Ставьте like и читайте!

PIRMAIS DABISKAIS FILLERS uz sarkano aļģu bāzes

01.11.2017, 3ade.lv

PIRMAIS DABISKAIS FILLERS uz sarkano aļģu bāzes

Filleru injekcijas stājas pretī galvenajam sejas novecošanas iemeslam – izteiktam līniju un apjoma zudumam. Estētiskā medicīna strauji attīstās šajā virzienā – no liellopa kolagēna injekcijām līdz moderniem sintētiskiem preparātiem, ko sekmīgi izmanto dermatologi un kosmetologi.

Pirmo vietu starp filleriem, kurus izmanto tam, lai atbrīvotos no grumbām, ieņem filleri uz hialuronskābes bāzes. Taču, kā apgalvo Algeness – pirmā dabiskā fillera – ražotāji, viņu izstrādne nostāsies vienā līnijā ar visiem agrāk izmantotajiem preparātiem. Noskaidrosim kāpēc. 

2014. gadā Amerikas kompānija Advanced Aesthetic Technologies, kas īsteno biotehnoloģijas, iepazīstināja ar preparātu Algeness, gēlu uz agarozes bāzes – sarkano aļģu ekstrakts.

Algeness parādīšanās – tas ir 10 gadu ilgs zinātnisko pētījumu un klīnisko izmēģinājumu rezultāts. Tie tika veikti ASV, Itālijā un Dānijā. Preparāts atzīts par cilvēkam pilnīgi biosavienojamu un drošu. 

Latvijas tirgū preparāts nonāca tikai 2017. gadā. Taču ārsti-kosmetologi, kas izgāja speciālu apmācību, jau varēja pārliecināties par jaunuma priekšrocībām.

ĀRSTES-KOSMETOLOĢES IRINAS BAŠURAS KOMENTĀRS: "Šobrīd sievietes arvien biežāk pieprasa no skaistuma profesionāļiem drošus risinājumus. Viņas vismazāk ir gatavas iet uz kompromisu vai pieņemt kā pašu par sevi saprotamu visu informāciju no ražotājiem. Dzenoties pēc jaunības, sievietes, kas rūpējas par savu veselību grib saņemt drošus un dabiskus bioloģiski savienojamus produktus, brīvus no ķīmiskām vielām un šķīdinātājiem."

 

Fillera sastāvā – agaroze ar zemu blīvumu un sterils fizioloģiskais šķīdums. UZ KĀ RĒĶINA FILLERS IR BLĪVS? Algeness – hidrokoloīds, tas ir stabils hidrogēls, kam piemīt trīsdimensiju struktūra.

ALGENESS FILLERA PRIEKŠROCĪBAS:

 • Neizraisa alerģiskas reakcijas, der jutīgai ādai
 • Uzsūcas audos caur aknu un liesas retikulāro sistēmu
 • Tiek izslēgts jebkurš sarežģījums un vielas migrācija
 • 100% dabīgs produkts, kura sastāvā nav mākslīgu piemaisījumu
 • Ļauj sasniegt redzamu efektu īsā laikā
 • Sniedz ilglaicīgus rezultātus – līdz 12 mēnešiem.

KĀ IZMANTOT ALGENESS FILLERI:

Kā jau augstāk minēts, Algeness der jebkurai, pat visjutīgākajai ādai. Preparāts tiek izlaists četrās formās, kas atšķiras ar agarozes koncentrāciju, no kuras satura procenta atkarīgas preparāta īpašības, blīvums, biezums noteiktām ādas kārtām un sejas daļām.

 • Tumšo loku zem acīm korekcijai vīriešiem un sievietēm, pigmentācijas periorbitālajā apvidū, tūskas un vecuma izmaiņas periorbitālajā apvidū. Kā arī, lai palielinātu lūpu apjomu, izmainītu to formu, novērstu asimetriju un lūpu grumbiņu kontūrkorekcijai lieto Algeness HD (Subdermal 1,4 ml) ar 1% zema blīvuma agarozi un 96,1% sterilu fizioloģisko šķīdumu.

Efekts saglabājas 4 – 8 mēnešus.

 • Pie virspusējo grumbu un rievu korekcijas izmanto Algeness HD (Subdermal 1,4 ml) ar 1,5% zema blīvuma agarozi un 98,5% sterilu fizoloģisko šķīdumu.

Efekts saglabājas 4 – 8 mēnešus.

 • Lai atjaunotu vaigu apjomu, deniņu zonu, sejas apakšējo kontūru, izmainītu zoda vai deguna formu, izmanto Algeness VL (Subdermal 1,4 ml) ar 2,5% zema blīvuma agarozi, 0,5% hialuronskābi un 97% sterilu fizioloģisko šķīdumu.

Efekts saglabājas 8 – 12 mēnešus.

 • Deguna lūpu rievām un zodam izmanto Algeness DF (Deep Volumiser 1,4 ml) ar 3,5% zema blīvuma agarozi, 0,4% hialuronskābi un 96,1% sterilu fizioloģisko šķīdumu.

Efekts saglabājas 8 – 12 mēnešus.

 

Oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs "Cutis Medical"

Tālr.: +371 25907677+371 53737542

info@cutismedical.com |www.cutismedical.com

 

TEKSTS: BEAUTY CLOUD

 

komentāri

 • Reklāmkarogs