Ставьте like и читайте!

Biorevitalizācija – iekšējās enerģijas avots. Procedūras online dienasgrāmata

03.08.2015, 3ade.lv

Biorevitalizācija – iekšējās enerģijas avots. Procedūras online dienasgrāmata

Sieviete izskatās pievilcīgi vienīgi tad, kad šādi jūtas arī iekšēji. Uzmetot skatienu, mums, apkārtējiem, var palikt nepamanīti nomaskētie tumšie loki zem acīm, sakairināta āda, novītuša dekoltē zona. Sievietes ir perfekti apguvušas kamuflāžas mākslu, liekot lietā biezāku kosmētikas kārtu, apģērbu un, protams, smaidu.

Vien retā sieviete, ieraugot pirmās grumbiņas pazīmes, steidz uz kosmetologa kabinetu pēc maģiskās skaistuma injekcijas. Sākumā mēs iztiekam ar pašu spēkiem - cenšamies labot situāciju ar pareizu uzturu, sportu, sejas maskām un kopšanas produktiem. Un vienīgi tad, kad visi šie profilakses līdzekļi ir izmēģināti, tomēr rezultāta kā nebija, tā arī, šķietami, nebūs – sieviete sāk pieļaut injekciju iespēju.

Par izņēmumu nekļuva arī mūsu 36 gadus jaunā dalībniece – lasītāja Natālija Lubāne, kura vēl nesen par invazīvajām metodēm sava dzīvē nespēja pat domu pieļaut, taču būdama skaistuma industrijas darbiniece (Natālija ir friziere), aktīvi eksperimentējusi ar dažnedažādākajiem krēmiem, maskām un serumiem. Viņa atzīst, ka panākt vēlamo efektu – atgūt ādai elastību, jauneklīgo starojumu un svaigumu  – ar gadiem bija panākams arvien grūtāk.

«Atklāti sakot, nespēju pat iedomāties, ka kādu dienu ļaušu invazīvajām metodēm ienākt savā dzīvē. Taču stāstījums par biorevitalizācijas procedūru šķita kā īsta jaunības panaceja, tāpēc nolēmu riskēt», par savu lēmumu stāsta Natālija.

Salona VERDI ārstes dermatoloģes Agneses Ruskules uzdevums bijis veikt trīs biorevitalizācijas procedūras sejas un dekoltē zonās. Procedūras aizritēja pēc strikta protokola, ar 2-3 nedēļu intervālu ar jaunākās paaudzes preparātu Neauvia Hydro Deluxe, kuram ir unikāls sastāvs – 18 mg/ml hialuronskābes  un 0.01 % kalcija hidroksiopatīta. Tieši šī iemesla dēļ eksperimenta rezultātus nācās nogaidīt veselus 2 mēnešus.

KAS IR BIOREVITALIZĀCIJA

Biorevitalizācija – zemādas injekcijas ar nestabilizētu hialuronskābi, kas ādu mitrina, apgādā to ar asinīm un normalizē tajā apmaiņas procesus.

Pats termins «biorevitalizācija» nozīmē «atgriešanos dzīvē»; atgriešanos ar dabīgu līdzekļu palīdzību, piemēram, hialuronskābi.

KAS IR HIALURONSKĀBE UN KĀDA IR TĀS LOMA?

Hialuronskābe ir cilvēka organismam radniecīga - tā ir daļa no saistaudiem, epitēlij- un nervaudiem. Ādas mitruma līmenis un elastība ir atkarīgi tieši no tās izstrādes pakāpes. Gadiem ritot, hialuronskābes ražošana organismā samazinās, kā rezultāts - āda kļūst sausa un grumbaina.

Biorevitalizācijā tiek pielietota nestabilizētā hialuronskābe, kas ir pakļauta ātrai sadalei un viegli iekļūst dziļākajos zemādas slāņos. Nestabilizētā forma ir maksimāli dabiska un hipoalergēna, par cik tieši šādā veidā hialuronskābe tiek ražota cilvēka organismā.

BIOREVITALIZĀCIJAS PROCEDŪRA SPĒJ:

  • Atjaunot ādas hidrobalansu;
  • Padarīt ādu elastīgāku un tvirtāku;
  • Atgūt „smēķētāja ādai” dabīgo toni un enerģiju;
  • Nogludināt grumbiņas;
  • Palielināt ādas tonusu;
  • Novērst pietūkumus un tumšos lokus zem acīm;
  • Novērst ultravioletās iedarbības sekas;
  • Nogludināt strijas.

Tik plašais pielietojuma diapazons un lieliskais kosmetoloģiskais rezultāts tiek panākts tādēļ, ka šīs injekcijas veicina intensīvu ādas mitrināšanu, aktivizē dabīgās hialuronskābes sintezēšanas mehānismus un stimulē apmaiņas procesus ādas šūnās.

Taču, lai panāktu efektīvu, un galvenais – ilgstošu rezultātu, ir jāapbruņojas ar pacietību.

A.R.  «Ar dziļākām grumbām šī procedūra tikt galā nespēj. Tas arī nav bijis mūsu mērķis. Biorevitalizāciju var salīdzināt ar audeklu, uz kura, pirms iecerētā zīmējuma, jūs vēlaties uzklāt fonu. Pirms tādām procedūrām, kā botulotoksīna injekcijas un filleri, ādu ieteicams savest kārtībā: biorevitalizācija ir labākais risinājums. Negaidiet brīnumus: par 10 gadiem jaunāka nekļūsiet, taču jūsu āda pavisam noteikti atgūs veselīgo toni, elastību, kļūs starojoša no iekšienes, nogludināsies smalkās grumbiņas, atkāpsies pigmentācija. Āda atgūs otru elpu – šie arī ir biorevitalizācijas sniegtie labumi».

  

N.L. – «Dodoties uz pirmo procedūru, nebija ne mazākās nojausmas, kas mani sagaida. Pāris injekcijas un ar to viss beigsies – tā man šķita sākumā. Patiesībā, ko gan slēpt, procedūra ir ilga un nedaudz nogurdinoša. Protams, tā iesākas, tāpat kā noslēdzas, ar patīkamo – attīrīšanu un masku. Taču pati procedūra paredz injekcijas, kas tiek ievadītas dziļi ādā. Un tā ar visām problemātiskajām zonām: manā gadījumā tā ir seja, kakls un dekoltē zona. Kvalitatīvam un ilgstošam efektam būtu jāveic 3 seansu biorevitalizācija, ar14-20 dienu intervālu. Proti, ikreiz bija jārēķinās ar 3-4 rehabilitācijas dienām smalku papulu veidā, kas pārklāja visu seju, kā arī nelieliem zilumiem. Lai gan acīmredzams efekts novērots netika, ikreiz sajutu, kā āda piesātinās ar reiz zaudēto enerģiju. Šķiet, ka pat krēms iesūcās citādāk, kā parasti - āda to „uzņem” ar maksimālu „viesmīlību”. Pieskaroties āda kļuvusi ievērojami tvirtāka. Nācās atteikties no solārija, taču tajā pat laikā vecais iedegums saglabājās vienmērīgs. Salīdzinot ādu pirms un pēc, spēju novērtēt biorevitalizācijas reālos labumus. Lai gan dziļākas grumbas uz ādas palika pirmatnējā izskatā, kopumā izskatos par saviem pasē ierakstītajiem gadiem jaunāka un svaigāka.Arī neraugoties uz to, ka manā dzīvē ir bijuši visai smagi brīži».

PIRMS un PĒC

A.R.  «Kad Natālija mūsu salonā ieradās pirmajā reizē, viņas āda bija dehidrēta un ar smalku grumbu tīklu pārklāta  visizteiktāk to varēja manīt plakstiņu zonā, virs lūpas, uz pieres, deguna-lūpu krokā, kā arī dekoltē zonā. Pirmā procedūra palīdzēja atgūt ādai nepieciešamo mitruma līmeni un krāsu. Pēc otrā seansa ievērojami saruka grumbiņu skaits. Savukārt pēc trešās mēs atguvām ādai veselīgu izskatu – tā ir jauneklīga un kopta. Procedūru kursa gaitā Natālija aktīvi tievēja, tāpēc viņai ieteiktu Neauvia fillera ievadi, kas sniegs sejai nepieciešamo apjomu un novērsīs lielākas grumbas».

PIRMS un PĒC

N.L.  «Jāatzīst, ka biorevitalizācijas sniegtais efekts ir mani pilnībā apbūris, pat vairāk - šķiet, ka uz injekcijām jau paguvu „uzsēsties”. Esmu izmēģinājusi prātam neaptveramu skaitu produktu, dažnedažādākās masāžas un procedūras ar aparātiem. Un neraugoties uz to, ka brīžiem bija jāsamierinās ar zināmu diskomfortu (injekcijas nekad nav bijušas diez cik patīkamas), nekad iepriekš neesmu bijusi tik ļoti apmierināta ar rezultātu un savas ādas kvalitāti».

Agnese Ruskule

Savukārt mūsu portāla redakcija saka lielu paldies salonam VERDI un personīgi  dakterei Agnesei Ruskulei par sniegto iespēju veikt procedūru sēriju un dalīties par tās norises gaitu ar lasītājiem.

komentāri