Ставьте like и читайте!

Multimasking: klājam masku loģiski!

31.07.2017, 3ade.lv

Multimasking: klājam masku loģiski!

Katrai no mums mājās ir savs «skaistumkopšanas salons»: ar smaržīgām sejas maskām, atdzīvinošām eļļu un serumu ampulām, savukārt advancētākie lietotāji apbruņojušies ar silikona otiņām un kristāla bļodiņām personalizētā Azazello krēma pagatavošanai.

Tiesa gan, aprobežot sevi ar vienu vienīgu masku vai krēmu nav iespējams. Un neiet runa tikai par mazajām sievišķajām vājībām (lai gan arī tās, saprotams, ir no svara). Pirmajā vietā ir mūsu ādas vajadzības. Kā lai izvēlas līdzekli, ja uz pieres āda ir taukaina, vaigos – sausa, bet uz zoda – kombinēta? Palīgā nāk multimasking princips. Jūs vēl neko par to nezināt? Stāstām!

Katrai no mums ir savas ādas īpatnības un specifiskās problēmas. Visticamāk, ka esat veikusi katra sejas posma diagnostiku un zināt, ka zem acīm āda ir plānāka un sausāka, savukārt uz pieres - taukaināka. Un katra šī zona ir jākopj pārdomāti, piemeklējot produktus individuāli. Tieši šī iemesla dēļ krēms sejas plakstiņiem būs viens, savukārt pārējai sejai kopumā – nu jau cits. Un, lai vai ko skeptiķi neteiktu par produktu iedalīšanu zonās – lai taptu par «nodalītās ādas kopšanas» adeptu, ir vērts kaut reizi uzklāt barojošo krēmu uz plakstiņiem un no rīta pamosties pietūkušai.

Skaidra lieta, ka uz šo iedalīšanu attiecināmas arī sejas maskas.

Dali un valdi!

Mūsu vajadzības mudinājušas ražotāju laist klajā setus ar sejas maskām – nodēvējot šo konceptu par multimasking.

Daudzi zīmoli piedāvā savas produktu versijas, kuru pamatā lielākoties ir tipiskākie sejas ādas iedalīšanas principi. Setā atrodami 4-5 produkti, kas iedarbojas uz konkrētām ādas zonām. Zonu uz pieres sausina, vaigus mitrina, zodu attīra. Bet var jau iegādāties maskas no atšķirīgiem ražotājiem?! Jā... Taču mēs esam par laika un līdzekļu optimizāciju. Multimasking ir pārdomāts un tam ir noteikta loģika – tas, kas to izdevīgi atšķir no tradicionālās sejas masku lietošanas.

Multimasking – tā nav kārtējā blēņošanās – tā ir īpaši pārdomāta masku lietošanas tehnika

Priekšrocības šādai tehnikai ir vairākas. Pirmkārt, šī metode ir progresīvākā ādas kopšanas procedūra. Katrs setā iekļautais produkts ņem vērā ādas vajadzības katrā nelielā ādas zonā.

Otrkārt, pārdomātais sets ietaupa jūsu laiku, jo procedūra netiek izstiepta uz vairākiem posmiem, un tiek realizēta viena seansa ietvaros.

Treškārt, šāds koncepts ir perfekti piemērots kombinētam sejas ādas tipam, kas daiļā dzimuma vidū tiek uzskatīts par visizplatītāko.

Portāla redakcija izvēlas:

Franču izcelsmes profesionālās kosmētikas zīmols Bernard CASSIÈRE prezentējis komplektu ar nosaukumu «Multimasking», kas paredzēts normālai un kombinētai sejas ādai, un to galvenie uzdevumi ir attīrīšana un mitrināšana.

Komplektā ir iekļauts viss pilnvērtīgai ādas kopšanai, kas nebūt nepiekāpjas salonā veicamai procedūrai: attīrošs līdzeklis, 3 maskas un ārkārtīgi ērtā silikona špaktele to uzklāšanai.

Viena no maskām klājama uz T-zonas, kur āda visbiežāk ir taukaina/kombinēta, otra maska – mitrinošā, uz sausām ādas zonām un trešā maska nodrošina saudzīgu kopšanu jutīgajai ādai ap acīm.

Bet nu delitalizētāk par pašiem produktiem un to lietošanu.

Gatavojam ādu. Ikvienam zināms, ka pirmais solis pretī ādas jaunībai ir kārtīga attīrīšana!

The deep pore cleanser – lielisks produkts ar mērķi atbrīvoties no netīrumiem un dziļi attīrīt poras.

Pēc kosmētikas noņemšanas produkts klājams plānā kārtā uz samitrinātas sejas un kakla ādas, nepieļaujot tā iekļūšanu acīs. Atstāj uz 2-3 minūtēm iedarboties, tad ar samitrinātiem pirkstgaliem masē apļveida kustībām, līdz iegūst krēmveida putas. Putas rūpīgi noskalo ar siltu ūdeni, maigi nosusinot sejas ādu ar salveti.

Eye contour mask Time interceptor+  - novērš novecošanas pazīmes un atslābina maigo zonu ap acīm.

Šeit viss ir elementāri! Maska klājama ar pirkstgaliem uz zonas ap acīm.

Mint-lemon Purity clarifying mask – produkts “divi vienā”: attīrošā maska un krēmveida tekstūras pīlings. Intensīvi attīra un mitrina ādu, ierobežo sebuma izstrādi T-zonā (pieres, deguna, zoda), veicina iekaisumu mazināšanos, ja tādi ir.

Maskas uzklāšanai uz T-zonas (pieres, deguna, zoda), ērti pielietot silikona brīnumšpakteli.

Hemp bamboo mask – intensīvi mitrina sausākās (dehidratizētās) sejas zonas.

Neaizmirstiet attīrīt špakteli no iepriekšējās krāsas un lietojiet to, lai uzklātu mitrinošo bambusa masku uz citām sejas zonām (kakla, vaigiem).

Maskai ļauj 10 minūtes iedarboties. Tad noskalo ar tīru ūdeni, nosusini ādu ar salveti, bet tālāk... uzklāj savus iecienītākos Bernard Cassiere produktus!

Komplekta cena ir visai kārdinoša38 Eiro

Savukārt izmēģināt to motivēs mūsu organizētais konkurss!

Iegādājies zīmola Bernard Cassiere «Multimasking» komplektu, lieto maskas, uzņem bildes un saņem DĀVANU!

Publicē foto savā Facebook vai Instagram lapā ar mirkļbirku #BCMultimasking.

Pārliecinies, ka publikācija ir apskatei pieejama visiem!

14. augustā Bernard CASSIÈRE Latvia izvēlēsies uzvarētāju, kas DĀVANĀ saņems EE Cream X EUR vērtībā 28 Eiro.

Optimālam rezultātam ieteicams iziet konsultāciju pie Bernard CASSIÈRE Club Latvia kosmetologa, kas piemeklēs tieši Jūsu ādai piemērotākos produktus. Bet, ja esiet vēl sava #BC kosmetologa meklējumos, aicinām viņu satikt šeit --->

Par zīmolu: Bernard CASSIÈRE (Francija) – viens no spilgtākajiem, inovatīvākajiem un brīnišķīgākajiem slavenā SOTHYS holding zīmoliem, kas nu jau 50 gadu garumā laiž klajā augstākās kvalitātes profesionālo kosmētiku.

Kosmētikas inovatīvais sastāvs tiek izstrādāts un izmēģināts holdinga SOREDEC  zinātniski-pētnieciskajā laboratorijā. Zīmols Bernard Cassière izstrādāts īpaši skaistumkopšanas saloniem un SPA centriem un piedāvā īstu sevis kopšanas kultūru ar unikālu konceptu pamatā, kas apvieno mūsdienīgu radošu pieeju un oriģinalitāti.

Iegādes vietas:

  • Skaistuma Institūts "Liorá"; Tallinas 18, Rīga, www.liora.lv; Facebook/Instagram: @BeautyInstituteLiora
  • Skaistumkopšanas salons "AUCH Beauty Home"; Artilērijas 8; Rīga; www.auch.lv; Facebook: @auchbeauty
  • Kosmētiskais kabinets I.Račkovska; Katrīnas laukums 1, Tukums; 26575758
  • Kosmētiskais kabinets  S.Sulejmanova; Rīga, Viesnīca "Toss", Ķengaraga 6; 26314929
  • Skaistumkopšanas salons "Sapnis"; Smiltene, Dārza 7; 29458589
  • Skaistumkopšanas salons "Astra"; Valka, Zvaigžņu 4; 29419072
  • Kosmētiskais kabinets  A.Dubovika; Liepāja, Graudu 27/29, 2 .st.; 26749939
  • Skaistumkopšanas salons "Roberta"; Ludza, Blaumaņa 23a-32; 29479369

 

 

 

komentāri