Ставьте like и читайте!

Lūpu injekcijas. Nekvalitatīvs darbs redzams ar neapbruņotu aci

28.01.2018, 3ade.lv

Lūpu injekcijas. Nekvalitatīvs darbs redzams ar neapbruņotu aci
Modele Jeļena, lūpu un vaigu kaulu korekcija. Foto: Svetlana Mandrikova.

Sieviete, kas ļāvusies skaistuma injekcijām, visdrīzāk, kaut reizi mūžā ir teikusi jāvārdu arī vienai no iecienītākajām skaistumkopšanas procedūrām – lūpu palielināšanai. Nemaz nerunājot par tām dāmām, kas šo ideju vēl tikai apsver – neraugoties uz to, ka paciest izskata nepilnības brīžiem vairs neatliek spēka, vērsties pie ārsta attur elementāras bailes. Šoreiz aicinām aplūkot procedūru no cita skatpunkta un uzzināt, vai šīs bailes ir pamatotas.

Ārste-kosmetoloģe, kompānijas GENETHIA ROMA sertificētā trenere Mira Meļikova

Preparāta iedarbība tiek paildzināta pateicoties tam, ka hialuronskābes molekulas tiek īpašā veidā „sašūtas": efekts pēc HAEQUEO injekciju ievades vidēji saglabājas 12-14 mēnešus, kas, salīdzinot ar cita veida hialuronskābēm, ir 1,5 reizes ilgāk.

Milzīgas, mākslīgas lūpas – nekvalitatīva darba rezultāts. Ne miņas no harmonijas, veidojot uz sejas izteiktu dominanti. Mūsdienu lūpu palielināšanas tehnika ar hialuronskābi ļauj palielināt lūpu apjomu tik delikāti, ka apkārtējie par to var tikai nojaust. Ar šīs procedūras palīdzību iespējams palielināt lūpu apjomu, noņemt asimetriju, iezīmēt kontūru un padarīt tās izteiksmīgākas.

--> Procedūra ir lieliski integrējusies anti-age programmā, par cik lūpu injekcijas ļauj noslēpt vecuma radītās izmaiņas, noņemt grumbiņas virs lūpas, iezīmēt precīzu kontūru un piepacelt lūpu kaktiņus.

--> Lūpas pēc procedūras paliek maigas – «skūpstu eksāmens» tiks nokārtots uz desmit ballēm.

--> Labākais veids, kā pasargāt sevi no neveiksmīga rezultāta – izvēle par labu ārstam-kosmetologam, kas lieliski pārzin anatomiju un ortodontiju. Jo rezultāts lielā mērā atkarīgs no dabas dotībām, žokļa uzbūves un sakodiena īpatnībām. Svarīgi ir ne tikai tas, kā lūpas izskatās miera stāvoklī, bet arī kustību laikā (runājot, ēdot utt.).

--> Lielākoties pacientes lūdz palielināt tikai augšlūpu (ekonomijas dēļ). Tai pat laikā ir svarīgi, lai apakšlūpa profilā izskatās apjomīgāka, kā augšlūpa.

--> Svarīgi, lai pēc fillera ievades tiktu saglabāta precīza lūpu kontūra, uzciļņi un netiktu «sagrozīta» gļotāda. Pretējā gadījumā mute pārtaps par diviem bezformīgiem pelmeņiem. Viena aplama kustība ar šprici lūpu kaktiņos – un Pjero smaidam nāks klāt plus 10 gadi.

--> Ar ārsta tehnisko bāzi iespējams panākt visdažādāko efektu diapazonu. Tomēr bez zelta rokām un pieredzes ir svarīgs arī speciālista pielietojamais preparāts. Savā darbā izmantoju dažādus sertificētus preparātus, kuru nosaukumiem jābūt ielīmētiem pacienta kartē.

--> No preparāta lielā mērā ir atkarīgas arī sāpes. Neraugoties, ka katram klientam sāpju slieksnis ir atšķirīgs, procedūras ar jaunās paaudzes preparātiem saukt par sāpīgām ir nekorekti, drīzāk, runa iet par nepatīkamām sajūtām, kas rodas preparātam vienmērīgi izplūstot pa lūpu zonu.

--> Pietūkums, kas rodas pēc procedūras, ir neizbēgams. Tomēr tas ātri vien izzūd – 2-3 dienu laikā. Samazināt pietūkumu ļauj jūsu izvēlētais preparāts.

Mans personīgais favorīts – lūpu filleris HAEQUEO GENETHIA no Itālijas.

HAEQUEO – nevienmērīgas struktūras gēls. Vienā špricē – gēli ar atšķirīga līmeņa elastību, viskozitāti un mīkstumu. Šprices vidū visā tās garumā ir izvietoti blīvākie gēla slāņi, malās – šķidrākie. Visi injekcijas slāņi, uzspiežot virzuli, uz āru iziet vienmērīgi. Šāda struktūra ļauj panākt gēla vienmērīgo klājumu un maksimāli dabisku efektu.

Līdzīgi, kā ūdens piesūcina sūkli, tas vienmērīgi sadalās pa apstrādājamo zonu ievadītā preparāta diapazonā bez straujām pārejām. Šī hialuronskābes īpašība nodrošina iepriekš grūti panākamu harmonisku un dabisku efektu.

Preparāta sastāvā nav sintētisku sastāvdaļu, kas varētu izraisīt rētas un pietūkumus. Viena HAEQUEO injekcija satur 1,2 ml preparāta. Tas ir izdevīgāk, ja nepieciešams palielināt lūpas ar liela apjoma materiālu.

Plašāka informācija pie HAEQUEO pārstāvjiem Latvijā, SIA Mira Elbeauty.

Brīvības iela 136, Rīga, Latvija

+371 22472100 / +370 60869754

miraelbeauty@inbox.lv

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs