Ставьте like и читайте!

Garnier Botanical Balm Honey. Neatkarīgā testēšana.

20.01.2019, 3ade.lv

Garnier Botanical Balm Honey. Neatkarīgā testēšana.

Garnier Botanical Balm Honey. Neatkarīgā testēšana.

Mitrinošs krēms sausai un ļoti sausai sejas ādai. Kā norāda ražotājs, 96% no tā sastāva veido dabīgas izcelsmes sastāvdaļas.

Demokrātisks zīmols piedāvā vienkāršot ādas kopšanu un būtiski ietaupīt, iegādājoties produktu, kas darbosies gan kā maska, gan kā krēms. 

Autore: Hristina Lī

Medus ekstrakts - galvenais Garnier Botanical Balm Honey komponents, kas sniedz nomierinošu iedarbību, tonizē un mitrina ādu. Tiesa, ir jāuzmanās tiem, kas ir alerģiski pret medu.

Dabīgas izcelsmes antioksidantu sastāvs, Šī sviests un sojas eļļa, kas dziļi mitrina, baro un tonizē ādu. Kopā tas veido 96% no dabīgās izcelsmes sastāvdaļām, liekot produktam izpelnīties "dabīgā" statusu.

Kas paliek šajos 4%?

Viens no tiem ir spirts, kas, kā zināms, sausai ādai nav vēlams. Tomēr denaturētais spirts kopā ar citām sastāvdaļām un nelielā daudzumā ir drošs.

Vai karbomērs. Tās ietekmē viela sabiezē. Pat neskatoties uz to, ka sastāvā ir iekļauts minimālā daudzumā. Arī zemā koncentrācijā tas var izraisīt alerģijas simptomus. Karbomērs, starp citu, dabā nesadalās, kas norāda uz tā mākslīgo izcelsmi.

Starp citu, sastāvā tikai divas sastāvdaļas ir apšaubāmas, bet ne kritiskas.

Pēc uzklāšanas jāatzīmē šī produkta priekšrocības krēma ampluā. Garnier Botanical Balm Honey ir lielisks ziemā, kad āda ir pārāk sausa un tai nepieciešama kārtīga mitrināšana un papildus barošana.

Savukārt kā maska, Balm Honey brīnumspējas ir viduvējas. Pēc uzklāšanas uz sejas paliek lipīga plēve.

Laba cenas un kvalitātes atbilstība, sastāvā ir smaržvielas, tomēr aromāts nav izteikts un ir patīkams.

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs