Ставьте like и читайте!

Kā padarīt uzacis biezākas: patiesība un ilūzijas.

03.07.2019, 3ade.lv

Kā padarīt uzacis biezākas: patiesība un ilūzijas.

Kā padarīt uzacis biezākas: patiesība un ilūzijas.

Negaidītas atbildes uz populārākajiem jautājumiem.

Uz jautājumiem atbild Nata Egle, uzacu meistare, skropstu un uzacu laminēšanas trenere, DALASHES līdzīpašniece un kosmētikas izstrādātāja.


 Nata Egle


VAI RĪCINEĻĻA SPĒJ PAVEIKT AR UZACĪM BRĪNUMUS?

Rīciņeļļa ir pats ekonomiskākais no visiem variantiem. Tā satur daudz rīcinolskābes, kas nonākot saskarē ar ādu, kairina nervu galus, tādējādi stimulējot ādas šūnu aktivitāti. Tā satur arī linolskābi, palmas un oleīna skābi. Tas ir pasaulē vienīgais 18 oglekļa taukskābju avots. Rīcineļļa gandrīz pilnībā iesūcas mata sīpolā un pašā matiņā, barojot un piesātinot to ar barojošām vielām. Pateicoties eļļas viskozitātei, matu struktūra atjaunojas – salīmējas mata sīkās zvīņas. Bet, kad jūs pārtraucat to lietot, jūsu uzacu izskats praktiski uzreiz atgriežas iepriekšējā stāvoklī. Tieši tāpēc, uzacu un skropstu līdzekļi tiek papildināti ar citām, ne mazāk svarīgām sastāvdaļām.

Es ieteiktu izmantot sabalansētu kompleksu, kura sastāvā ir sastāvdaļas, kas stimulē mata sīpolu un matu augšanu. Sastāvdaļas, kas baro un mitrina ādu. Un, protams, sastāvdaļas, kas pasargās jau izaugušus matiņus no priekšlaicīgas to izkrišanas.

Ir arī vērts pievērst uzmanību serumiem, kas domāti uzacu augšanai – to formulas, kā likums, satur patentētu vitamīnu kompleksu, peptīdus un tās pašas eļļas, bet papildus arī citas aktīvās sastāvdaļas.

 

NO HENNAS UZACIS KĻŪST CIETĀKAS, STINGRĀKAS UN VESELĪGĀKAS?

Jā, henna spēj pūciņas padarīt biezākas. Taču, ne jau hennas ārstnieciskās īpašības tās padara biezākas, tas tiek panākts tikai krāsošanas un žāvēšanas rezultātā. Izslavētais matu sīpolu stiprinošais hennas efekts nav nekas vairāk kā mārketinga triks. Hennas darbība ir pielīdzināma matu apjoma palielinošā šampūna iedarbībai: atverot matu zvīņas, mati zaudē mitrumu, to virsma kļūst vairāk poraina, pūkaina, radot apjoma ilūziju. Nokļūstot zem matu kutikulas zvīņām, henna sausina matus, ar laiku tie kļūst plānāki. Tas ir mehāniski iegūts matu blīvums, kuram nav nekā kopīga ar matu struktūras atjaunošanu. Bet, eļļas un speciālie serumi, tieši otrādi, nogludina matu zvīņas, lai mati saglabātu veselumu.

Pirms uzacu krāsošanas ar hennu, noteikti veiciet testu. Tā sastāvā gandrīz vienmēr ir urzols (parafenilēndiamīns). Tas ir toksisks kontakta alergēns, kas atrodams daudzu uzacu krāsu sastāvos. Serti cētā produktā tā saturs ir stingri reglamentēts – atļauts ne vairāk kā 1,8%, bet neserticētā hennā to skaits var sasniegt pat 50% un vairāk.

 

LAI UZACIS AUGTU AKTĪVĀK, TĀS JĀAPGRIEŽ UN JĀIZRAUSTA?

Protams, no apgrieztām uzacīm vieglāk izveidot vajadzīgo formu, kā arī tās saķemmēt, tad, kādu laiku tās izskatīsies biezākas! Taču ir pierādījies, ka uzacu ataudzēšanas un atjaunošanas periodā, kategoriski aizliegts tām pieskarties, kaut ko mainīt. Es esmu pret uzacu griešanu. Mats ir kā neaizsargāts, nolauzts zariņš, kas absorbē visus netīrumus no ārpuses, paplašinot vietu, kurā tas aug.

Neķerieties klāt uzacīm patstāvīgi. It īpaši pirmajā to atjaunošanas pusgadā. Te, diemžēl, nav nekādas maģijas - lai mati ataugtu, tiem jāļauj augt. Ir svarīgi saglabāt uzacu patreizējo formu, tad matiņi izaugs pareizajā virzienā un vajadzīgā forma tiks saglabāta. Bet uzacīm pat viens mats var būt izšķirošs. Jāsaprot, ka uzacis, uz jebkuru matiņa nogiešanu vai citādi agresīvu iedarbību, reaģē deformējoši. Pēc matiņa nogriešanas, noskūšanas vai izraušanas, ataugot, tas deformējas - maina virzienu, kļūst cietāks.

 

DALASHES EĻĻA - tīrs dabas koncentrāts, kas satur 26 dažādas barojošas sastāvdaļas. Pateicoties rīcineļļas, argāna, lavandas, ingvera eļļu maisījumam, šis multifunkcionālais dabīgais produkts ne tikai atjaunos jūsu matu struktūru, piešķirs tiem zīdainu mīkstumu un dabīgu mirdzumu, bet arī novērsīs matu izkrišanu. Jojobas, makadāmijas, beja, citrona un inka inči eļļām ir atjaunojoša iedarbība. polinepiesātinātās taukskābes mīkstinās ādu, bet organismam noderīgās vielas – cinks, selēns, kālijs, varš, fosfors, dzelzs un dažādi vitamīni un minerāli – dziedēs pat pamatīgi bojātus, sausus, lūstošus un nespodrus matus, stimulējot atjaunošanos un veicinot dabīgu un spēcīgu matu augšanu.

Seruma sastāvā ir tādas svarīgas vielas kā matu augšanas augu peptīds un krāsu peptīds, un tas stimulē matu dabīgo augšanas procesu un melanīna izstrādi, kas ir dabīgs skropstu un uzacu krāsu pigments. serums dabīgā veidā paātrina skropstu un uzacu augšanu līdz 36 %, padarot to krāsu līdz 50 % tumšāku, kā arī iedarbojas tieši uz matu saknēm, neradot blaknes. nesatur hormonus, parabēnus un naftas produktus.

 

 

DaLashes pārdošanas vietas: www.dalilabeautyshop.com

Dalila Beauty Shop, Vīlandes iela 12, Rīga / Dalila Lashes, Vīlandes iela 2, Rīga

WoW Beauty Lounge, Emiļa Melngaiļa iela 2, Rīga

 

komentāri

skatīt arī