Ставьте like и читайте!

ELIXIR ULTIME L’HUILE ORIGINALE - Kérastase pārdotākais produkts

19.09.2018, 3ade.lv

ELIXIR ULTIME L’HUILE ORIGINALE - Kérastase pārdotākais produkts

Kérastase meistardarbs ir piedzīvojis pārmaiņas. Iecienītās ikonas ELIXIR ULTIME jaunā versija, kurā izmantotas vērtīgās marulas un kamēlijas eļļas, raisa unikālas sajūtas. Nepārspējams mirdzums, valdzinošs aromāts - jaunais ELIXIR ULTIME sastāvs ir radīts greznību alkstošām sievietēm. Ikviena zeltainā lāse intensīvi baro un aizsargā matus, piešķirot tiem izteiksmīgu un noturīgu mirdzumu. Savukārt pūkošanos mazinošais komplekss matus padara mīkstus, viegli savaldāmus un neatvairāmi vieglus. Eļļa ELIXIR ULTIME L’HUILE ORIGINALE kopš tās radīšanas brīža ir bijusi SPOŽĀKĀ zvaigzne matu kopšanas pasaulē. Šis zīmola pārdotākais produkts ir saņēmis vairāk nekā 100 preses godalgu. Kādēļ gan šādu ikonu uzlabot? Sieviete, kura lieto ELIXIR ULTIME, vēlas nepārspējami mirdzošus matus. Kérastase palīdz viņai atrisināt matu kopšanas paradoksu — mati ir mirdzoši, bet ne taukaini. Un šis mirdzums saglabājas ilgi. Mati izskatās un jūtas dziļi pabaroti. Turklāt tie nekļūst smagi, bet gan zīdaini mīksti.

Svinēsim vērtīgo dabas spēku

Jaunā, augstvērtīgā eļļu savienība padara matus vēl mirdzošākus. Kérastase lielisko Elixir Ultime papildina ar dabas dārgāko dāvanu: augstvērtīgo kamēlijas eļļu, ko papildina ekskluzīvā marulas eļļa. Augstvērtīgā kamēlijas eļļa patīkami mīkstina matus un piešķir tiem intensīvu, noturīgu mirdzumu. Savukārt ekskluzīvā marulas eļļa, pateicoties augstajam antioksidantu kompleksam, aizsargā matus, kā arī baro tos, nepadarot matus smagus. Šī kombinācija ļauj baudīt trīs izcilas priekšrocības: intensīvāku barošanu, vēl patīkamāku matu vieglumu un noturīgāku rezultātu. 

Vēl labāks matu kopšanas rituāls

Attīriet, lutiniet un izceliet savus matus ar zeltainu starojumu. Plašā ELIXIR ULTIME līnija ietver arī jauno šampūnu Le Bain, kas tagad papildināts ar ekskluzīvās marulas eļļu, lai vēl labāk pabarotu matus un piešķirtu tiem izteiksmīgāku mirdzumu; Le Fondant kondicionieri ar augstvērtīgo amlas eļļu; kā arī Le Masque masku, kuras jaunais aromāts saglabājas dienu un nakti.

Eļļas spēks

Kérastase eksperti laboratorijas testos ir pierādījuši Elixir Ultime eļļas iedarbību. Matu mirdzums: novērtēšana, izmantojot kolorimetriskos mērījumus, uzrādīja tūlītēju mirdzumu. Aizsardzība pret karstuma iedarbību: mati tika taisnoti ar matu taisnotāju, kas sakarsēts līdz 230°C, pārvelkot to pāri matiem 10 reizes. Pēc l’Huile Originale vai L’Huile Rose ieklāšanas denaturācijas temperatūra (pretošanās spēja) salīdzinot ar temperatūru klasiska šampūna lietošanas gadījumā ievērojami paaugstinājās.

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу L’Huile Rose kerastase

Matu barošana: matu kvalitātes uzlabojumi tika mērīti, izmantojot matu slīdamības testus (testi, kas pārbauda, cik mati ir gludi), kas uzrādīja labāku un gludāku matu virsmas stāvokli. Pēc vienas Elixir Ultime lietošanas reizes (+48 h pēc uzklāšanas) matu slīdamību ietekmējošie spēki ievērojami samazinājās, uzskatāmi parādot matu stāvokļa uzlabošanos. Aizsardzība pret mitruma iedarbību: visi četri pētījumi, kuros salīdzināti Bain un Fondant, Bain un Masque, Huile Originale un L’Huile Légère ar klasiskajiem šampūniem, parāda, ka, sākot no produktu ieklāšanas brīža līdz pat 96 stundām pēc to lietošanas, matu pūkošanās ir ievērojami samazinājusies

 

komentāri