Ставьте like и читайте!

PRX-T33 - dermālais stimulators

07.10.2019, 3ade.lv

PRX-T33  - dermālais stimulators

PRX-T33
Dermālais stimulators

Autore: Almaza Pirha 


KĀ TAS DARBOJAS? 

PRX¬T33 — procedūra, kas nedaudz vairāk kā pirms gada burtiski uzspridzināja sociālos tīklus. Par to tiek runāts arvien vairāk un vairāk. Kā arī tiek izteikti minējumi. Viens no svarīgākajiem — vai tas vispār ir pīlings? PRX¬T33 ražotājs atsakās produktu saukt par klasisku pīlingu, lai nemaldinātu pacientus, neskatoties uz to, ka produkta sastāvā ir skābes. Mēs mēģinājām noskaidrot iemeslus. Kā tas darbojas? Kā tas atšķiras no skābju pīlingiem? Kam paredzēts? Vai tam ir analogi? Un galvenais — kāds ir procedūras protokols. Man izdevās rast atbildes uz jautājumiem, apmeklējot Annas Rubinšteinas, kosmetoloģes, sertificētas Genosys, Etre belle un WIQO-med treneres procedūru kursu.PĪLINGS? KĀDA ĪSTI IR ATŠĶIRĪBA?


Skābes iedarbojas dažādos veidos, taču tām ir arī kas kopīgs. Visi skābi saturošie produkti lielākā vai mazākā mērā pastiprina ādas lobīšanos, vai zinātniskāk — raga slāņa eksfoliāciju. Tas rada sajūtu, ka āda kļuvusi vienmērīgāka, parādās mirdzums un pazūd «pelēcība». Lobīšanās ir dabiska ādas funkcija, kas notiek pastāvīgi. Dažādi ādas iekaisumi un nepareiza kopšana palēnina šo procesu. Pēc klasiskā pīlinga gandrīz uzreiz notiek ādas lobīšanās — otrajā vai trešajā dienā pēc procedūras mēs, gluži tāpat kā čūskas, nometam ādu. Un PRX-T33 procedūra vienkārši paātrina dabisko eksfoliācijas procesu, bez aktīvas lobīšanās, sniedzot ārstniecisku efektu.


Lai saprastu atšķirību, jums jāzina, kas ir klasiskais ķīmiskais pīlings. Tie ir iedalīti trīs grupās:


• virspusējais pīlings iedarbojas, galvenokārt, uz epidermas šūnām.

• vidējais pīlings iedarbojas uz dermas slāni, pateicoties agresīvu skābju koncentrētiem šķīdumiem (trihloretiķskābes, retinoīnskābes, salicilskābes);

• dziļais ķīmiskais pīlings nokļūst līdz hipodermai.A. R. «PRX-T33 sastāvs satur trihloretiķskābi, kuras koncentrācija ir 33%, tas ir iemesls kādēļ PRX-T33 iedarbību salīdzina ar vidējo pīlingu. Bet, pateicoties sastāvā esošajam ūdeņraža peroksīdam, tas iedarbojas uz dermu, neietekmējot epidermu, tas nozīmē, ka pēc procedūras āda nelobīsies, no kā tik ļoti baidās daudzi pacienti.
Turklāt, ņemot vērā procedūras praktisko pusi — saudzīgu iedarbību uz ādas mikrobiomu — PRX-T33 nerada agresīvu epidermas ragveida un dziļāku slāņu sairšanu, kā tas notiek klasiskā ķīmiskā pīlinga un dermabrāzijas laikā.
Neskatoties uz mazliet kodīgu sajūtu procedūras laikā, parasti 15-30 minūšu laikā pēc PRX-T33 procedūras apsārtums pazūd, un jūs droši varat doties pat uz randiņu — āda burtiski mirdz un kļūst starojoša.»KAS IR TĀ SASTĀVĀ?


PRX-T33 sastāvā ir trīs sastāvdaļas:


1. Trihloretiķskābes šķīdumu (33%) — skābei ir pretiekaisuma iedarbība, kas palīdz cīnīties ar izsitumiem un stimulē audu atjaunošanos.

2. Ūdeņraža peroksīds — dezinficē, piesātina audus ar skābekli, paātrina dermas attīrīšanās procesu no netīrumiem un palielina receptoru jutīgumu. Pateicoties tieši šādai kombinācijai — ūdeņraža peroksīds un skābe — tiek iegūts spēcīgs biorevitalizējošs efekts, neradot ādas bojājumus, stimulējot fibroblastu veidošanos — saistaudu šūnas, kas veicina kolagēna un elastīna sintēzi. Tāpēc PRX-T33 pareizāk ir saukt par dermas stimulatoru ar vidēja pīlinga efektu.

3. Kojskābe — sastāvdaļa, kas kavē melanīna izstrādi, novērš hiperpigmentāciju; Tā palīdz izlīdzināt sejas ādas krāsu, kā arī atbrīvos no postaknes radītajiem plankumiem, likvidēs vasaras raibumus, lentigo, nelielas rētas un strijas.


A. R. «Neskaitāmi klīniskie pētījumi (10 gadu laikā, pirms preparāts nonāca kosmetoloģijas aprindās) un publikācijas specializētos dermatoloģijas žurnālos norāda par preparāta augsto efektivitāti. Virkne citu ražotāju, pateicoties PRX-T33 popularitātei, arī cenšas plūkt slavas laurus, salīdzinot un meklējot līdzības ar saviem produktiem. Bet produktam nav analogu ne sastāva, ne iedarbības ziņā. Turklāt, ļoti liela nozīme ir PRX-T33 uzklāšanas tehnikai. Ja āda slikti reaģē, tad 2 ml preparāta tiek uzklāti 5 kārtās.» 


KAM TĀ IR PIEMĒROTA?

Vislabāk PRX-T33 rezultāti būs vērojami procedūrās ar nobriedušu ādu. Taču nedrīkst aizmirst arī par sausu, blāvu, tonusu zaudējušu jaunu ādu ar izsitumiem. Jauniem pacientiem ne vienmēr ir nepieciešams kurss: 1-2 procedūras, lai sasniegtu iespaidīgus rezultātus. Un, protams, PRX-T33 ir lieliski pierādījis sevi cīņā ar pirmajām novecošanās pazīmēm.

Galvenās indikācijas PRX-T33 terapijas nozīmēšanai ir ādas hronoloģiski bojājumi, cīņa pret hiperpigmentāciju (ieskaitot pēciekaisuma), problēmas, kas saistītas ar ādas tonusa un turgora izmaiņām, sejas un kakla ādas elastības un tvirtuma zudums, grumbas un krokas. Papildus var izmantot aknes un postaknes gadījumos.

Procedūrai ir klasiskas kontrindikācijas, pirms procedūras noteikti vajadzētu veikt līdzekļa sastāvdaļu nepanesamības pārbaudi.KAM JĀPIEVĒRŠ ĪPAŠA UZMANĪBA?

1. Vienai zonai nepieciešams 2 ml produkta. Vienreizējas lietošanas flakons tiek atvērts pacienta klātbūtnē, saturs tiek ievilkts šļircē un pilienveidā uzklāts uz ādas. Kosmetologs procedūru veic nitrila cimdos. Produkts tiek vienmērīgi sadalīts pa sejas kontūru līnijām un ar masējošām kustībām iestrādāts ādā, līdz tas pilnībā uzsūcas, to atkārto no divām līdz piecām reizēm.

2. Pirms procedūras nav nepieciešama īpaša sagatavošanās. Vienīgi āda jāattīra, izmantojot gelveida ādas mazgāšanas līdzekļus (micellas un eļļa rada plēvīti uz ādas). Svarīgi ir nepieļaut, ka līdzeklis nonāk saskarē ar ūdeni. Tādēļ ādai jābūt sausai.

3. Līdzeklis iekļūst papilārā dermā, aizsākot veselu virkni reakciju, un stimulē ādu. Ir svarīgi, lai speciālists rūpīgi uzraudzītu ādas stāvokli visā terapijas laikā. Šī iemesla dēļ ražotājs uzstāj, ka apmācībai un sertifikāta iegūšanai jānotiek tieši pie izplatītāja, un jums, pirms guļaties uz dīvāna, šis sertifikāts ir jāpieprasa.

4. Pēc procedūras, līdzekli nomazgā ar vēsu ūdeni un uzklāj kopjošu kosmētiku. Noteikti izmantojiet SPF aktīvās insolācijas laikā.

5. 2-3 dienas pēc procedūras veikšanas nepieciešama maiga ādas kopšana. Nedrīkst lietot skrubjus, pīlingus, švammītes un spirtu saturošus līdzekļus.


А. R. «Visizteiktākos rezultātus dermas izmaiņās jūs iegūsiet, izmantojot kompetentu terapijas pieeju. Tas ietver profesionālu programmu no 3-4 procedūru kursa ar intervālu 7-10 dienas + mājas terapiju, kas ļauj pabeigt dermas starpšūnu matricas pārveidošanas bioloģisko mehānismu. PRX-T33 bieži tiek piedāvāta kā procedūra pirms saviesīga pasākuma, jo tai nav rehabilitācijas perioda un efekts ir redzams jau pēc procedūras.KOPŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS — NEATŅEMAMA PROCEDŪRAS SASTĀVDAĻA


PRX-T33 ražotājs, itāļu kosmētikas uzņēmums WIQOmed uzstājīgi iesaka lietot mājas kopšanas līnijas produktus, lai pagarinātu un nostiprinātu procedūras rezultātu. Un tas arī ir pilnīgi loģiski, ja papētam līdzekļa sastāvu.

Kosmetologs, kurš veic procedūru ieteiks kādus krēmus lietot, kā arī pastāstīs kādā secībā tie jālieto. Un tā ir procedūras neatņemama sastāvdaļa.


A. R. «Krēms un fluīds — divi ādas kopšanas līdzekļi, kuri obligāti jālieto arī mājās. Fluīds WIQO ar glikolskābi stimulē kolagēna un elastīna sintēzē iesaistīto fibroblastu darbību, likvidē melanīnu un palēnina tā sintēzi. Tas, kā reizi, arī veicinās atmirušā epitēlijslāņa lobīšanos. Otrs obligātais līdzeklis ir krēms taukainai ādai ar makadāmijas, jojobas eļļu, ehinacejas šaurlapu un hialuronskābes ekstraktu, kas pēc procedūras baro ādu, paaugstina šūnu imunitāti, uzlabo ādas barjeras funkcijas, elastību, turgoru un tonusu. Ja jums ir sausa āda, tad piemērotāks būs mitrinošs atjaunojošs krēms, kas baro ādu jau tās agrīnā rehabilitācijas periodā — uzreiz pēc procedūras, novēršot blakusparādību veidošanos un atjauno hidrolipīdu apvalku.»


Hema Grupa SIA
Adrese: Dārzciema iela 60, 317.kab., Rīga, Latvija, LV­1073
tālr.: +371 66066174, +371 22085630, +371 27513122
e­-pasts: info@vyon.lv

 

komentāri