Ставьте like и читайте!

REDERMALIZĀCIJA AR DZINTARSKĀBI. BIOREVITALIZĀCIJAS NEXT LEVEL

15.12.2022, 3ade.lv

REDERMALIZĀCIJA AR DZINTARSKĀBI. BIOREVITALIZĀCIJAS NEXT LEVEL

REDERMALIZĀCIJA AR DZINTARSKĀBI

BIOREVITALIZĀCIJAS NEXT LEVEL

Mūsdienās ādas novecošanas procesa palēnināšanas risinājumi ir daudzu pētījumu galvenais uzmanības objekts. Dažādu metožu un komponentu sinerģiska izmantošana rada satriecošus rezultātus. Dažbrīd estētiskās tendences iemirdzas tikpat spoži kā zvaigznes debesīs, un tikpat ātri arī nodziest. Taču dažas gūst popularitāti pamazām. Tās arī kļūst par skaistuma Visuma stūrakmeņiem.

Uzskatāms piemērs: dzintarskābe. Šī pretmikrobu, antioksidanta un antibakteriālā sastāvdaļa jau sen tiek izmantota ādas kopšanas līdzekļos. Tā palīdz cīņā ar dažādām ādas problēmām un tiek uzskatīta par unikālu līdzekli intensīvai ādas atjaunināšanai. Un tieši šis komponents aizsāka jaunu biorevitalizācijas līmeni – redermalizāciju, par ko mums pastāstīs dermatoloģe, daktere Kristīne Kalniņa.

AUTORE: ALMAZA PIRHA

 


DERMATOLOĢE, KRISTĪNE KALNIŅA


Par redermalizāciju pieņemts uzskatīt modernāku, inovatīvāku biorevitalizācijas metodi, kas, pateicoties uzlabotajam un papildinātajam sastāvam, kļuvusi par efektīvu līdzekli novecošanās profilaksei un ādas zaudēto funkciju atjaunošanai. Attiecīgi, biorevitalizantu sastāvā esošajai, mums labi zināmajai un pārbaudītajai, hialuronskābei tika pievienota vēl viena sastāvdaļa — dzintarskābe (nātrija sukcināta veidā — dzintarskābes sāls).

Rezultātā kosmetologu rīcībā nonāca preparāts, kura mērķis ir ne tikai ādas mitrināšana, bet arī reģenerācija, ādas tonusa paaugstināšana, sejas krāsas un asins mikrocirkulācijas uzlabošana.

Mūsdienu kosmetoloģijā hialuronskābe pamatoti tiek uzskatīta par īstu jaunības eliksīru. Pateicoties tās spējai saistīt un saglabāt mitrumu ādā, tā tiek saukta par "molekulāro sūkli". Dzintarskābe sinerģiski iedarbojoties ar hialuronskābi pastiprina procedūras efektu.


Daktere Kristīne Kalniņa, dermatoloģe

"Redermalizācija ir “2 in 1” procedūra – hialuronskābe nodrošinās nepieciešamo mitrināšanu un audu mehānisku atbalstu, bet dzintarskābe uzlabos kolagēna un elastīna ražošanu, kas ir atbildīgi par ādas elastību.

Dzintarskābi saturošo preparātu pielietojuma klāsts ir ļoti plašs.

Tā kā dzintarskābe samazina tirozināzes ražošanu, tā ir ieteicama cilvēkiem, kam ir paaugstināta pigmentācijas veidošanās. Pēc lietošanas kursa ne tikai samazinās esošā pigmentācija, bet vienlaicīgi tiek kavēta jauna pigmenta veidošanās un ievērojami uzlabojas ādas tonis.

Dzintarskābe uzlabo audu mikrocirkulāciju, kas, savukārt, veicina limfas plūsmu, samazinot audu pietūkumu un tumšos lokus zem acīm.

Dzintarskābi var izmantot kā papildu procedūru aknes ārstēšanā, jo tā uzlabo audu trofiku, mazina iekaisumus, kā arī būtiski uzlabo ādas izskatu.

Rozācijas gadījumā, dzintarskābes preparāti samazina audu oksidatīvo stresu, normalizē mikrokapilāru diametru un mazina iekaisumu procesus ādā.

Ņemot vērā, ka mūsu āda jau dabiski satur gan hialuronskābi, gan dzintarskābi, tad šis duets lieliski mijiedarbojas ar jutīgu ādu, nodrošinot to ar papildu materiālu atjaunošanas procesam.

Redermalizantu sastāvā esošā augstmolekulārā hialuronskābe nodrošina ādas mitrināšanu, veic audu mehānisku atbalsta funkciju, rada optimālu vidi šūnām, īpaši fibroblastiem, lai stimulētu kolagēna un elastīna ražošanu, un tas nozīmē, ka āda kļūst elastīgāka un blīvāka. Būtībā novecošana ir iekaisuma un brīvo radikāļu uzkrāšanās audos. Un šo procesu var aizkavēt redermalizācija." 

Par 2022.gada TOP pieprasītāko skaistumkopšanas procedūru to padara tās pretiekaisuma iedarbība, izteiktais pretnovecošanās efekts, kā arī hipoalerģisks un pilnīgi drošs sastāvs, ko apliecina ISO un GMP kvalitātes standarti.

BIOREVITALIZĀCIJA BEZ TŪSKAS


Dažiem pacientiem rodas tūska, ko rada hidrofilitāte – unikāla hialuronskābes īpašība — spēja uzkrāt un saglabāt mitrumu starpšūnu matricā. Ir cilvēki, kuru organismam jau sākotnēji ir tendence uz tūskas veidošanos. Šiem “veiksminiekiem” nepalīdzēs pat ideāli piemeklēti preparāti un maztraumatiskas injekcijas metodes ar biorevitalizantiem. Jā, āda izskatīsies mitrināta, veselīga, bet pati seja būs pietūkusi. Preparātu sastāvā esošā dzintarskābe nodrošina tieši šo drenāžas efektu, kas mazina pietūkumu un uzlabo enerģijas apmaiņu audos.

Dr. Kristīne Kalniņa 

"Nātrija sukcināts nodrošina audus ar enerģiju metaboliskā stresa apstākļos, jo iedarbojas uz mitohondrijiem, kas pēc būtības darbojas kā šūnas elektrostacija, kur tiek ražota šūnai nepieciešamā enerģija. Ievadot nātrija sukcinātu, uzlabojas mikrocirkulācija, šūnas metabolisms, un rezultatā notiek dermālā matriksa remodelācija. 

Uzlabojoties audu mikrocirkulācijai, uzlabojas audu atjaunošanās un oksigenācija. Tas izskaidro, kāpēc uzlabojas dzīšana pie hroniskiem iekaisumiem, tādiem kā akne un rozācija, samazinās tūska un āda ātrāk atjaunojas. 

Procedūru kursu nepieciešams atkārtot vidēji 2 reizes gadā, atkarībā no ādas stāvokļa un pacienta vecuma. Izmantojiet procedūru pirms intensīvu lāzerprocedūru veikšanas, tā papildinās ādas resursus, paātrinās ādas reģenerāciju, atveseļošanās procesu un veicinās iespaidīgāka rezultāta iegūšanu."


VAI DZINTARSKĀBES REDERMALIZĀCIJA IR JUMS PIEMĒROTA?


Redermalizāciju ar hialuronskābes un dzintarskābes preparātiem var izmantot visas sejas ādas ārstēšanai vai apstrādāt tikai atsevišķas tās daļas, piemēram, pieri, zonu ap acīm, kaklu, dekoltē zonu vai roku virspusi.

Procedūru kurss ar dažādu aktīvās vielas procentuālo koncentrāciju preparātā, ko nosaka ārsts — kosmetologs, rada tūlītēju liftinga efektu, kas pamanāms pat ar neapbruņotu aci.
Mazākas koncentrācijas preparāti ir lieliski piemēroti sausas ādas, fotonovecošanās pazīmju un smalku krunciņu likvidēšanai. Mazinās ierastais pietūkums, izlīdzinās loki zem acīm, izzūd noguruma pazīmes. Izmantojot preparātus ar palielinātu skābju koncentrāciju, iespējams tikt galā ar sejas krāsas nevienmērību, izlīdzināt ādas mikroreljefu, samazināt pigmentāciju un dziļākas krunciņas, stiprināt kolagēna struktūru, padarot ādu mirdzošu, un, protams, stabilizēt ūdens līdzsvaru dermā.

Procedūrai nav vecuma ierobežojumu, un to plaši izmanto gan sievietes, gan vīrieši. Redzamas ādas atjaunošanās izmaiņas notiek pirmo 3-4 dienu laikā pēc pirmās procedūras. Fibroblastu, kas ražo kvalitatīvu kolagēnu un elastīnu, attīstības cikls ilgst 21 dienu, tāpēc maksimālais efekts tiek sasniegts 3-4 nedēļu laikā. Pēc trīs redermalizācijas procedūrām, kas uzskatāmas kā viens kurss, rezultāts saglabāsies 6 līdz 9 mēnešus. Vizuāli jūs pamanīsiet, ka sejas āda ir mitrināta un stingra, samazinās grumbas un iekaisuma (aknes) procesi, uzlabojas audu tonuss.

 

komentāri