Ставьте like и читайте!

Bet savu bērnu pieskati tu?

30.01.2018, Almaza Pirha

Bet kā savu bērnu pieskati tu?

Doma izteikties par šo tēmu radusies labu laiku atpakaļ. Vajadzēja gan saņemties un uzrakstīt vēl toreiz. Iespējams, daudzām mammām tādā gadījumā vairs nenāktos raizēties par savas atvases atrašanās vietu un pašsajūtu. Vienai no paziņām dēls nomaldījies iepirkšanās centrā... Pareizāk – aizgāja, izsecinot, ka ar vecākiem šoreiz īsti pa ceļam nebūs. Otrai paziņai meita ar draudzeni pārnāca no skolas vēlāk, kā ierasts. Todien izkrita sniegs... slidotava pa ceļam, tālāk jūs paši zināt.

Mamma atminas, ka bērnībā mani pāris reizes centās nolaupīt... Kad pieaugu, bieži vien gadījies aizklīst ārpus pagalma. Vai nu gāju ciemos uz kaimiņu internātu, cienāt meitenes ar deficīta banāniem, vai nu uz Daugavmalu, lai kāpelētu pa akmeņaino upes krastu.

No redzesloka mēdza nozust arī manis pašas bērni. Gadījās, ka ceļš no skolas viņiem aizņēma ne 10 minūtes, bet gan visas 60. Vai arī kaimiņu mājā kāpņu telpa izrādījās pievilcīgāka, lai pavadītu rotaļājoties tajā dažas savas dzīves stundas – nedomāju, ka man par to vaadzēja zināt. Vai jāstāsta, kādas domas radās gaidīšanas laikā?

Saprotams, ka šodien viss ir citādāk: bērnus esam apkāruši ar mobilajiem tālruņiem un mums vienmēr ir iespēja ar viņiem sazināties. Izsekot atrašanās vietu. Bet vai ir vērts pirkt pirmklasniecei dārgu gadžetu vai arī var iztikt ar vienkāršāku modeli un aprīkot bērnu ar pulksteni. Pulksteni bērna drošībai.

Jaunākajam dēlam šāds pulkstenis jau ir. Viņš neprot ar to rīkoties, tomēr mēs cītīgi apgūstam pogas. Piemēram, SOS pogu.

Patiesībā, tie, kas jau prot rīkoties ar gudro pulksteni, zin, ka vairs nav nepieciešams uztraukties, kā un cik ilgi bērns brauc līdz skolai. Kurā pagalmā un vai tiešām viņš ciemojas pie omes. Jā, viņš noteikti jums piezvanīs, ja vien neaizmirsīs. Taču man, mūždien paniskai būtnei, nenāktu par skādi zināt, ka varu savu bērnu kontrolēt.

Vairāku parametru ziņā ar gps aprīkots pulkstenis par viedtālruni ir pārāks. Pirmkārt, pulkstenī nav nekā lieka, kas varētu novirzīt bērnu no mācīšanās. Otrkārt, pulksteni ir grūti nozaudēt, jo tas ir uz tavas rokas. Un sensors pateiks, ja tas ir ticis noņemts. Treškārt, bērna drošība nodrošina faktu, ka vecāki paši ievada tikai un vienīgi radu un tuvinieku tālruņa numurus. Tādējādi jūs izslēdzat svešinieku zvanu iespēju.

Protams, tas viss ir aktuāli maziem bērniem... Diemžēl, vecākas paaudzes cilvēki novērošanu nepieļaus. Lai gan "gudrie" modeļi piedomājuši arī par vecākiem cilvēkiem...

Kas jums ir jāzina?

Ar Globālās pozicionēšanas sistēmu (GPS) un GSM signālu MyKi pulkstenis ļauj jums kontrolēt, kur bērns atrodas, kā arī izveidot īpašo Drošības zonu. Pulkstenis atjaunina informāciju par atrašanās vietu ne retāk kā reizi minūtē un nodrošina aktuālāko informāciju, izmantojot Google Maps. Papildu drošībai - ja pulkstenis tiek noņemts no bērna rokas, par to tiks nekavējoties brīdināti vecāki.

Vienmēr sasniedzams

MyKi pulkstenis sniedz lielisku iespēju sazvanīt bērnu tad, kad tas tiešām ir nepieciešams. Šī iespēja būs īpaši aktuāla 5-10 gadus vecu bērnu vecākiem, kam mobilais tālrunis vēl nav nepieciešams. Pulksteņa sānā ir SOS poga, kuru nospiežot ārkārtas situācijā, bērns informēs vecākus par radušos problēmu.

Mēs esam Bites abonenti

Un man ir liels prieks, ka kompānija sniegusi iespēju šādu pulksteni iegādāties. Pērkot puksteni kopā ar speciālo Bite’s tarifu, tas uzreiz ir gatavs darbam. Pulkstenis  aprīkots ar Bite’s SIM-karti, nodrošinot mobilos sakarus, tādējādi, izmantojot ierīci, iespējams sazvanīt un sekot līdzi bērna gaitām - ar uz vecāku viedtālrunī uzstādītās īpašās aplikācijas MyKi palīdzību. Lietotne ir saderīga gan ar operētājsistēmu Android, gan iOS. Bite’s īpašais tarifs ietver 200 zvanu minūtes, 50 īsziņas un 200 MB interneta. 

Un visbeidzot...

Bērna drošībai pulkstenī MyKi Touch drīkst ievadīt 5 tālruņa tālruņa numurus, uz kuriem bērns var zvanīt. Tāpat iespējams norādīt tālruņu numurus, no kuriem uz bērna pulksteni var zvanīt, toties no citiem numuriem zvani pieņemti netiks. Nosakot brīdinājumu par pārvietošanās ātruma izmaiņām, pieaugušie savā aplikācijā saņems paziņojumus, ja bērns, piemēram, atrodas transportlīdzeklī. Tāpat vecāki saņems brīdinājumu par drīzu akumulatora izlādi. Pulksteni iespējams izslēgt tikai un vienīgi, izmantojot aplikāciju, un bērns to pats izdarīt nespēj.

 

Uzzināt vairāk --->

Un ne jau caur reklāmu. Bet gan reālu pieredzi.

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs