Ставьте like и читайте!

Nokarenas krūtis? Stiprini ar plāksteriem!

11.01.2018, Almaza Pirha

Nokarenas krūtis? Stiprini ar plāksteriem!

Nav būtiski, kāds tam ir iemesls, un krūtsgali raugās nevis partnera acīs, bet gan vienmuļi uz grīdu. Kamēr nevari izlemt plastiskajam ķirurgam par labu un paranoidāli pielaiko push up kausiņus – mēs turpinām stāstīt par sieviešu knifiem, kas solās padarīt tevi daiļāku.

Šoreiz - plāksteri krūšu fiksācijai Breast Lift UP no Korejas ražotāja Husys.

Pirms pieķerties šim rakstam klāt, izsniedzu plākserus meitenei ar 4. izmēra krūtīm un divām dzemdībām. Atsauksme nav bijusi diez cik glaimojoša... „Neestētiski, neērti”. Bet vai ir ērti no dienas dienā sadzīvot ar milzu krūšturī sapakotām krūtīm, un nepārtraukti domāt, kā tas viss izskatās? Domāju, ka nē. Savukārt pēc manis redzētās eksperimenta atskaites – visas šaubas izgaisa. Mēnesi vēlāk šī pati meitene palūdza dažus plāksterus Jaungada svinībām... Un tagad, ar vistīrāko sirdsapziņu par šo lielisko atradumu varu stāstīt jums.

 

Dažkārt tā vien gribas noņemt važas un uzvilkt vieglu džemperi uz kaulas miesas, vai kleitu ar atkailinātu muguru, kas iekvēlinās ne jau tikai vīru, bet arī visus kaimiņu puišus. Vienvārdsakot, ir lietas, kas dāvā tev pārliecību. Delikāti. Ne uz ilgu laiku. Uz ilgu laiku – ja nu tikai pie ķirurga. Līdz pusnaktij... Kā Pelnrušķīte ballē.

Mūždien radošajiem korejiešiem esam atraduši augstas kvalitātes plāksterus ar ilgāko līmes noturību, kas tai pat laikā ir krūšu maigajai ādai un dekoltē zonai droša.

Tas pat nav neredzamais krūšturis, bet gan liftinga efekts. Skaties pati...

Nē krūšturu lencītēm
Lieliska noturība
Vienreizējā lietošana paredz higiēnas jautājumus
Ļoti plāni un nemanāmi
Noturība līdz 4 stundām

 

Lietošanas princips:

1. Pirms lietošanas pārliecinies, ka āda ir tīra un sausa.

2. Nostājies. Nostiprini plāksteri nedaudz virs krūts gala, pārliecinies, ka turas kārtīgi.

3. Akurāti nostiep plāksteri un noregulē krūts pozīciju. Nostiprini.

4. Ja nepieciešams, krūstgalu var aizklāt ar ziedu-uzlīmi. Es, savukārt, šīs uzlīmes liku arī bez plāksteriem, lai aizklātu pikantās ķermeņa daļas zem plāna apģērba.

5. Tas arī viss.

PIRMS/PĒC. #atradums

Nēsā vesela!

NOPĒRKAMS --->

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs