Ставьте like и читайте!

Resto-Rātors ielūdz uz Jaunā gada sagaidīšanu - Speakeasy 2020!

19.12.2019, 3ade.lv

Resto-Rātors ielūdz uz Jaunā gada sagaidīšanu - Speakeasy 2020!

Uz vienu vienīgu nakti – lai uzmirdz Brodvejas spožums un Piektās avēnijas šiks!

Uz vienu vienīgu nakti – lai pazūd robežas starp savējiem un svešiem!

Uz vienu vienīgu nakti – mēs tiksimies Ņujorkā pirms 100 gadiem! 

Esam priecīgi paziņot, ka šogad Resto-Rātors rīko grandozās Jaungada svinības “SPEAKEASY 2020” jaudīgākajā un modernākajā Rīgas apkaimē - Jaunajā Teikā, kas pirmo reizi vērs vaļā sava koferenču un pasākumu centra durvis apmeklētājiem un uz vienu vienīgu nakti pārtaps par pasaules metropoli - 1920. gada Ņujorku, visā šīs leģendārās pilsētas un šī neparastā laikmeta spožumā!

Tieši pirms 100 gadiem visas Savienotās valstis un to iedzīvotājus satricināja negaidīta ziņa – tika pasludināts “sausais likums”! Kas sākumā šķita traģēdija, kļuva par pamatu vienai no retro laikmeta noslēpumainākajām tradīcijām – SPEAKEASY kultūrai.

Intimitāte. Aizliegtā šarms. Vilinoša visatļautība. Pilnasinīga izklaide.

Šaurās ieliņās, no cilvēku acīm paslēptajos bāros, neatkarīgi no rases, amata, ienākumu līmeņa satikās cilvēki, kurus vienoja mīlestība pret uzdzīvi – īstu dzīvi no visas sirds!


Visa vakara garumā viesus gaida bezgalīga pārsteigumu programma! Fantastiska svētku piecu kārtu ēdienkarte, bagātīga dzērienu izlase un slepeni bāri, vērienīgas un neredzēti greznas dekorācijas, kā arī atraktīvs vakara vadītājs, kas uzrunās viesus trīs valodās. 

Kopā baudīsim unikālu izklaides programmu, aktieru saspēles, kvestus, konkursus, populārās mūzikas un džeza ritmus no “The Originals” live band, apburošo salūtu un vairākus citus pārsteigumus neaizmirstamajā, maģiskajā Ņujorkas ielu atmosfērā.

Mazākie pasākuma viesi baudīs aizraujošu izklaides programmu, kuru ir sagatavojuši labākie un atraktīvākie aktieri un animatori. Īpaši bērniem gatavota furšeta galda ēdienkarte pārsteigs un iepriecinās ikvienu mazo pasākuma viesi.


BIĻEŠU CENA PIEAUGUŠAJIEM – EUR 200,00
Cenā ietilpst vakara izklaides programma, piecu kārtu vakariņas, kā arī welcome drink pasākuma sākumā un prosecco glāze, pienākot pusnaktij!

BIĻEŠU CENA BĒRNIEM (līdz 10 gadiem) – EUR 70,00
Cenā ietilpst īpaša bērnu izklaides programma kopā ar animatoriem, kas pieskatīs un izklaidēs bērnus visa vakara garumā, kā arī furšeta galds ar īpaši veidoto bērnu ēdienkarti. Bērniem būs pieejama atsevišķa zona, kur tos uzraudzīs profesionālas auklītes.

VIP BIĻEŠU CENA – EUR 290,00
Cenā ietilpst individuāla galdiņa izvēle atbilstoši viesu kompānijas lielumam, vakara izklaides programma un piecu kārtu vakariņas, welcome drink ierašanās brīdī un prosecco pusnaktī kopā ar svētku uguņošanas vērošanu ar lielisku skatu īpaši tam paredzētā vietā uz jumta, kas uzdāvinās neaizmirstamas emocijas, baudot salūtu acu līmenī!

DRESS CODE

Smart Casual. Aicinām svētku viesus ierasties 1920-to gadu retro stila apģērbā. 

Vairāk informācijas par pasākumu: www.speakeasy2020.lv

Biļešu rezervācija: +371 27897489 vai speakeasy2020@restorators.lv!

 

New York, New York, here we come!

komentāri