Ставьте like и читайте!

Beauty Blitz aptauja. Maija Fromane.

14.10.2019, Almaza Pirha

Beauty Blitz aptauja.  Maija Fromane.

Maija Fromane, uztura speciāliste, 34 gadi, precējusies, ir divi bērni, augums - 157 cm, šā brīža cipars uz svariem - 50 kg – tomēr vēl aizvien pēc dzemdībām atgūstu formu.

 

Mana skaistumkopšanas rutīna

Ādas attīrīšana ... divreiz dienā ar Biologique Recherche produktiem.

Mans rīts ... sākas ar glāzi silta ūdens (starp citu, neiesaku tukšā dūšā uzņemt tik ļoti iecienīto citronūdeni), tasi kafijas un meditāciju. Šobrīd uz laiku praksi pārtraucu, par cik  palikt vienatnē uz veselu stundu ik rītu vairs nav iespējas. Bet, tiklīdz mazā paaugsies, atsākšu praktizēt rīta meditāciju kā līdz šim, jo tā viennozīmīgi padara mani sakoncentrētāku un mierīgāku.

Mans iecienītākais dienas un nakts krēms ... patiesībā šāds krēms ir viens - Biologique Recherche VIPO2.

Kad manai ādai nepieciešamas papildus rūpes... dodos pie kosmetologa pēc spēciālās kopšanas procedūras un sejas masāžas. Mājās izmēģinu dažnedažādākās maskas.

Mazgāju matus ... reizi nedēļā. Kādreiz to darīju katru dienu, kas nav pareizi. Apsolīju sev mazgāt matus retāk - atliekot procedūru par vienu dienu.

Krāsoju matus ... ar L’Oreal Professionnel tonējošo līdzekli matu spīdumam.

Matu ieveidošanai izmantoju tikai ... savu mīļāko Dyson fēnu un L’Oreal Steampod matu pannu reizi nedēļā. Īsts atradums meitenēm ar nepaklausīgiem un viļņainiem matiem. Savukārt visu pārējo laiku nedēļas garumā veidoju matus, vienkārši savācot galus copē.

Aksesuāri matiem ... varētu teikt, ka tos nelietoju nemaz. Mutu gumija skaitās?

Kāda veida injekcijas veicat? Protams, ja ir nepieciešams, izeju visu (sākot ar biorevitalizāciju līdz botulīna toksīnam) un tikai pie dermatologa.

Es vienmēr ... lietoju vitamīnus un uztura bagātinātājus, piemēram, kolagēnu, D vitamīnu un Omega 3. Pēc otrā bērniņa piedzimšanas man nav nevienas strijas un āda atkopās momentā.

Par plastisko ķirurģiju... pagaidām domājusi neesmu, taču šo iespēju neatmetu.

Protams, arī man ir noslēpumi ... piemēram, ja paredzēta svarīga tikšanās vai fotosesija, dažas dienas pirms pasākuma nekad neēdu neko sāļu un saldu. Ja šo noteikumu neievēro - plus 1 kilograms no rīta un pietūkums garantēts.

Nu jau pusotru gadu katru rītu veicu sejas masāžu pēc Revitonika sistēmas. Tikai 5 minūtes dienā, kā rezultātā - strikts sejas ovāls, to var skaidri redzēt, salīdzinot fotoattēlus.

 

Pēc vētrainas nakts es parasti izskatos ... lieliski.

Es smaržoju pēc ... maniem mīļākajiem Tom Ford aromātiem, man tādi ir vairāki.

Intīmā higiēna ... tava nostāja? Tas ir svarīgi, taču bez fanātisma.

Es esmu pret / neesmu pret dezodorantiem ... es neiebilstu, taču pati lietoju veselībai nekaitīgas versijas bez alumīnija sāļiem. Lai gan cilvēkiem ar hiperhidrozi citas alternatīvas nav izdomātas. Ja nu vienīgi botulīna toksīns.

Es pati ... ja vien ciestu no hiperhidrozes, botulīna toksīnu injicētu. Lai gan mani personīgi māktu bažas - galu galā padušu zonā limfmezgli izvietoti ļoti tuvu.

Celulīts ... kas tas? Tā ir fizioloģija. Ņemot vērā pēcdzemdību hormonālās izmaiņas, šis jautājums ir aktuāls arī man pašai. Neko īpašu nedaru, nogaidu, kad būs iespējams atkal sākt aktīvi nodarboties ar sportu. Pagaidām atliek šo problēmu koriģēt ar uzturu, ko arī daru.

Mans skaistuma tabu ... tādu nav. Ja ir kas tāds, kas spēj mūs padarīt skaistākas un par sevi pašpārliecinātākas - dariet to. Vienīgi uzticieties profesionāļiem.

Jaunākie skaistumkopšanas atradumi ... par cik vienmēr dodos pie miera ar sejas masku, mans jaunākais atradums - nakts maskas ar sudrabu no Zinaīdas Kudrinas. Starp citu, tās var lietot arī lidojumu laikā.

Labākais SPA Rīgā? Nevarētu teikt, ka esmu biežs spa apmeklētājs, taču ESPA valdošā gaisotne man patīk.

Neveiksmīgakā skaistumkopšanas pieredze ... uzacu tatuāža, ko veicu pirms vairākiem gadiem pie TOP meistara un kuram uz to brīdi uzticējos pilnībā. Šodien, apskatot tā laika foto, brīnos - kā šādām pārvērtibām uzdrošinājos. Par laimi, man ir laba vienlmaiņa un krāsa ātri vien iznāca ārā.

Dodos pie miera ... ar ausu aizbāžņiem, maskā un pilnīgā tumsā. Tas viss uzlabo miega kvalitāti un līdz ar to arī manu labsajūtu un izskatu. Dodamies pie miera agri, jau ap pulksten 22.00 vēroju pirmos sapņus. Taču mostos agri.

Mani ēšanas paradumi ... ēdu regulāri un pēc intervālās uztura sistēmas jau sen. Ievēroju veselīga uztura principus, taču pieļauju atkāpes, lai rutīna būtu pašas priekam.

Sports ir ... svarīga mana dzīvesveida sastāvdaļa. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu regulāri apmeklēt trenažieru zāli trenera uzraudzībā. Bet pagaidām ... pagaidām trenējos ar svariem mājās.

komentāri