Ставьте like и читайте!

Kā pasargāt ādu no digitālās novecošanas?

08.04.2021, 3ade.lv

Kā pasargāt ādu no digitālās novecošanas?

Vai jūs zināt, kas ir "digitālā novecošana"?... Lūk, arī es nezināju, bet, kad tas tapa skaidrs, nodomāju, ka tā ir tikai kārtējā tendence. Rokot dziļāk, apmeklējot vairākus pasaules kongresus, es sapratu, ka problēma nav izdomāta. Cik daudz laika jūs pavadāt pie datora monitora un ar viedtālruni rokās? 5, 7, 10 stundas dienā...

Pirms 11 gadiem bija publicēts pētījums, kurā tika pierādīts, ka HEV-staru viļņa garums spēj sasniegt ādas dziļākos slāņus, tā padarot zilo gaismu bīstamāku par ultravioletajiem stariem. Kas ir HEV-stari? Tie paši, kas padara mūsu debesis zilas. Faktiski, caur epidermu tie iekļūst dermā, kur atrodas kolagēns un elastīns — proteīni, kas atbild par ādas elastības saglabāšanu. Tos iznīcinot, palēninās ādas reģenerācijas spēja, izraisot ādas priekšlaicīgu novecošanos un pigmentācijas traucējumus.

Autore Elvīra Ļutinska

 

Lielākais zilās gaismas avots ir saule un pilnībā izvairīties no tās ietekmes nav iespējams. Tomēr vislielāko risku rada nevis dabiskā zilā gaisma, bet mākslīgi radītā, ko izstaro datoru ekrāni, mobilie telefoni, LCD televizori, luminiscējošās un enerģiju taupošās lampas. Zilās gaismas ietekmei mēs esam pakļauti gandrīz visas dienas garumā. Bet, kad liekamies gulēt un ņemam līdzi klēpjdatoru vai planšetdatoru, zilā gaisma mānīgi rada iespaidu mūsu ādas šūnām, ka joprojām ir diena un tādējādi tās nespēj pāriet atjaunošanās režīmā. Kas, savukārt, rada priekšlaicīgu ādas novecošanos.

Pasargāt sevi no tās ietekmes pilnībā nav iespējams. Bet par jūsu sabiedrotajiem var kļūt speciāli kosmētiskie līdzekļi.

Vācu zīmola NEOVITA COSMETIC laboratorijas speciālisti šajā jomā ir tālu tikuši: viņi ir izstrādājuši Cell Vitality3 tehnoloģiju un uz tās bāzes izveidojuši 5 līdzekļu līniju, kas nodrošina efektīvu aizsardzību un atjaunojošu efektu pret mūsdienu jaunāko parādību – "digitālo novecošanos". "Kā?" jūs jautāsiet! Cell Vitality3 atjauno veselīgu bioritmu neregulāras darba un atpūtas aktīvās fāzes apstākļos, patīkami atdzīvina ādu, padara to svaigu un starojošu, palīdz atjaunot bojātās šūnas, stimulē mikrocirkulāciju un uztur ādas reģenerācijas spējas. Šis komplekss satur lupīnas sēklu ekstraktu, kviešu asnu eļļu un ceļteku cilmes šūnas.


SERUMS ĀDAI AP ACĪM 4 EYES mazina tūsku, novērš tumšos lokus zem acīm. Ļoti efektīva Bright Eyes sastāvdaļu kombinācija ar vitaminizējošo kofeīnu un nostiprinošo zirgkastaņu aktivizē mikrocirkulāciju, atbrīvo pietūkušo zonu ap acīm un ievērojami nostiprina smalkos kapilāros asinsvadus.

DIENAS KRĒMA READY 4 DAY sastāvā ir ne tikai Cell Vitality3 formula, bet tas ir bagātināts ar augstas kvalitātes eļļu kompleksu:avokado, pasifloras eļla un skvalāns uz augu bāzes, kas piešķir zīdainu, koptas ādas izskatu. Cell Vitality3 sistēmas sastāvdaļas un Vitamin B3 nodrošina intensīvu aizsardzību no negatīvās ietekmes, ko izraisa zilais starojums, uzlabo visas šūnu funkcijas, ilgtermiņā aktivizē ādas pašatjaunošanās mehānismu, samazina smalkās krunciņas un aizsargā no ādas elastības zuduma.

NAKTS KRĒMS RECOVER @ NIGHT - tas acumirklī kļuva par vispārdotāko preci. Kombinācijā ar augstas kvalitātes keramīdiem un vispārēji atjaunojošo B3 vitamīnu, tas veicina bojāto šūnu atjaunošanos, ko izraisījusi "digitālā novecošanās" un oksidatīvais stress, stimulē mikrocirkulāciju un uztur ādas spēju atveseļoties miega fāzes laikā.

STIMULĒJOŠĀ MASKA 4 ENERGY ar Natural Cell Vitality Complex efektīvo kombināciju un augstas koncentrācijas hialuronskābi, jūras aļģēm un Nāves jūras sāli aktivizē visas šūnu funkcijas.

CELL VITALITY BOOSTER sprejs lieliski atsvaidzina un mitrina. Satur hialuronskābi un ribozi (monosaharīds, piedalās šūnu metabolismā). Var uzklāt visas dienas laikā, arī uz grima. 

 

Lietojot NEOVITA kosmētiku jūs savu ādu nebarojat ar konservantiem, silikonu, ķīmiskām vielām, kas tiek izmantotas kosmētikas sastāvā, lai uzlabotu tās vizuālo izskatu, bet ne funkcijas. Jūs atjaunosiet savas ādas mikrobiomu, ādas imunitāti un tās aizsargfunkcijas. Bet kā zināms, veselīga āda spēj pati sevi aizsargāt no daudziem postošiem ārējiem faktoriem.

NEOVITA oficiālais pārstāvis Latvijā SIA PROLOGIC.

Vairāk informācijas par zīmolu, apmācību grafiku speciālistiem vietnē: www.prologic.lv

Rīga, Brīvības iela 101, 2. stāvs | +371 204 22 204 | prologicriga@gmail.com | siaprologic

Tirdzniecības vietas:
Rīga: Maija DeLux (Martas iela 7), Premium Medical (13. janvāra iela 3)

Jūrmala: "Maison De Beaute" AmberSea Hotel & SPA (Dzintaru pr. 68)

 

komentāri