lai stabilizētu R.A.W. sērijas formulas. Svarīgi, ka viss ir līdzsvarā un ar prātu.

Detokss matiem – šajā ziņā BIOLAGE R.A.W ir neaizstājams.

komentāri