Ставьте like и читайте!

GLIKOLSKĀBE SEJAS KOPŠANĀ

06.01.2020, 3ade.lv

GLIKOLSKĀBE SEJAS KOPŠANĀ

Skābju procedūras mājas apstākļos var šķist visnotaļ biedējošas. Tomēr, cītīgi aplūkojot dažādas skābes, to iedarbību un nozīmi, mēs varam paši sevi pārsteigt ar satriecošiem rezultātiem! Šoreiz nedaudz vairāk par glikolskābi! 

Sev atbilstošus pīlingus var atrast visu ādas tipu īpašnieki. Tomēr jāuzmanās būtu cilvēkiem ar jutīgu ādas stāvokli. Visu skābju primārais uzdevums ir atbrīvot mūsu ādu no atmirušajām ādas šūnām, dodot vietu jaunām šūnām. Ādas šūnu dzīves ilgums ir 4-5 dienas, un dabiski mūsu āda tās noloba vidēji ik pēc 30 dienām, tomēr ne vienmēr ādai izdodas atbrīvoties no atmirušajām šūnām pilnībā, kas var rezultēties ar sausuma pleķiem, aizsprostotām porām, pumpām, neveselīgu ādas krāsu. 

Glikolskābe pieder pie AHA skābēm, kas ir dabiskas izcelsmes skābes. Glikolskābe uzlabo tauku dziedzeru sekrēciju – regulē sebuma izdalīšanos, samazina hiperpigmentāciju, izlīdzina ādas toni, samazina dziļākas grumbas un izlīdzina rētas. Tāpat glikolskābe stimulē kolagēna sintēzi un uzlabo ādas elasticitāti, rezultātā iegūsiet jauneklīgu un tvirtu ādu! Glikolskābes molekulārais svars ir vismazākais, līdz ar to tā viegli iekļūst ādā un tās iedarbība ir dziļāka un ātrāka uz ādas virsējiem slāņiem. Regulārs pīlings palīdzēs ādai labāk uzņemt krēmus, serumus, vitamīnus, uzlabosies ādas asinsrite, kas rezultēsies veselīgā un starojošā ādā. 

 

Svarīgi arī atcerēties, ja vēl nekad nav lietotas skābes, pirms tam ieteicams sagatavot ādu, lietojot skābju saturošus attīrošos produktus vai krēmus, piemēram, mesoestetic glycorepair atjaunojošo gelu ādai. Pēc tam, kad āda ir pieradusi, var sākt lietot intensīvāku glikolskābi, kā piemēram, glikolskābes ampulas. Šīs ampulas satur arī E un F vitamīnus. E vitamīns palīdz atbrīvoties no aknes radītām sekām un atveseļo, pasargā ādu, savukārt F vitamīns dziļi mitrinās sejas ādu. Tās ieteicams lietot ne biežāk kā reizi nedēļā. Vakarā pēc sejas attīrīšanas uz sejas jāuzklāj vienas ampulas saturs. Pa virsu var likt savu ierasto nakts krēmu. No rīta  uz ādas jāuzklāj SPF aizsargkrēms, lai UV staru iedarbība neveicinātu hiperpigmentācijas plankumu veidošanos. 

Pareizi attīrot un kopjot sejas ādu mēs varam ilgāk to saglabāt mirdzošu, veselīgu un jauneklīgu! Laicīgi rūpējoties par sevi, būs jāpieliek mazākas pūles nākotnē, celsies mūsu pašapziņa un pārliecība par sevi! Un tieši to novēlam ikvienai sievietei!

 

komentāri