Ставьте like и читайте!

KEUNE. CELEBRATE. STYLE.

20.01.2019, Almaza Pirha

KEUNE. CELEBRATE. STYLE.

Nepamet sajūta, ka pēc pārcelšanās jaunmājās, VEF kvartāla telpās, lokāciju ar bagātu vēsturi un tradīcijām, zīmols un tā komanda burtiski atplaukuši no jauna. Protams, ne jau vieta veido cilvēku, bet gan cilvēks vietu. Tomēr, pārceļoties uz mūsu pilsētas vēsturisko kvartālu, pilsētu pilsētā, kur līdzās pamestām noliktavām ienāk jaunās mākslas studijas, radošās darbnīcas un progresīvie uzņēmēji, jauns dzīves posms sācies arī KEUNE komandai. Tik bieža viešņa viņu prezentācijās neesmu bijusi nekad. Keune nebeidz pārsteigt.

Un katru reizi sarūpē kaut ko patiešām jaunu un interesantu.

Komandas ģimeniskā saliedētība jūtama it visā. Varbūt tāpēc, ka KEUNE ir viens no retajiem veiksmīgajiem zīmoliem, kas var atļauties teikt nē lielākajiem koncerniem un saglabāt uzņēmumu dzimtas paspārnē. Šodien KEUNE ir pārstāvēts vairāk nekā 80 pasaules valstīs, KEUNE ģimene ir viena no turīgākajām Nīderlandē, kas ir tiešs veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstības rādītājs. Progress, nekaitējot vērtībām, ir ģimenes uzņēmējdarbības filozofijas pamatā. Personīgi man tas simpatizē. Tāpat kā simtiem pašmāju frizieru, kas ir uzticami zīmolam jau daudzu jo daudzu gadu garumā.

Latvijā zīmolu pārstāv Roberts Zušmanis, kurš pulcējis unikālu līdzīgi domājošu personību komandu un veiksmīgi attīsta savu vecāku radīto biznesu.

KEUNE sauklis – true beauty, jeb patiess skaistums.

Šoreiz jaunākajā prezentācijā jomas speciālistiem radās iespēja iepazīties ar atjaunināto līniju Style. Mūsdienīga, enerģiska, tai pat laikā lakoniska un izteikti sievišķīga. KEUNE komanda iepazīstināja ar jaunākajiem produktiem un dažiem trikiem matu veidošanā. Neizpalika, protams, arī bez frizūru kolekcijas. Neiet runa par sazin kādu no realitātes attālu epatāžu, bet gan tādu, kas ir glīts, mūsdienīgs, piemīlīgs un elegants. Piemēram, perfekta zirgaste, kas, ievērojot visus noteikumus, tiek panākta pusotras stundas laikā. Protams, cirtas un galvu reibinošs apjoms.

Sev no jauna atklāju pulverus un sausos šampūnus – un nevis kā kamuflāžu nespodriem matiem, bet gan kā nepieciešamu produktu, lai sniegtu matiem piesapņu apjomu. Un, protams, manas mīļākās matētās pastas ... Mīlu veselīgu matu spīdumu, tomēr tekstūru izvēlos veidot nevis ar želejām un mirdzumiem, bet gan pastām un pomādēm.

Daudziem tas nav nekāds noslēpums, personīgi man tas ir atklājums - uzzināju, ka apjomīgas frizūras izveidei labāk izvēlēties šampūnu bez sulfātiem, kā nākamo kondicionieri - tādu, kas piešķirs matiem apjomu. Uz sausiem matiem (! tas ir svarīgi) apjomu veidojošas putas. Tad seko brašings, matu ruļļi un visbeidzot Procision Powder - izsmidzinot pie saknēm.

Kopumā KEUNE Style kolekcija piedāvā daudzpusīgu inovatīvu produktu kolekciju, ar jaunākajām tendencēm pamatā. Turklāt zīmola klāstā ir jau iepriekš zināmi favorīti, lai panāktu mūsdienīgus, pilnīgi perfekti-nepilnīgus matus.

Prep, Shape vai Finish - visi produkti ir iedalīti trīs grupās, trīs posmos: sagatavošana, veidošana, finišs (fiksācija). Tāpat līnijas klāstā ir termiski veidojošie instrumenti, lai sagatavotu un aizsargātu matus no temperatūras līdz 230 ° C. Visi produkti satur UV filtru, kas aizsargā matus no ultravioletā starojuma.

Mūsu nestabilajā slapji vējainā klimatā ir svarīgi saglabāt matu sakārtojumu, aizsargāt matus no mitruma un kaprīziem laikapstākļiem, vienlaikus saglabājot apjomu, spīdumu un tekstūru.

 

Style līnija, kā jau ierasts, iesaiņota elegantā iepakojumā. Aptiekas dizains ar apaļām formām, baltiem vāciņiem un etiķetēm. Simpātisks, mīksts un izteikti pelēks iepakojuma stils rada izsmalcinātības un greznības sajūtu. Vārdu sakot – tīrākā bauda.

 

Vēlies iegādāties? Meklē salonos un profesionālās kosmētikas veikalos!

komentāri