Ставьте like и читайте!

REDAKTORES CELULĀRAIS TOPS

01.08.2021, 3ade.lv

REDAKTORES CELULĀRAIS TOPS

REDAKTORES CELULĀRAIS TOPS


Es esmu diezgan konservatīva, ja runājam par ādas kopšanu. Neskatoties uz to, ka es vienmēr sekoju līdzi skaistumkopšanas attīstībai, visiem jauninājumiem, mani, tāpat kā daudzus no jums, biedē izvēles paradokss, ko rada visa šī kosmētikas, virzienu, rituālu pārpilnība. Un, kad man tiek jautāts, kādus produktus es lietoju, es vienmēr atbildu izvairīgi. Jo idejiski, skaistumkopšanas lauciņa redaktora plauktiņā vajadzētu būt visam un daudz. Taču es dodu priekšroku principam less is more.


AUTORE: ALMAZA PIRHA 


Par bestselleri var kļūt ikviens Сellcosmet produkts, kas individuāli piemeklēts tieši jums.
Man tādi ir trīs.


Gadiem ejot, Jūsu ādas kvalitāte var kļūt labāka, īpaši tad, ja izprotat tās darbību un atjaunošanās principus. Varbūt ne tik ātri kā tas notiek jaunībā, bet āda tiešām dara brīnumus. Nevajag tikai iejaukties procesos.
Un neiejaukties — nozīmē apmierināt ādas vajadzības: bez agresijas, maskējošiem līdzekļiem, bet atjaunojot tās zaudēto līdzsvaru un saglabājot to. Noteikti ir nepieciešamas saskaņotas pūles un apņemšanās rūpēties, lai sekotu dabiskajiem procesiem. Un tas ir pirmais nosacījums — less is more. Saskaņotība un apņemšanās — pareizi piemeklēts līdzeklis, ko mēs regulāri un ilgstoši lietojam.
Otrais nosacījums – tā ir ādas zaudētā līdzsvara kompensēšana. Hialuronskābes, kolagēna un elastīna — trīs galveno elementu, kas atbild par stingru un mitrinātu ādu — līmenis sāk pazemināties, āda kļūst plānāka, sausāka un ļengana. Var mēģināt atjaunot šo elementu trūkumu. Taču, zinot, ka āda pati spēj atjaunoties, to vajag tikai “uzlādēt”, es meklēju šo reģenerācijas potenciālu celulārajā kosmētikā.
Šoreiz es pastāstīšu par kopšanas līdzekļiem, ko lietoju jau daudzus gadus. Ja tiek radīti iedarbīgi līdzekļi, tad cilvēki tos uzticīgi izmantos gadiem ilgi.


CellcosmetTM Cellular Concentrated Day CREAM
Celulārais koncentrētais dienas krēms

Pirms pāris gadiem, meklējot ļoti efektīvu līdzekli nobriedušai ādai, es pievērsu uzmanību Cellular Concentrated Day Cream. Šī krēma nepārspējamās efektivitātes noslēpums ir biointegrālās šūnas, ko izmanto kā galveno aktīvo sastāvdaļu. Šis krēms satur 5% šūnu ekstraktus, kas, kā jau rakstīju iepriekš, darbojas kā akumulators, atdodot savu enerģiju un reģenerēšanās potenciālu, novājinātu ādas šūnu atjaunošanai. Atkārtoti atsākot kolagēna un elastīna sintēzi, tiek izlīdzinātas grumbas, nostiprināta un tonizēta āda. Hialuronskābes komponenti normalizē epidermas barjeras un mitruma noturošās funkcijas. Starp citu, kvalitatīvi un mitrinoši komponenti – tas ir jebkuras ādas kopšanas pamats. C un E vitamīni kalpo kā ārējo faktoru kaitīgās ietekmes barjera. Pamanāmi rezultāti — šī krēma īsākā rekomendācija.

 Es daudzus gadus bez izņēmuma, kursu veidā, lietoju pasakaino celulāro liftinga serumu CellEctive CellLift Serum.


Šveices laboratorijas Cellap Laboratoire SA zinātniekiem bija nepieciešami 8 gadi, lai izveidotu savu galveno bestselleri — zelta serumu, kas piešķir sejai mirdzumu, kā pēc bezrūpīga, divu nedēļu ilga atvaļinājuma.
Šīs efektīvās bezrūpības noslēpums ir augsts stabilizēto biointegrālo šūnu ekstraktu saturs. Hialuronskābes komplekss ar dažādu molekulmasu, kas nodrošina mitrinošu efektu, atjaunojot elastību un apjomu. Kvieši un piena serums izlīdzina, nostiprina un savelk ādu. Peptīdu komplekss uzlabo elastīna un kolagēna šķiedru integritāti. Sastāvdaļu sarakstā ir arī dzīvības sēne — kombuča, kas nodrošina ādas mirdzumu un uzlabo sejas formu.
Es gribētu to lietot mūžīgi. Protams, ne jau atvaļinājuma vietā.

 Es uzskatu, ka sievietēm vispirms ir jārūpējas par savu ādu un tikai pēc tam jāuztraucas par kosmētiku. Tonālo līdzekļu izvēle man ir iepriekš noteikta. Es nesagaidu, ka tonālā krēma noturība būs 24 stundas – es jau savlaicīgi notīru kosmētiku — pat ne pirms gulētiešanas, bet kā tikko pārnāku mājās. Bet pat šajā neilgajā laika posmā, es vēlos būt pārliecināta, ka mans tonālais krēms ir kas vairāk nekā tikai maskēšanas līdzeklis. Tieši tāpēc jau daudzus gadus es izvēlos vieglas bāzes «all in one» ar piesātinātu kopjošu formulu.


Cellcosmet CELLTEINT — pilnvērtīgs dienas krēms ar lielisku toni un ilgtermiņa priekšrocībām, ideāli piemērots vieglam un vidējam klājumam un paredzēts lielākajai daļai ādas tipu. Nesatur silikonus, bet tam ir unikāla īpaši jutīga tekstūras bāze, tādēļ uz manas ādas tas rada zīda pieskāriena sajūtu, acumirklī pielāgojas ādas krāsai, saplūst ar to, liekas, ka mana āda ir kaila, gluda un tīra. Dabiskie pigmenti, kas bagātināti ar perlamutru, rada starojošu, mirdzošas ādas efektu.


Tas satur revitalizējošas, pretnovecošanās un mitrinošas aktīvās sastāvdaļas. Dažādas molekulmasas hialuronskābe nodrošina tūlītēju un ilgstošu mitrināšanu.
Šis krēms ir vienreizējs! Dārgs? Jā. Bet neviens cits tonālais krēms man nesniedz tādas sajūtas kā šis: svaigumu, jaunību, mirdzumu, rūpes. Man tonālais krēms ir vissvarīgākā grima sastāvdaļa. Tādēļ es savā vecumā dodu priekšroku ieguldīt lieliskā ādas tonī.

 

Izplatītājs: SIA Adriana Villa
Skolas iela 9, Rīga, LV-1010
tālr.: +371 67333445, +371 22314237
info@adrianavilla.lv


KUR IEGĀDĀTIES?

Lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic: Rīga, Kr. Valdemāra iela 41

 SEASON SPA, Royal Casino SPA&Hotel Resort: Rīga, Tērbatas iela, 73

Medicīnas centrs PORTOVITA DI: Rīga, Katrīnas dambis, 17

Estētiskās medicīnas klīnika ART OF BEAUTY: Rīga, Antonijas iela 12

Jahtklubs & sporta centrs CONCEPT, Salons MAIJA: Jūrmala, Vienības prosp.36

Biznesa aviācijas terminals CAPITAL Handling Riga: Ziemeļu iela 22, Lidosta Rīga

komentāri