Ставьте like и читайте!

Dr. Hauschka Lip Gloss Raspberry

10.02.2019, 3ade.lv

Dr. Hauschka Lip Gloss Raspberry

Pastāv uzskats, ka pat kvalitatīvs lūpu balzams ar dabīgu vasku un eļļu sastāvā traucē normāliem vielmaiņas procesiem ādā. Piemēram, mitruma iztvaikošanai. Par lūpu spīdumu nemaz nerunājot.

Nereti kosmetologi lūpu balzamu un spīdumu iesaka īslaicīgi izmantot kā līdzekli, lai aizsargātu ādu no nevēlamas apkārtējās vides manipulācijām. Vai arī skaistumam.

Protams, ja vēlamies rūpēties par lūpu ādu un domāt ne tikai par pievilcību, ieteicams izvēlēties produktus ar dabīgu vasku un eļļu pamatā, un jāizvairās no tādiem komponentiem kā parafīns vai minerāleļļa.

Autore: Hristina Li

Esam piemeklējuši spīdumu, kas saliks izteiksmīgus akcentus jebkurā meikapā: vai tas būtu viegls dabisks grims vai spīdums, kas uzklāts virs lūpu krāsas košākiem vakara toņiem. Turklāt tas ir 100% dabīgs.

Dr Hauschka klāstā ir 100% biokosmētika. Kosmētikas ražošanai tiek izmantotas augstākās kvalitātes dabīgas izcelsmes izejvielas.

Lip Gloss Raspberry spīdums apveltīts ar krēmveida konsistenci, tajā ietilpst vērtīgas sastāvdaļas, piemēram, smiltsērkšķu, aprikožu un bišu vasku eļļa, kas mitrina, baro un rūpējas par lūpu maigo ādu, vienlaikus saglabājot tās maigas.

Tas ir jauki, ka ražotājs rūpējas ne tikai par savu adeptu skaistumu un veselību, bet arī par ekoloģiju. Savā ražošanā izmanto iepakojuma materiālus, kas ir viegli pārstrādājami.

Augus, eļļas un vasku mēs iegūstam tikai ar kontrolētas bioloģiskas audzēšanas palīdzību.” 

Galvenās Dr. Hauschka lūpu spīduma priekšrocības - lūpas tiek mitrinātas arī pēc tam, kad spīdums "noiet nost", tāpēc ir uzslavas vērts arī tā kopjošs efekts.

Nav lipīgs, mīkstina un piešķir lūpām atjauninošu efektu.

Pie trūkumiem attiecinātu specifisku zāļu aromātu, kas nepazūd tūlīt pēc uzklāšanas un kādu laiku jūtams visai spilgti. Tas var samulsināt skūpstu partneri.

Lai gan mēs katrs aromātus uztveram atšķirīgi, tāpēc nav vērts šo trūkumu uztvert kā kritisku.

Lūpu meikaps ar šo produktu būs ik pa laikam jāatjauno, jo spīduma noturība nav ilga. Un krāsas ​​nosaukumiem neatbilst. Piemēram, šī avene nav vis avene, bet gan maigs rozā.

 

Dr. Hauschka ir sertificēts saskaņā ar NATRUE asociācijas standartiem:

nesatur sintētiskas smaržvielas, krāsvielas un konservantus,

nesatur naftas produktus, silikonus un polietilēnglikolu,

dermatoloģiski pierādīts panesamības tests

Nav pārbaudīts ar dzīvniekiem.

Mēs pārbaudījām visu kompozīciju - tīrs!

komentāri