Ставьте like и читайте!

Nosnausties depilācijas laikā... Kabinetā pie vaska un cukura depilācijas speciālistes Ineses Rudusānes

04.01.2018, 3ade.lv

Nosnausties depilācijas laikā... Kabinetā pie vaska un cukura depilācijas speciālistes Ineses Rudusānes

Mums visiem ir nevēlami matiņi uz ķermeņa un sejas, un ir vairāki veidi, kā tos likvidēt. Matiņu likvidēšanas process var būt daudz patīkamāks, ja jūs vērsīsieties pēc palīdzības pie kvalificēta speciālista. Šoreiz mēs parunāsim par diviem visizplatītākajiem depilācijas veidiem – vaska un cukura.

Inese Rudusāne, Depileve un ROYX PRO starptautiskā trenere

 

CUKURA JAUKUMI

Tehnikā „šugarings" tiek izmantota cukura pasta, kas ir vaskveidīgas konsistences un medus krāsā, bet bez lipīgiem sveķiem, ķīmiskām vielām, konservantiem un krāsvielām.

Maisījums tiek sasildīts līdz istabas temperatūrai, pielikts matu augšanas virzienā, bet pēc tam tiek noņemts ar straujām kustībām matu augšanas virzienā. Lai sekmīgi likvidētu visus matiņus, nepieciešamas noteiktas iemaņas. Vajadzīgs laiks, lai to iemācītos, un prakse padara šo procedūru pilnvērtīgu un saudzīgu ādai.

Šis matiņu likvidēšanas veids ir gan maigs, gan efektīvs līdzeklis atmirušās epidermas likvidēšanai, pēc procesa atstājot gludu ādu. Tas arī padara „šugaringu" par daudz vēlamāku jutīgas ādas tipa īpašniecēm.

Cukura pasta ROYX PRO – tas ir maiga salduma un efektīvas epilācijas saliedējums, pateicoties kam, šī operācija kļūst par īstu rituālu.

 

NEAPSTRĪDAMAS PRIEKŠROCĪBAS:

 • Matu likvidācija to augšanas virzienā palīdz samazināt ieaugušu matu risku.
 • Tehnika ir kā maigs pīlings, kas uzlabo ādas ārējo izskatu un tekstūru.
 • Ja šo procedūru veic regulāri, matiņi kļūst smalkāki un aug retāk.
 • Uz procedūru var ierasties ar ļoti īsiem matiņiem (no 1 mm).
 • Maisījums ir ūdenī šķīstošs un viegli nomazgājams ar ūdeni, ja pārpalikumi palikuši uz ķermeņa.
 • „Šugarings" ir ekoloģiski tīrs un ekonomiski efektīvs. Tas neprasa strēmeles, kociņus, speciālas papildierīces, izņemot vienreizlietojamus cimdus.

 

PĀRLIECINOŠĀ VASKA DEPILĀCIJA

Nemēģiniet salīdzināt „šugaringu" ar vaska depilāciju. Kā jau minēju agrāk, cukura pasta likvidējas matu augšanas virzienā, bet vasku uzklāj matiņu virzienā, taču likvidē pretēji.

Tradicionālā vaksācijas procedūra nozīmē to, ka tiek izmantotas muslīna strēmeles vai vasks, ko uzklāj ar vienreizlietojamu lāpstiņu tieši uz ādas.

Likvidācija ar vasku pie nepareizas tehnikas bieži vien mēdz būt asa un noved pie matiņu nolūšanas. Kad matiņi nolūst zem ādas virsas, tie nokļūst „lamatās" un ieaug. Par to, cik nepatīkamas un sāpīgas var būt sekas, katra no mums zina. Taču tādas lietas notiek sekojošu iemeslu dēļ.

Nepareiza ādas sagatavošana procedūrai. Pirmas, kas ir jāizdara – āda rūpīgi jāattīra. Es darbā lietoju Pre Base Depileve sausiem ādas apvidiem un Dermo Balance Lotion Depileve karstajām ķermeņa zonām.

Otrais, ja āda ir ļoti sausa, plāna, tad tiek uzklāts speciāls gēls, kas pēc pilnīgas uzsūkšanās aizsargā ādu no mikrotraumām, tas arī mitrinās ādu pēc matiņu likvidācijas.

Trešais – tā ir vaska izvēle. Uz šodienu speciālistiem pieejams 4. paaudzes vasks: zema temperatūra šķīdināšanai un ātra sastingšana.

 1. Un ceturtā sastāvdaļa – tehnika. Pie nepareizas izpildes ādu var traumēt, izstiept, radīsies matiņu ieaugšanas problēma. Pie mums jūs varat iziet divu dienu kursu, kas paredzēts gan jomas speciālistiem, gan arī tiem, kas kaut kādu iemeslu dēļ, nolēmuši procedūru veikt patstāvīgi.

VAKSĀCIJAS PRIEKŠROCĪBAS:

 • Procedūras sāpīgums atkarīgs individuāli no cilvēka, no garastāvokļa, cikla dienas, ādas sausuma un uz doto brīdi lietojamiem preparātiem. Kas attiecas uz mani, tad Depileve garantē, ka klients pēc procedūras aizies ar mitrinātu, gludu ādu bez kairinājumiem.
 • Iespēja strādāt ar 4. paaudzes vaskiem, kas izslēdz traumatismu pie pareizas tehnikas izpildes.
 • Vaska lentas izmantošana – tā ir teicama plastika un adhēzija, noturība pret satrūkšanu, noteikta kaučuka polimēru klātbūtne formulā, kas ļauj to lietot depilācijai delikātās zonās.
 • Mūsdienu vaski ļauj nākt uz procedūru ar matiņu garumu tikai 2 mm. Tātad, starp epilācijas procedūrām neatstāt garus intervālus un staigāt „nekoptiem", gaidot procedūras.


NOTEIKUMI VISIEM VIENĀDI

Speciālistam jāsniedz ne tikai kvalitatīvs pakalpojums, bet arī jāprot komunicēt ar klientu, noskaņot cilvēku uz tādu intīmu procedūru un izsaukt uzticību. Un, protams, ievērot visus antisanitārijas noteikumus. Jo pēc depilācijas āda ir „atkailināta", kas to padara par daudz ievainojamāku. Tieši tāpēc tik svarīga ir ādas apstrāde pēc procedūras. Es iesaku izmantot sausajām zonām – Milk Cleanser Calendula Depileve vai Vitalderm pH Cream Depileve. Karstajām un jutīgajām zonām – Soothing Cream Depileve.

Starp citu, depilācija šodien – tā skar ne tikai sievietes, bet arī vīriešus. Nesen pie mums izgāja apmācību pirmais speciālists par vaska depilāciju – vīrietis. Ceru, ka nāks vēl! Klientus vīriešus – mēs gaidām vienmēr!

Spānijas profesionālā depilācijas sistēma Depileve piedāvā profesionālu kosmētisko produkciju visaugstākajā kvalitātē, zīmola līnijas sortimentā ir maksimāli pilns augstas kvalitātes vasku komplekts, kā arī preparāti līdz un pēc depilācijas.

 

Studija PRO COSMETICS

info@1pro.lv | +371 22005010, | + 371 67640909

Kr. Barona 70, Rīga, Latvija | www.procosmetics.lv

AVOTS: Žurnāls BEAUTY CLOUD

 

komentāri

 • Reklāmkarogs