Ставьте like и читайте!

Biorevitalizācija Neauvia Organic Hydro Deluxe – tieksme pēc pilnības

19.04.2015, 3ade.lv

Biorevitalizācija Neauvia Organic Hydro Deluxe – tieksme pēc pilnības
PIRMS/PĒC

Estētiskās medicīnas pirmsākumi meklējami XX gadsimta 70.gados Francijā. Tolaik endokrinologs Žans-Žaks Legrēns dibināja pasaulē pirmo Estētiskās medicīnas biedrību. 1978.gadā Milānas medicīnas universitāte bija tā, kas ieviesa mācību disciplīnu «Estētiskā medicīna» pirmā. Viena no primārajām tēmām, kas nodarbināja šīs jomas zinātnieku prātus, bijis ideālās šūnu pildvielas meklējumi, kas sniegtu ilgstošu efektu.

Šādas pildvielas pamatā būtu jābūt dabiskai konsistencei, labai mehāniskajai izturībai, jābūt bioloģiski sadalāmai, netoksiskai, nedrīkst izraisīt iekaisuma procesus, kā arī migrēt, bet ja nepieciešams, to varētu viegli novērst. Etalons vēl nav atrasts, taču esam tam arvien tuvāki. Par to liecina jaunākā itāļu izcelsmes filleru paaudze Neauvia Organic. Pateicoties hialuronskābes formulā iekļautajām Bacillus Subtilis baktērijām, tiek panākts lieliski attīrīts un paaugstinātu jutīgumu neizraisošs produkts, kas ir cilvēka organismam absolūti drošs.

 

Neauvia Organic produktu līnija:

 • Neauvia Intense
 • Neauvia Stimulate
 • Neauvia Hydro Deluxe

Neauvia Hydro Deluxe – jaunākās paaudzes revitalizācija ar unikālu sastāvu – 18 mg/ml hialuronskābes un 0,01% hidroksiapatīta kalcija. Kalcija mikrodaļiņas (tikai 8 mikroni diametrā) aktīvi stimulē personīgā kolagēna izstrādi – atmodina šūnu fibroblastus, bet tie, savukārt, aktīvi izstrādā kolagēnu. Kolagēna izstrāde – mūsu glābiņš cīņā ar grumbām, jo tieši tas padara mūsu ādu tvirtu un starojošu. Ar laiku kolagēna un elastāna sintēzes līmenis ādas audos pazeminās un parādās pirmās grumbiņas. Pateicoties fibroblastu stimulācijai, notiek aktīva kolagēna izstrāde, āda izskatās barota un jauneklīga.

Šodien viena no pieprasītākajām estētiskās kosmetoloģijas procedūrām ir biorevitalizācija –intradermālā injekcija ar hialuronskābi. Hialuronskābe ir lielisks dabas izcelsmes mitrinātājs un mūsu ādas dabīgā sastāvdaļa, kas atbild par tās tvirtumu. Ar laiku hialuronskābes daudzums organismā sarūk, tādēļ āda zaudē mitrumu, tvirtumu, kļūst blāva un parādās grumbiņas.

Biorevitalizācija palīdz atjaunot ne vien vidusslāņus, bet arī uzlabot ādas virsējo slāni (epidermu). Pateicoties koncentrētās hialuronskābes ievadei, notiek ūdens balansa atjaunošanās, šūnu piesātināšana un reģenerācija. Procedūru iespējams veikt jebkurā ādas daļā, kurai nepieciešama mitrināšana, visbiežāk uz sejas, kakla, dekoltē un roku ādas. Ieteicamais revitalizācijas kurss ir 3 reizes ar 3 nedēļu intervālu.

 

Kontrindikācijas:

 • Iekaisuma process potenciālajās injekciju zonās;
 • Autoimūnās saslimšanas;
 • Grūtnieces, sievietes laktācijas periodā;
 • Antikoagulantu lietošana (preparāti, kas kavē asins recēšanu);
 • Nosliece uz keloīdo rētu veidošanos;
 • Hiperjutīgums uz hialuronskābi;
 • Herpes infekcija akūtajā stadijā.

Aicinām meitenes novērtēt uz sevis visas biorevitalizācijas preparāta Neauvia Organic Hydro Deluxe sniegtās priekšrocības.

Līdz 20.aprīlim uz e-pastu info@3ade.lv gaidām jūsu brīvā formā uzrakstītās vēstules, izklāstot savu sejas kopšanas koncepciju.

Nosacījumi atlasei:

 1. Vecums +30 gadi
 2. Pievienojiet savu portretfoto, kas uzņemts īsi pirms vēstules iesūtīšanas.
 3. Reģistrēties portālā 3ade.lv
 4. Norādiet sekojošus datus: vecums, vārds, uzvārds, kontakttālrunis, kādas invazīvas procedūras tika veiktas iepriekš (ja tādas ir bijušas) un ar kādiem preparātiem.
 5. Kāpēc vēlaties iziet biorevitalizācijas kursu?

Procedūru veiks Agnese Ruskule – ārste-kosmetoloģe kopš 2002.g., 2014.g. ieguvusi doktora grādu. 2011-2014 g. Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijas prezidente. Stažējusies Šveicē, Francijā, Lietuvā. Ārste-kosmetoloģe ārstniecības un skaitumkopšanas centrā «Verdi». Liela pieredze darbā ar hialuronskābes filleriem, biorevitalizāciju, mezoterapiju. Regulāri piedalās estētiskajai medicīnai veltītajos kongresos un konferencēs.

Agnese Ruskule

21.aprīlī Daktere izvēlēsies vienu dalībnieci, kurai bezmaksas tiks veikts pilns kurss, kas paredz trīs biorevitalizācijas procedūras Neauvia Organic Hydro Deluxe.

Dalībniecei jāapņemas aprakstīt savas sajūtas, veidot dienasgrāmatu un dalīties ar savām emocijām un izmaiņu bildēm ar portāla Beautynews 3ade.lv lasītājiem.

GAIDĀM VĒSTULES un VĒLAM VEIKSMI!

komentāri