Ставьте like и читайте!

NE TIKAI AR ACI REDZAMĀ ĀDAS DIAGNOSTIKA

09.11.2019, 3ade.lv

NE TIKAI AR ACI REDZAMĀ ĀDAS DIAGNOSTIKA

NE TIKAI AR ACI REDZAMĀ ĀDAS DIAGNOSTIKA

UNIKĀLĀKO DIAGNOSTIKU TOPS

Kas nepieciešams jūsu ādai? Visticamāk, veicot ādas diagnostiku pēc vizuālām pazīmēm, jūs nesaņemsiet skaidrus un individuāli jums piemeklētus ieteikumus. Progresīvie dermatologi, diagnosticējot ādas stāvokli, konsultāciju laikā dod priekšroku aprīkojuma izmantošanai: nosakot saules radītos ādas bojājumus, dehidrētas ādas zonas, aizsprostotas poras, taukainas vai sausas ādas zonas, nevienmērīgu struktūru, kā arī jutīgumu. Līdzīgas ierīces ļauj modelēt ādas stāvokli nākotnē, paredzēt izmaiņas dermā; noskaidrot, kas nepieciešams noteiktām jūsu ādas zonām; saņemt personalizētus sejas ādas kopšanas ieteikumus. Un, protams, izvēlēties tādus ādas kopšanas līdzekļus, kas ļaus izskatīties vairākus gadus jaunākām, iegūt vienmērīgāku ādas toni un veselīgāku izskatu, atjaunot pareizu dermas darbību un novērst problēmu rašanos nākotnē.


Par to, kā un kur ir iespējams veikt kvalificētu ādas diagnostiku, ne tikai vizuālu, iepazīstieties mūsu UNIKĀLĀKO DIAGNOSTIKU TOPA atlasē.

 

SKIN EXPERT

«Katrai ādai ir savs stāsts. Tikai to izprotot, mēs varam sniegt klientam pienācīgu konsultāciju un izvēlēties piemērotu profesionālu kopšanu mājas apstākļos,» saka SKIN EXPERT izstrādātāji no SKIN REGIMEN.

Ādas analīze ir must have, lai nodrošinātu klientu apmierinātību un skaistumkopšanas biznesa panākumus.

SKIN EXPERT ir [comfort zone] un/skin regimen/(Davines uzņēmuma zīmoli) zinātniskās un izglītības komitejas izstrādāta ierīce, kas palīdz speciālistam rūpīgi izpētīt klienta ādu, kas, attiecīgi, ļauj izprast katra sejas ādas laukuma patieso stāvokli. Protams, pieredzējis speciālists var veikt analīzi arī bez aparāta palīdzības, taču, izmantojot SKIN EXPERT, konsultācija kļūst zinātniskāka, un iespējams noteikt to, ko pat viskvalificētākā speciālista acis nespēj saredzēt.


SKIN EXPERT — tas ir elegants HD LCD ekrāns un uzgaļu komplekts, kas ļauj analizēt sekojošus ādas rādītājus:

1. jutīgumu, tekstūru (50 reizes liels palielinājums);
2. mitruma līmeni;
3. sebuma oksidatīvo statusu (fluoriscējošā lampa);
4. pigmentāciju, melazmu, saules staru radītos bojājumus (wood lamp);
5. grumbu dziļumu un to atbilstību klienta vecumam;
6. nepieciešamo UV aizsardzības pakāpi. 

VIETA: studija INBALANS Comfort Zone Space Riga, Rīga, Marijas iela 13/4 (Berga Bazārs).
CENA: 30 minūšu KONSULTĀCIJA — 30 EUR, pirmās procedūras laikā — konsultācija dāvanā.

LIFE WIZ

«Līdz šim sejas ādas diagnostika tika izmantota, lai noteiktu ādas taukainības un mitruma līmeni, kā arī ādas ultrasonogrāfija, kuras pamatā bija vienas problēmas konstatēšana. Tagad ir pieejama progresīvāka metode — daudzlīmeņu ārstnieciskā un kosmētiskā sejas diagnostika ar LIFE WIZ spektrālās diagnostikas aparātu tehnoloģiju», pastāstīja Ilze Actiņa, vadošā kosmetoloģijas speciāliste klīnikā 4. DIMENSIJA. 

Izmantojot īpašus filtrus, seja tiek fotografēta pretskatā un profilā, un iegūtos datus analizē, izmantojot īpašu datorprogrammu, nodrošinot plašu diagnostiku. Var iegūt ticamas ziņas par savu ādas stāvokli:

1. noteikt grumbu skaitu/dziļumu un hidrolipīdā slāņa stāvokli;
2. pigmentāciju (tajā skaitā arī dzimumzīmes), bojājumus, ko izraisījusi saule (UV starojums), turklāt ne tikai ar aci redzamos, bet arī zemādas neredzamos bojājumus; 3. ādas kapilāru stāvokli;
4. zemādas kolagēna stāvokli;
5. noteikt ādas fotonovecošanās pakāpi. Diagnostikas laikā tiek noteikts ādas bioloģiskais vecums. Programma paredz risinājuma pielāgošanu — procedūru plāna izstrādi, kur klients var redzēt iespējamās izmaiņas pēc kādu manipulāciju veikšanas, jo dati tiek saglabāti un pēc tam salīdzināti, kā arī optimālu kosmētisko līdzekļu izvēli lietošanai mājas apstākļos. 

VIETA: 4. DIMENSIJA, Rīga, Pulkveža Brieža iela 15
CENA: 40 minūšu KONSULTĀCIJA — 40 EUR, atkārtota diagnostika 30 min — 20 EUR.THE SKIN INSTANT LAB DIAGNOSIS

Diagnostikas kompleksu THE SKIN INSTANT LAB var izmantot kā papildinājumu standarta diagnostikas procedūrai. Šī unikālā sistēma paredzēta analīžu veikšanai, diagnostikai, preparātu un procedūru nozīmēšanai. Tā ir Biologique Recherche metodoloģijas pamatelements.

Analīze sastāv no 3 posmiem: anketa, speciālista vizuālā diagnostika, kas ietver 14 jautājumus. Nākamais posms — mērījumu veikšana ar aparātu THE SKIN INSTANT LAB. «Izmantojot mūsu sistēmu, jūs varat dinamiski izsekot ādas stāvokļa izmaiņām (Skin Instant), lai savlaicīgi koriģētu noteikto ādas kopšanu,» sacīja kosmetoloģe Andželika Rennova. Komplekss THE SKIN INSTANT LAB sastāv no piecām diagnostikas zondēm:

1. lai veiktu mitruma līmeņa noteikšanu;
2. mitruma (šķidruma) zudumu transepidermā;
3. ādas elastību;
4. pigmentāciju;
5. sebumetriju.

Zondes ir pievienotas datoram ar specializētu diagnostikas programmatūru, ko izstrādājusi Biologique Recherche. Balstoties uz speciālista veikto ārstniecisko un kosmetoloģisko analīzi un mērījumiem, sistēma piedāvās virkni Biologique Recherche preparātu un procedūru, kas ir ideāli piemērotas klienta ādai. Un šis ir trešais diagnostikas posms.
Visa informācija par klientu (mērījumu rezultāti, aptaujas rezultātā iegūtie dati, kā arī ieteicamie preparāti un procedūras) tiek sistematizēta ārstnieciski kosmētiskajā tabulā, kuru klientam var izsniegt drukātā veidā. Šos datus var saglabāt turpmākai izmantošanai un klienta ādas stāvokļa kontrolēšanai dažādos laika periodos.

VIETA: Ambassade de la Beaute Riga, Rīga, Elizabetes iela 33
CENA: pēc iepriekšēja pieraksta — BEZMAKSAS


JANUS II


«Janus II tehnoloģijas atšķirīgā iezīme ir tāda, ka tā var noteikt ādas stāvokli dažādos tās dziļumos. Plaša spektra attēlveidošana ļauj izveidot skaidru, daudzdimensionālu pacienta ādas portretu. Ādas analīze tiek veikta trīs dažādos apgaismojuma veidos: parastā apgaismojumā, polarizētā un ultravioletā spektrā. Pēc tam šie attēli tiek analizēti ar programmatūras palīdzību, lai salīdzinātu noteiktus jūsu ādas aspektus ar tūkstošiem cilvēku datu bāzi, kur tiek salīdzinātas jūsu poru, grumbu, ādas toņa, UV bojājumu, pigmentācijas un sebuma/porfirīna atšķirības»’, pastāstīja klīnikas direktore Jūlija Jurgele.

Klīnikās Era Esthetic tiek izmantots JANUS II aparāts (ražotājs: ASV, Koreja). JANUS II digitālā diagnostikas sistēma palīdz precīzi noteikt tādus ādas stāvokļus, kā:

1. paplašinātu poru skaitu un izmēru;
2. grumbas;
3. pigmenta plankumus (ņemot vērā pigmenta dziļumu);
4. sebuma un porfirīnu uzkrāšanos (baktēriju klātbūtne porās);
5. sejas krāsu un ādas toni.

Veicot pārbaudi ar aparātu, speciālists saņem pacienta ādas klīniskos attēlus, kas parāda poru, tauku dziedzeru, grumbu, pigmentācijas procentuālo attiecību un to dziļumu.

Analīzes rezultātus speciālists izmanto, lai izstrādātu individuālu ārstēšanas un ādas kopšanas programmu, kā arī, lai kontrolētu ādas stāvokļa izmaiņas procedūru laikā.

VIETA: Klīnika ERA ESTHETIC, Rīga, Kr. Valdemāra iela 41
CENA: Dermatologa konsultācija un diagnostika — 65 EUR

komentāri