Ставьте like и читайте!

OI/DAVINES – matu kopšanas līnija absolūtam skaistumam

22.06.2017, Almaza Pirha

OI/DAVINES – matu kopšanas līnija absolūtam skaistumam

Ko tik mani mati nav paguvuši izmēģināt! Tiesa gan, atsaukties uz neveiksmīgo pieredzi laika un gribēšanas kļūst arvien mazāk... Toties apjūsmas pilnai atsauksmei nav žēl pat nelielas spīdzināšanas ar fotoaparātu.

Mans šīsdienas stāsts ir par zīmola Davines līniju OI. Daudzu iemīļots zīmols, taču Latvijas tirgum vēl zaļš. Šī zīmola matu krāsu lietoju nu jau vairāku gadu garumā, ik pa reizei kombinējot to ar Kydra vai Illumina. Lai gan produkti ir atšķirīgi, ar maniem matiem tie satiek nevainojami.

 Bez šaubām, lietojot viena vai otra zīmola matu krāsu, ir vēlme atrast arī šī paša zīmola kopjošo līniju.

Par šādu atradumu kļuva līnija OI. Lietoju to ik pa laikam arī iepriekš, savukārt matu eļļa ir viens no favorītiem. Klāt ir vasara, saule un mati prasa pēc vairāk pabarošanas. Savas matu meistares mudināta iegādājos pilnu komplektu.

Izvēlējoties produktus, kas, no vienas puses, sniegtu pietiekamu mitrināšanu (kas ir tik būtiski viļņainiem matiem), bet no otras, nezaudētu apjomu, kļūstot smagnēji (mans mats ir plāns un porains, tāpēc balansu atrast ir sarežģīti).

Davines / OI  – produktu līnija visiem matu tipiem. Daudzfunkcionāla, universāla, apveltīta ar maigu konsistenci, OI līnija, kas izgatavota Davines zinātniskajās laboratorijās, piedāvā efektīvākās un iecienītākās kosmētiskās procedūras.

Tiklīdz izmēģinājuma produkti, OI/OIL eļļas, ieguvuši augstākos patērētāju vērtējumus, līnijai nākuši klāt vēl trīs jauni produkti, receptūras filosofijas pārstāvji, kas ietver sevī konkrētus risinājumus visām matu vajadzībām un kosmētiskās kopšanas konceptu, kas līdz pat šai dienai izpausmi radusi tikai ādas kopšanas jomā.

Visi OI līnijas produkti satur rukku (augi no Amazones mežiem) eļļu, ko daudzi pazīst ar nosaukumu annato. Bagātināts ar beta karotīnu (annato satur 100 reizes vairāk beta karotīna, kā burkāni), šis augs sniedz matiem restrukturējošu iedarbību un stimulē matu augšanu, kā arī melanīna producēšanu un ievērojami samazina šūnu sadalīšanos UV starojuma iedarbības rezultātā, novērš novecošanos, saglabā ādas elastību. Annato ir piesātināts ar mikroelementiem un elagskābi, kas ir izslavena kā efektīvs cīnītājs pret brīvajiem radikāļiem.

 

“O” un “I” nosaukumā ir ne vien sievišķā un vīrišķā sākums, bet gan nulle un vieninieks, binārā koda komponenti, kas ir mūsdienu digitālo ierīču programmēšanas pamats. Tādējādi, OI ir kods Davines, kas ar mūsdienu zinātņu sintēzi paver ceļu absolūtam skaistumam un pilnai matu vajadzību apmierināšanai.

Iesākšu ar favorītu, matu eļļu, kas pieteikusi sevi kā universālais kareivis, jo ir piemērota visiem matu tipiem. Padara matus mirdzošus un aizsargātus, nepadarot tos smagnējus. Palīdz atšķetināt matus un mīkstināt raupjās sprogas. Aizsargā matu struktūru, pārklājot matus ar aizsargplēvi. Piemīt antioksidatīva iedarbība. Paātrina matu žāvēšanu. Produkta pamatā – annato eļļa (Bixa orellana) ar bagātīgu beta-karotīna saturu. Tam pateicoties eļļa lieliski atjauno matu struktūru un veicina to augšanu, stimulē melanīna ražošanu un nepieļauj matu šūnu bojāšanu. Turklāt, eļļa ir bagātināta ar elagskābi – vienu no efektīvākajām pretkancerogēnajām un antioksidatīvajām vielām.

Ar šampūnu viss ir skaidrs, tas lieliski attīra matus pat pēc pirmās ieklāšanas, lieliski putojas, ir ekonomisks un piemīt patīkams aromāts. No nepilnībām var atzīmēt tikai neparocīgo atvēršanas formu – ar parastu vāciņu bez dozatora.

Zināmas neertības sagādā arī kondicionieris. Konceptuāla zīmola burka, no kuras produkts ir jāstrebj ar pirkstiem...

Taču tie ir sīkumi... Kondicionieris apveltīts ar treknu krēmveida konsistenci, kas gan vairāk līdzinās matu maskai. Delikātā formula sniedz neticamu mīkstumu, mirdzumu un matu apjomu. Paātrina matu žāvēšanu, aizsargā matus no karstajiem instrumentiem un fēna, nepieļauj mehāniskos bojājumus.

Daudzfunkcionālais matu kopšanas pieniņš – universāls produkts

Nenoskalojamais sprejs absolūtam matu skaistumam ar annato eļļu. Pateicoties nepārspējami piesātinātai un ar barojošām funkcijām apveltītai formulai nevainojami tiek galā ar neskaitāmām funkcijām:

  • Piešķir matiem mirdzumu un zīdaino maigumu;
  • Ievērojami atvieglo sausu un mitru matu ķemmēšanu;
  • Mīkstina viļņainus matus un padara tos rāmus;
  • Apveltīts ar izteiktu kondicionējošu efektu;
  • Mitrina matus;
  • Atvieglo matu žāvēšanu ar fēnu; piemīt termoaizsargājoša iedarbība;
  • Piešķir apjomu, nepadarot matus smagnējus, nodrošina ilgstošu stailinga efektu.

Formula nesatur parabēnus. Piemērota visiem matu tipiem.

Post Scriptum.Vienīgais, kas mani mulsina – neapgāžams fakts, ka šī itāļu kosmētika nav spējusi paglābt manus matus no svelmainās tās pašas itāļu saules. Jau ceturtajā dienā tie lūdzās pēc papildus aizsardzības un barošanas.

Nopērkams: skaistumkopšanas salonos un šeit -->

 

komentāri