Ставьте like и читайте!

Biorevitalizācijas vietā — Seconde Peau no Biologique Recherche

01.10.2018, Almaza Pirha

Biorevitalizācijas vietā — Seconde Peau no Biologique Recherche

Lielākā daļa no visām ādas problēmām (ieskaitot ar vecumu saistītām) rodas dēļ dehidratācijas. Panākumi cīņā par mūžam plaukstošu izskatu ir tiešā veidā atkarīgi no šī uzdevuma regulāras un savlaicīgas izpildes. Palīgā nāk brīnumainas iedarbības krēmi. Tai pat laikā injekciju metodes, bez šaubām, nodrošina rezultatīvāku efektu. Un daudzas no mums liek likmi uz biorevitalizācijas kursiem.

Galvenā "strādājošā" sastāvdaļa biorevitalizācijas injekcijās - hialuronskābes molekulas. Bet dažkārt sastāvā ietilpst ne tikai augstas molekulārās hialuronskābes (HS) kombinācija, kas gādā par mitruma balansu ādā, bet arī aminoskābes, vitamīni un minerālvielas...

Ādas izskats pēc vienas procedūras uzlabojas gandrīz uzreiz - dažas dienas pēc procedūras āda mirdz un izskatās ļoti sakopta, savukārt pēc trīs sesiju kursa – var izelpot un mierīgi dzīvoties 3-4 mēnešus. Tiesa, manipulācijas ar injekcijām paredz rehabilitācijas periodu. Galu galā, biorevitalizācija - tas ir papulas un dažārt pat sasitumi. Injekcijām, lai arī mikropunkcijas veidā, ne visi ir gatavi.

Tādēļ neinjekcijas kosmetoloģijas piekritēju galvenais jautājums - vai eksistē tādas procedūras, kas var aizstāt biorevitalizāciju, samazināt grumbiņu dziļumu un mitrināt ādu?

Mūsu atbilde ir Jā!

Franču zīmola profesionālās kosmētikas Biologique Recherche ādas kopšanas programmā iekļauta procedūra «The Seconde Peau», kas efekta ziņā ir pielīdzināma  klasiskajai invazīvajai biorevitalizācijai. Procedūras īpatnība ir unikālu plāksteru uzklāšana, kas tiek veidoti uz 3D-printera. Kombinācijā ar augsti aktīvo serumu un hialuronskābi, kuru koncentrācija ir 40 reizes lielāka par jebkuru citu kosmētikas līdzekli, kas spēj iesūkties ādā, piesaistīt mitrumu, mitrinot epidermas slāņus, par 70% samazinās grumbu dziļums jau pēc 4 procedūrām.

Programma aizņem aptuveni 75 minūtes. Pamatojoties uz jūsu ādas reālajām vajadzībām, speciālists izveido efektīvāko un pareizāko ādas kopšanas stratēģiju. Procedūra sākas ar tīrīšanu un zīmola turpmāko aktīvo vielu uzklāšanu. Tālāk seko 20 minūšu masāža, kas ļauj individuāli apstrādāt katru ādas problēmātisko zonu .

Pēc manuālās masāžas seko ādas kopšana ar aparātu no Biologique Recherche. Metodes efekts skaidrojams ar vienlaicīgu trīs veidu strāvas pielietojumu:

• kontrolētas intensitātes galvaniskā strāva veicina ātru aktīvo sastāvdaļu asimilāciju;

• zema un vidēja sprieguma strāva: vidējs spriegums koriģē sejas ovālu un savelk muskuļus, savukārt zemā sprieguma strāva tiek izmantota, lai mazinātu jutību;

• Augsta sprieguma pulsējošā strāva, kas nerada siltuma efektu, tiek izmantota, lai uzlabotu saistaudu reģenerāciju, stimulētu intracelulāro metabolismu un vielmaiņas procesus.

Šos trīs strāvas veidus var izmantot gan atsevišķi, gan kombinācijā vienam ar otru, sniedzot plašas iespējas individuālas procedūras izvēlē. Dažādu parametru pielāgošana ļauj iedarboties gan uz sejas, kakla un dekoltē zonas muskuļiem.

Noslēdzošā stadija - uz krunkām un grumbām tiek piestiprināti ar hialuronskābi piesūcināti plāksteri.

Viena vienīga «The Seconde Peau» procedūra sniedz tūlītēju un izteiksmīgu efektu. Kurss, savukārt, aizstāj biorevitalizācijas sesiju:

• izdzēš vecuma radītās pēdas: noņem sīkas mīmiskās grumbas, dziļās rievas padara  mazāk pamanāmas;

• piemīt izteikts liftinga efekts, lieliski savelk un modelē seju ovālu;

• baro, mitrina ādu, atsvaidzina sejas toni, piešķir sejai mirdzumu;

• izlīdzina ādas struktūru;

• paātrina šūnu sadzīšanas un atjaunošanas procesus;

• palielina ādas stingrību un blīvumu.

Procedūru gaitā tiek būtiski uzlabots sejas ādas stāvoklis un, pateicoties procedūrai, sasniegt izteiktu pacelšanas efektu iespējams bez injicēšanas metodēm.

Vienas procedūras cena ir 250 eiro.

 www.ambassadedelabeaute.lv 

komentāri