Ставьте like и читайте!

BRUNO VASSARI – profesionāla ādas kopšana. No vīna terapijas līdz miorelaksācijai

10.01.2018, Almaza Pirha

BRUNO VASSARI –  profesionāla ādas kopšana. No vīna terapijas līdz miorelaksācijai

Šis Spānijas zīmols 10 gadu garumā ieņem estētikas speciālistu izveidoto sarakstu augšējās rindiņas. Vairākkārt ieguvis augstus atzinumus pretnoveco-šanas medicīnas starptautiskajos kongresos, tas pievērsa arī mūsu uzmanību. Un tas, ka burtiski no 2017. gada marta zīmols ieguva pārstāvniecību Baltijā, kļuva par iemeslu tam, lai mēs pastāstītu par unikālākajām sērijām.

Zīmola sortimentā ir vairāk kā 300 produktu. Vija Salmane, kompānijas BRUNO VASSARI vadošā kosmetoloģe Latvijā, izvēlējās dažas līnijas no BRUNO VASSARI pamatsērijām un izcēla vispieprasītākos produktus, ar kuriem iepazīs-toties, jūs varēsiet spriest par Brenda konceptu kopumā.

Brends BRUNO VASSARI, kas kļuvis par profesionālās estētikas kvalitātes un inovācijas sinonīmu kopš 1984. gada, ar vairāk kā 300 produktiem, paredzēts jebkura ādas tipa kopšanai.

Brends ir ideāls sabiedrotais gan kosmētiskajos, gan SPA centros 55 pasaules valstīs, pateicoties plašajam unikālu līniju sortimentam.

Zīmola galvenā atslēga ir pētījumu un izstrāžu nodaļa – viena no visaktīvākajām un pasaulē atpazīstamākajām, kas ļauj izlaist jaunus produktus katrus 3-4 mēnešus.

 Vija Salmane, kompānijas BRUNO VASSARI vadošā kosmetoloģe Latvijā

SĒRIJA KIANTY

Par absolūtu favorītu, savā veidā vienīgo, var nosaukt produktu sēriju KIANTY, kuras līdzekļu pamatā ir revolucionārā vīna terapijas tehnoloģija. Visa bāze tiek būvēta uz vīnogu kauliņu ekstraktiem, kas bagāti ar polifenolu. Sarkanās vīnogas satur trīs dabīgas organiskās skābes – vīna, ābolu un piena, kas pazīstamas ar savām spējām atjaunot un balināt ādu. Tās arī stimulē kolagēna, elastīna izstrādni un ādas dabisko mitrināšanas faktoru.

Pretnovecošanās efektam es iesaku izmantot krēmu VITA-VITE, kura sastāvā ietilpst heksapeptīds-miorelaksants, kam piemīt „botoksveidīgs" efekts. Krēms palīdz izlīdzināt mīmikas grumbiņas, palēnina novecošanas procesus ādā un rada izteiktu liftinga iedarbību.

SĒRIJA CELL ACTIVE

Pateicoties sava zinātniskā centra iespējām, BRUNO VASSARI piedāvā šūnu ārstēšanu uz aktīvo vielu bāzes, kas iegūtas no Sekvojas (zināmas ar savu ilggadību) sakņu stobršūnām. Līdzekļi ar augu stobršūnām stimulē audu tvirtumu, atjaunojot ādas blīvumu; piemīt globāls pretnovecošanas efekts.

LAB DIVISION GLYCO SYSTEM

Eksfoliācija ir svarīgs solis jebkurā kosmetoloģiskā procedūrā. Šī sērija bāzējas uz mums jau labi zināmo glikolskābi un C vitamīnu. Glikolskābe ir dabīga skābe, kas tiek iegūta no cukurniedres un ir daļa no tā, ko mēs saucam par skābes-alfa-hidroksīdiem. Tās svarīgākais uzdevums ir ādas nolobīšana. Tai piemīt augstas caurkļūšanas spējas un maksimāla efektivitāte.

LAB DIVISION COLLAGEN BOOSTER

Pēc 35 gadu vecuma atjaunošanās procesi organismā palēninās, āda no jaunas pāriet kategorijā – nobriedusi. Pienāk laiks runāt par elastīna un kolagēna izstrādes samazināšanos. Šī efektīvā līnija ir ar ļoti specifisku funkciju: stimulēt kolagēna sintēzi. Bagātināta ar peptīdu un C vitamīna kokteili. Tas palīdz samazināt grumbu dziļumu un uzlabo ādas starojumu un tvirtumu.

LAB DIVISION HA50X

Intensīva terapija ar ļoti augstu hialuronskābes koncentrāciju, lai momentā hidratētu ādu. Sērijas HA50X ārstnieciskais mērķis ir palielināt hialuronskābes koncentrāciju augstā un zemā molekulārajā masā, kas sniedz ādai gludu, jaunu un starojošu izskatu.

 

Intensīvai „sezonas" kopšanai es iesaku setu no trīs produktiem:

Power C Peptide Cream Antioxidant Cream – krēms ar peptīdu kompleksu un stabilu C vitamīnu cīņai ar novecošanas pazīmēm. Ideāli der „nedzīvai", devitalizētai un atūdeņotai ādai. Koriģē ādas toni un liek tai starot.

Intensīvai pretnovecošanai Glyco-C Serum serums ar glikolskābi un C vitamīnu, izlīdzina ādas toni.

Multi Molecular Hyaluronic Filler – intensīva hidratācija ar superkoncentrētu hialuronskābi, palīdz noturēt mitrumu ādā visas dienas garumā.

 

Visplašākajā zīmola sortimentā jūs varat izvēlēties līdzekli jebkuram ādas tipam un problēmām. Aktuāla būs balinošā sērija WHITE vai sērija „pilsētniekiem" Anti Stress. Nogurušai ādai iesaku Skin Comfort, taukainai un porainai Pure Solutions, atūdeņotai Aqua Genomics, problemātiskai The Specifics, un, protams, ķermeņa kopšana ar Body Care.

BRUNO VASSARI Latvijā pārstāv SIA «AIVI BALTIC»

 

Latvija, Rīga, Vienības gatve 192-139

Tālr.: +371 29770509 aivibaltic@gmail.com 

www.brunovassari.lv

AIVI BALTIC #brunovassarilatvia

komentāri

  • Reklāmkarogs