Ставьте like и читайте!

Estētiskā kosmetoloģija pēc grafika

08.04.2020, 3ade.lv

Estētiskā kosmetoloģija pēc grafika

Estētiskā kosmetoloģija pēc grafika

Nākotnei jāliek pamati tagadnē. To sauc par plānu. Un tas, kā mēs izskatīsimies rīt, ir atkarīgs no tā, cik pareizi mēs spēsim novērtēt savus spēkus, resursus un secīgi plānosim kopšanu.

Kosmetoloģe, Dr. Jeļena Tarasova pieņem savus pacientus Maskavas klīnikā, vairāk gan kā daudznozaru speciālists. Ne tikai tāpēc, ka viņas bagāžā ir iespaidīgs preparātu un metožu arsenāls, bet tādēļ, ka estētiskā kosmetoloģija spēj palīdzēt tikai tad, ja pacients ir vesels. Par to viņa pastāstīja kolēģu — ārstu apmācību seminārā, uz kuru viņu ielūdza medicīnas centrs NOFRETE.


Autore: Almaza Pirha

Jeļena Tarasova, estētiskās medicīnas speciāliste, kosmetoloģe, dermatoloģe. Estētiskajā kosmetoloģijā strādā jau 16 gadus, pirms tam — 10 gadus kā klīniskais dermatologs.

Pārzina kontūrplastikas metodes, apjoma modelēšanu ar gelu un botulīna terapiju. Mācījusies Renē Dekarta universitātē, Parīzē.

Studējusi homeopātiju Sanktpēterburgas Valsts medicīnas universitātē, ekskluzīvas ar vecumu saistītu izmaiņu osteopātiskās korekcijas metodes Krievijas Tautu draudzības universitātē, kraniosakrālo terapiju Starptautiskajā Apledžera Institūtā (ASV).

Uzņēmuma ‘’Aptos’’ sertificēts starptautiskais treneris.Es strādāju tikai ar veseliem cilvēkiem. Pirms uzsākt estētiskās procedūras, es varu nosūtīt uz bioķīmisko un vispārējo asins analīzi, imunohematoloģiju, kā arī novērtēšu endokrīnās sistēmas funkcijas un diagnosticēšu infekcijas un autoimūnās saslimšanas. Cilvēka veselības stāvoklis lielā mērā nosaka procedūru rezultātus. Personai, kas atrodas dziļā depresijā, kurai ir nopietna slimība, vajadzētu rūpēties par savu veselību, nevis ar injekciju palīdzību risināt ārējās izpausmes. Tas ir ne tikai mazefektīvi — veltīga naudas izšķērdēšana — tas cilvēku vēl dziļāk iegrūž bezdibenī. Mēnesi pēc procedūras, šķiet, viss ir kārtībā, un tad cilvēks atkal ieslīgst depresijas stāvoklī, un līdz ar viņu arī mana darba rezultāts. Neiespējami tikt uz pjedestāla, netiekot skaidrībā, kas notiek dvēselē.
Un kādi ir jūsu ieteikumi? Sūtīsiet mani uz elpošanas nodarbībām?

Uz tām arī. Savā praksē es izmantoju holistisku pieeju, ķīniešu medicīnu, homeopātiju un, protams, osteopātiju, kas palīdz koriģēt visa ķermeņa asimetriju, kas tiešā veidā ietekmē seju.
Diemžēl nav iespējams izskaitļot terapeitisko procedūru algoritmu. Mēs visi novecojam savādāk. Kādu satrauc grumbas uz pieres, kādam ir nevienmērīga ovāla līnija un veidojas dziļas deguna-lūpas krokas, vaigu kauli zaudē apjomu un noslīd. Un tas nozīmē, ka korekcijas metodes jāizvēlas pēc indikācijām, nevis cenas vai tendencēm.Nu, pieņemsim, zinot, ka esat starptautisks diegu liftinga treneris, es nāktu pie jums tieši uz diegu liftinga procedūru. Vai jūs man atteiktu?

Kā starptautisks diegu liftinga treneris, ar pārliecību varu teikt, ka diegu liftinga procedūra veiksmīgi atrisinās problēmu, kas nav pa spēkam pat vairākām filleru injekciju sesijām. Bet tas nebūt nenozīmē, ka tieši jums tā ir nepieciešama. Dažreiz nav ko «savilkt»...Praksē es izmantoju dažādas tehnoloģijas...Galu galā, diegi vai kas cits — tā nav panaceja visam...

Armējošos diegus var izmantot jebkura tipa sejai. Bet jāsāk ar sejas lokālu barošanu. Jo bieži vien āda ir «tukša». Pirmkārt, mēs novēršam vitamīnu trūkumu, pārbaudām perifēro asiņu daudzumu — dažreiz gultnē ir maz asiņu, tādēļ sieviete izskatās bāla, nogurusi, ādai nav tonusa, neatkarīgi no tā, ko viņa dara.


Es varu ieteikt revitalizācijas kursu ar preparātiem, kas atdzīvinās elpošanas ķēdi: biorevitalizācija, dzintarskābe, C vitamīns. Noteikti drenāža un tūsku mazinošās tehnikas, tā pati osteopātija. Un pēc tam, kad uzlabojas asins un limfas attece, sākas nākamais posms — armējošie diegi, kas neradīs ievērojamu liftingu, bet kalpos kā vadlīnijas nākamajam solim — liftinga diegiem. Apmēram pēc gada, kad izveidojies karkass, mēs varam uzsākt vaigu kaulu zonas pacelšanu un veidot skaidru sejas ovālu.

Diegu liftings – tā ir metode, kas lieliski tiek galā ar ptozi. Diegus neievada muskuļos vai dermā, bet gan ādas taukaudos — tā sauktajos nodalījumos. Diegu rievas, kas “atveras” pēc diegu ievietošanas, fiksē audus, apjoms tiek no jauna sadalīts (piemēram, no iekritušiem vaigiem uz vaigu kauliem) un tiek atjaunotas kontūras.

Teiksim, smagie sejas audi, kas raksturīgi slāvu izcelsmes ārienei, var nepadoties diegu liftingam. Šādiem pacientiem vispirms ar lipolītisko injekciju palīdzību tiek noārdīti taukaudi, izmantojam limfodrenāžas paņēmienus, kas mazina patoloģisko pietūkumu, tādējādi padarot smagos audus vieglākus. Un tikai tad ir jēga implantēt diegus.
Man, kā jebkuram pacientam, gribas redzēt rezultātu, šeit un tūlīt. Un viss process šķiet pārāk garš un finansiāli apgrūtinošs...

Estētiskajā korekcijā galvenie punkti ir skaidras indikācijas un secības izvēle, kas nosaka ārstēšanas efektivitāti un rezultāta ilgmūžību.

Es esmu par mērenību. Bieža diegu un filleru ievadīšana pēc 5-7 gadiem var radīt neatgriezeniskas izmaiņas mīkstajos audos, izraisot tūsku, ādas blīvuma un vienmērīguma izmaiņas. Tie, kuri jau 25 gadu vecumā veic apjoma korekcijas, mūsdienās tik modernajā hipertrofētajā versijā — augsti vaigu kauli, iegarens zods, lielas lūpas, šaurs deguns — piecu gadu laikā var saskarties ar virkni problēmu, kuras nevar atrisināt bez ķirurģiskas iejaukšanās. Jau tagad mēs redzam ļoti daudz sieviešu vecumā 30+, kas izskatās vecāks par saviem gadiem, jo zaudēts audu viendabīgums, neskatoties uz pastāvīgu procedūru veikšanu. Bet līdz ar to zūd šarms un jaunība.

Vēl viens svarīgs punkts, ko vēlos pieminēt ir hialuronskābes kvalitāte un intervāli starp injekcijām. Veicot atkārtotu korekciju un neievērojot filleru sabrukšanas laiku no iepriekšējās procedūras ievadīšanas, mēs varam radīt izmaiņas asinsritē ar stagnējošu parādību veidošanos — tūsku un BDDE ( hialuronskābes savienotājaģents) uzkrāšanos. BDDЕ – principā tie ir epoksīda sveķi, kam piemīt toksiska iedarbība uz cilvēka un dzīvnieku audiem. Bet zinātnieki saka, ka ВDDЕ tiek utilizēts organismā. Un šeit piebilde: bet vai jebkurā organismā utilizējas? Un kādā stāvoklī ir fermentu sistēmas organismā? Un kā sintētisko hormonu lietošana ietekmē utilizācijas procesus? Daudziem ir autoimūna rakstura problēmas. Kā tiek utilizēts BDDE? Un audi vienmēr uzņems vairāk ūdens, vietās, kur injicēts preparāts ar hialuronskābi, ar šķērssaistītu BDDE. Lai atšķaidītu un izvadītu, ir jāizskalo un jāizvada viss, kas ir toksisks.

Tagad ir parādījusies jauna hialuronskābes filleru paaudze, šķērssaistīts PEG (polietilēnglikols) — viela, ko izmanto pārtikas rūpniecībā (piemēram, kā piena produktu biezinātāju). Šādos preparātos hialuronskābe ir sintezēta sennas nūjiņu dzīves cikla rezultātā un ir pilnīgi nekaitīga cilvēkiem. Tā jau ir jauna lapa un laikmets estētiskajā medicīnā.

Diezgan bieži filleru fragmenti paliek audos daudz ilgāk, nekā norādījis ražotājs — tos var just pat pēc diviem vai trim gadiem.

Protams, pirms ķerties klāt tām pašām hialuronskābes injekcijām, vispirms ir jānovērš hroniski infekcijas perēkļi. Pirmkārt, bieži notiek sensibilizācija pret streptokoku (iegūta organisma paaugstināta jutība), un, kā jūs zināt, kosmetoloģijā tiek izmantota hialuronskābe, kas iegūta bioķīmiskās sintēzes rezultātā. Šiem nolūkiem izmanto baktēriju kultūras, konkrēti – streptokokus. Tā rezultātā mēs iegūstam tūskainu sejas stāvokli.

Un, protams, nepieciešams apmeklēt zobārstu un pārliecināties, ka nav cistu un infekciju. Ļoti bieži novēroju infekcijas perēkļus vairākiem zobiem. Šādiem pacientiem ir izliekta sejas ovāla līnija, jo limfmezgli šajā zonā ir sardzes režīmā un neļauj “netīrumiem” nokļūt zemāk uz plaušām. Tas rada stagnāciju, tūsku, deformētu seju. Tāpēc, pirms ievadīt filleri un diegus, vispirms nepieciešams vērsties pie kosmetologa, kas piesātinās epidermu. Pēc tam – pie LOR, zobārsta un osteopāta... Un pēc tam jau arī pie manis. Nofrete Ltd.,
Melngaiļa iela 5,
Rīga, Latvija
+371 26827243, +371 67812778
nofrete@nofrete.lv
www.nofrete.lv

komentāri