Ставьте like и читайте!

NEAIZSTĀJAMAIS MENARD. KOSMĒTIKAI UN RŪPĒM PAR SEVI JĀRADA GANDARĪJUMS

31.10.2021, 3ade.lv

NEAIZSTĀJAMAIS MENARD. KOSMĒTIKAI UN RŪPĒM PAR SEVI JĀRADA GANDARĪJUMS

NEAIZSTĀJAMAIS MENARD

KOSMĒTIKAI UN RŪPĒM PAR SEVI JĀRADA GANDARĪJUMS 

Japāņu zīmols MENARD, 1959. gadā, pirmo reizi izaicināja gravitāciju. Ar savu austrumniecisko maigumu, taktisko attieksmi, cieņu pret sievieti, viņas jūtām, vēlmēm, ar bijību un labiem nodomiem, pateicoties tā laika atklājumiem, tika sperts pirmais solis kosmētikas laikmetā, kas spēja apturēt laiku.
MENARD joprojām ir viens no iecienītākajiem ādas kopšanas līdzekļu produktiem visprasīgāko japāņu klientu vidū, pateicoties iepriekš nepieredzēti maigām un elastīgām tekstūrām, kas burtiski kūst uz ādas, maigajiem aromātiem, samtainajiem meistaru pieskārieniem. Kāpēc? Cik daudz atklājumu ir kosmētikas zīmolu bagāžā? Un cik daudzi no tiem savos atklājumos izmanto Nobela prēmijas laureātu formulas?

AUTORE: NADEŽDA LEITĀNE, MENARD LATVIA VADĪTĀJA


MENARD vienmēr ir uzskatīts par vienu no pionieriem neparastu, ekskluzīvu sastāvdaļu izmantošanā kosmētikā, kas šobrīd tiek uzskatīta par vienu no daudzsološākajām tendencēm kosmetoloģijā. Daudziem MENARD produktiem vēl aizvien pasaulē nav analogu, lai gan bijuši ne mazums mēģinājumu tos atkārtot.

Šim nolūkam uzņēmums 1971. gadā nodibināja pētniecības institūtu, kur līdz pat šai dienai veic pētījumus veselības aizsardzības jomā, kuru mērķis ir sabiedrības veselība un ilgmūžība.
Lai āda saglabātu savu pievilcību, ādas šūnām jābūt aktīvām un jākustas. Ņemot vērā šo aspektu, MENARD zinātnieku komanda veic pētījumus cilmes šūnu un dermatoloģijas jomā, kas skaidro ādas mehānismu darbību, tostarp, ģenētiskā līmenī. Tāpat pastāvīgi tiek izstrādātas jaunas sastāvdaļas, ko iespējams izmantot biotehnoloģijā.
No MENARD produktu sastāva ir pilnībā izslēgtas visas kaitīgās sastāvdaļas: sintētiskās smaržvielas un krāsvielas, konservanti un minerāleļļas. Zīmols aktīvi izmanto augu izcelsmes sastāvdaļas, tostarp, no seno austrumu receptēm. Formulas tiek pastāvīgi uzlabotas, taču princips gadu gaitā ir palicis nemainīgs.Kopš 2000. gada sākuma MENARD ir iegādājies Nobela prēmijas laureātu tehnoloģijas un zinātnes atklājumu formulas. Tās tika izmantotas un patentētas Embellir un Authent līniju radīšanā. Atjauninātās līnijas Embellir produktu formulas ir izstrādātas, pamatojoties uz četriem Nobela prēmijas laureātu zinātniskajiem atklājumiem dažādās jomās. Embellir Eye Cream A pamatā ir septiņi zinātniskie atklājumi. Spilgts piemērs ir absolūtais bestsellers, kas atkārtoti laists klajā 2017. gadā – viens no ekskluzīvākajiem japāņu eliksīriem ādas skaistumam visā kosmētikas vēsturē. Savulaik šo krēmu izstrādāja laboratorija MENARD Cosmetics sadarbībā ar Nagojas Universitātes zinātniekiem, kuri veic pētījumus reģeneratīvās medicīnas jomā.

Neskatoties uz produkta iespaidīgo cenu, krēms guva milzīgus panākumus. To nodēvēja par ieguldījumu ādas nākotnē nākamajiem 5-10 gadiem. 2017. gadā MENARD bioinženieri noskaidroja 5. tipa kolagēna lomu, kas iepriekš nebija zināma. Šī tipa kolagēns saglabā pietiekamu dermas cilmes šūnu daudzumu un kvalitāti, kas nodrošina nepārtrauktu dažādu veidu ādas šūnu ražošanu. Šie atklājumi radīja pamatu atjaunotajai krēma Authent Cream II versijai.


MENARD – VAIRĀK KĀ TIKAI KOSMĒTIKA

50 gadu laikā MENARD ir paplašinājis savu darbību 23 valstīs un reģionos visā pasaulē: 9 Āzijas valstīs un reģionos, 2 Ziemeļamerikas valstīs un 12 Eiropas valstīs. MENARD saloni atrodas Parīzē, Montekarlo un Honkongā. Tagad arī Rīgā ir atvērta pirmā MENARD studija. Mēs vēlamies palīdzēt ikvienai sievietei izbaudīt savu dzīvesveidu, izstarot mieru un baudīt skaistuma sniegto baudu. Mēs ceram, ka šī dzirksts izplatīsies no viena cilvēka uz otru, līdzīgi viļņveida efektam, līdz pasauli piepildīs vienīgi smaidi. Ikdienas dzīve, kultūra — tā ir daļa no estētiskā dzīvesveida.


MENARD kultūra sākas ar mūsu studijas apmeklējumu, kur kosmetologs izvēlēsies procedūras ādas kopšanai mājās, iepriekš izpētot un izmēģinot produktu paraugus uz Jūsu ādas. Pie mums studijā Jūs varat apgūt kā veikt sejas pašmasāžu, kā arī apmeklēt Spa meistarklasi vai uzaicināt draugus uz personalizētu meistarklasi. Un, protams, izbaudīt kādu no MENARD SPA unikālajiem rituāliem, kuru pamatā ir japāņu veselības saglabāšanas tradīcijas un jaunākās kosmetoloģijas metodes. Katra procedūra sākas ar Shiatsu (akupresūras) akupunktūras masāžu, kas iedarbojas uz organisma bioloģiski aktīvajiem punktiem un stimulē asins un enerģijas plūsmu. Masāža palīdz izvadīt dziļi ādas audos nogulsnējušos toksīnus, tonizē un izlīdzina ādu. Pēc tam kosmetoloģe veiks rituālu, izmantojot īpaši izvēlētas programmas, kuru pamatā ir MENARD sērija.Mēs un MENARD uzskatām, ka skaistums ir kas vairāk kā tikai kosmētika. Aicinām arī Jūs dalīties šajās sajūtās ar mums.

STUDIJA MENARD LATVIJA:
LĀČPLĒŠA IELA 20A, RĪGA, LATVIJA
| +371 2626 9067 |
WWW.MENARD-LATVIA.EU
@MENARDLATVIA

komentāri