Ставьте like и читайте!

Laiks Sev #Tranquillity

02.01.2020, 3ade.lv

Laiks Sev #Tranquillity

MĒS NEVARAM IZBĒGT NO IKDIENAS PIENĀKUMIEM, RAIZĒM, DARBA… MĒS NEVARAM MAINĪT SAVU STEIDZĪGO DZĪVES RITMU, KAS PIESĀTINĀTS AR INFORMĀCIJAS PĀRPILNĪBU. AKTĪVIE STUDENTI, PĀRGURUŠĀS MĀTES UN AMBICIOZIE PROFESIONĀĻI LIEDZ SAVAM ĶERMENIM ATPŪTU, NEAPZINĀTI PAKĻAUJOT SAVU DZĪVESVEIDU NEBEIDZAMAM STRESAM — KAUJAI, KAS JAU IR ZAUDĒTA PIRMS TĀS SĀKUMA.

MĒS NEVARAM IZVAIRĪTIES NO STRESA, BET MĒS VARAM CENSTIES MAINĪT ATTIEKSMI PRET TO, TĀDĒJĀDI PASARGĀJOT MŪSU PSIHI UN ĶERMENI NO NEATGRIEZENISKĀM SEKĀM. ĻAUSIM SEV UZ STUNDU IZSLĒGT TĀLRUNI UN IENIRSIM NEAIZMIRSTAMU PIEDZĪVOJUMU BAUDAS TELPĀ, ATBRĪVOSIM PRĀTU NO DOMĀM, UZTICOT SAVU ĶERMENI PROFESIONĀĻU ROKĀM, LAI ATKAL ATGRIEZTOS JAUNĀ VEIDOLĀ, SPĒKA PILNA JAUNIEM PIEDZĪVOJUMIEM.

Autore: Ļubova Peļevina

Mūsdienās skaistumkopšanas rituāli kosmetoloģijā ietver ne tikai ārējā skaistuma ideju un tiekšanos pēc ideāla ādas stāvokļa, bet tā ir jauna veselības filozofija, veids, kā iegūt veselumu, iekšējo un ārējo harmoniju, kā sasniegt dziļu relaksāciju.

1996. gadā farmaceits un kosmētikas ķīmiķis Dr. Davide Bollati izveidoja [ comfort zone ] sistēmu. Tā atšķīrās no visa, kas līdz šim tika piedāvāts tirgū un ko diktēja tā laika tendences — kosmētikas līnija, kas spēj ne tikai saglabāt skaistumu, bet arī atjaunot veselīgu miegu un sniegt mundruma sajūtu. Papildus procedūrām un ādas kopšanai mājas apstākļos, Dr. Bollati izstrādājis veselu noteikumu kopumu: sākot ar ieteikumiem par uzturu, miegu, atpūtu, līdz vienkāršām fiziskās slodzes receptēm un plāniem.

Kosmētikas līnija TRANQUILLITY™ (miers) ir kļuvusi par zīmola [ comfort zone ] nozīmīgāko līniju, kuras sirds ir aromātisko eļļu maisījums.


CEĻOJUMS UZ SAVU SAJŪTU PASAULI

Cilvēce ir pazīstama ar eļļas labajām īpašībām vairāk nekā 6000 gadu, tai skaitā ar to ārstnieciskajām īpašībām, kas spēj uzlabot garastāvokli, ar izteikti antiseptiskajām, pretvīrusu, baktericīdajām, pretiekaisuma un pretnovecošanās īpašībām. Eļļas labvēlīgi iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu, psihoemocionālo stāvokli, stimulē pašregulācijas un imunitātes procesus, normalizē hormonālo metabolismu, uzlabo visa organisma sistēmu darbību, atjauno ķermeņa un dvēseles harmoniju.

TRANQUILLITY™ ir unikāla [ comfort zone ] aromātiskā kompozīcija, kas ir iemīļota tās ekskluzivitātes un oriģinalitātes dēļ. Dzirkstošu nošu smalkas savienības auglis, kas apvij ķermeni ar siltas koksnes smaržu. Ekskluzīvā sastāva piramīdas virsotni veido citrusaugļu notis, pavisam nedaudz ziedu notis un tik tikko jūtama aldehīdu pieskaņa, bet aromāta pamatnē dominē sandalkoka un koksnes nokrāsas. Ciedra notis, intensīvas, saldas, koksnes, kas apvienotas ar gaisīgām, salda apelsīna un damaskas rožu vēsmām, veidojot kompozīcijas sirdi un augšējās notis. Pamatā ir sandalkoka ēteriskās eļļas, saldas, nedaudz ar balzama un vīraka pieskaņu, bet aromāta šlepi rada ģerānija un vetivērija.


Šī sarežģītā, bet izsmalcinātā TRANQUILLITY™ eļļu un esteru spēle ienes mieru mūsdienu dzīves ritmā un atslābina prātu un ķermeni. [ comfort zone ] speciālisti lielu nozīmi piešķir enerģijas plūsmai cilvēka ķermenī un tās atjaunošanai, izmantojot virkni fizisko un enerģētisko vingrinājumu. 

TRANQUILLITY™ rituālu mērķis ir palīdzēt jums atbrīvoties no stresa un visa ķermeņa muskuļu sasprindzinājuma, radot pilnīgu relaksāciju un atjaunojot prāta un ķermeņa līdzsvaru.

Par īpašu rituālu padara nomierinoša, lēna un dziļa masāžas tehnika — šūpuļdziesma nogurušiem prātiem un muskuļiem. Seanss sākas ar aromaterapiju: silts ziedu aromāts, kas atgādina prieka un mierīguma sajūtas. Pēc tam seko atjaunojoša masāža no galvas līdz pat kāju pirkstu galiņiem, kas ietver atkārtotas kustības, lai veicinātu limfodrenāžu un uzlabotu asinsriti muskuļos un saistaudos. Tai seko pakāpeniska sērijas TRANQUILLITY™ līdzekļu uzklāšana.

Starp citu, aromātiskā kompozīcija iekļauta visā profesionālajā sortimentā, kā arī ādas kopšanai mājas apstākļos, lai pilnvērtīgi izbaudītu aromātisko, barojošo, anti-stresa rituālu. 

 

TRANQUILLITY™ FACE & BODY rituāls atslābina muskuļus; baro ķermeņa un sejas ādu; uzlabo asins un limfas cirkulāciju; piesātina ādu ar skābekli, atjaunojot tās mirdzumu un veselīgo izskatu; dāvā dziļas relaksācijas sajūtu.
Masāža TRANQUILLITY™ PRO-SLEEP ir lieliski piemērota tiem, kuri vēlas palīdzēt organismam atslābināties, «uzlādēt baterijas» un iemācīties pārliecinoši pārvaldīt emocijas un stresu ikdienas dzīvē. Maigs pieskāriens un divu ārkārtīgi mīkstu out izmantošanas kombinācija stimulē nervu šķiedras, ko sauc par C-šķiedrām, kas atslābina prātu. Tos aktivizē tikai viegli pieskārieni — stimulēšana, tādējādi nomierinot prātu. Rituāls atjauno resursus un labsajūtu, normalizē miegu, piešķir spēku, uzlabo psihoemocionālo stāvokli, tāpēc ieteicams nogurušiem cilvēkiem, kas cīnās ar bezmiegu, hronisku un smagu stresu, stresa izraisītu bioritmu traucējumiem vai laika joslu maiņu.

Labākās pasaules viesnīcas un SPA iesaka šo rituālu veikt brīvdienu un atvaļinājuma laikā, lai ātrāk un ērtāk ļautos atpūtai un atveseļošanās kūrei.

TRANQUILLITY™ — tas ir nedaudz vairāk par cīņu ar grumbām vai tumšajiem plankumiņiem. Sajust savu skaistumu, kas dzīvei piešķir jēgu — tāds ir jūsu patiesais mērķis.

Kad ikdienas dzīves trakums, stress un miega trūkums ietekmē jūsu garastāvokli, vitalitāti un skaistumu, vienkārši veltiet laiku TRANQUILLITY™. 

 

 

OFICIĀLAIS [ comfort zone ] un /skin regimen / PĀRSTĀVIS Latvijā:

SIA INBALANS

Tālr. +371 2218 2188

Rīga, Marijas iela 13 / 4 (Berga Bazārs)

inbalans.riga@gmail.com

Facebook, Instagram: @inbalans.riga

Instagram: @comfort_zone_

latvija | @skin_regimen_latvija

www.inbalans.lv

 

komentāri