Ставьте like и читайте!

СellEctive CellLift Eye Contour krēms - liftinga šūnu krēms ādai ap acīm

10.02.2019, Almaza Pirha

СellEctive CellLift Eye Contour krēms - liftinga šūnu krēms ādai ap acīm

 Lieku roku pie sirds - šo atsauksmi gribētu iesākt vienkārši. Labs krēms. Dārgs – tas gan, toties labs. Kādēļ vajadzēja piesieties pie tām šūnām? 

Ja vien pietiks pacietības - izlasiet.

Par brīnumaino cilmes šūnu un šūnu kosmētikas spēku mūsdienās nav dzirdējis ja nu tikai retais. Tiesa, katram ir savs redzējums par to, kas tad šīs mistiskās šūnas kosmētikas sastāvā ir patiesībā. Un visbiežāk šis redzējums no patiesības ir tāls. Atteikt piedāvājumam izmēģināt 250 eiro vērtu krēmu par 15 ml iepakojumu nespēju. Lai gan cilmes šūnas sastāvā ne pa jokam sabiedēja ... Manā skatījumā šūnu kosmētika ir tāda kosmētika, kas ietver cilmes šūnas. Runā, ka tās spējīgas uz daudz ko. Piemēram, no zvīņām izaudzēt zivi. Labi, ja zelta. Bet, ja nu nē? 

Vienotas definīcijas, kas tad ir šī šūnu kosmētika, nepastāv. Katrs ražotājs skaidro atšķirīgi. Dažreiz krēmu sauc par "šūnu", jo tas labvēlīgi ietekmē mūsu ādas šūnas. Bet nu loģiski. Citreiz par "šūnu" sauc kosmētiku augu izcelsmes sastāvdaļu dēļ. Citi ražotāji raksta, ka kosmētika satur cilmes šūnas ... Varbūt tā ir patiesība, tomēr garu tās izlaida jau labu laiku atpakaļ, par cik līdz šim brīdim nav izgudroti paņēmieni, kas saglabātu šos cilmes šūnas krēmā “dzīvotspējīgas”. Lai gan varbūt esmu ko palaidusi garām... Bet par to nezinu. Un visas 50 eiro vērtas burkas ar daudzsološām mantrām, ka krēms satur cilmes šūnas - ne vairāk ne mazāk kā melnais mārketings.  

Pilnas tiesības saukties par “šūnu” kosmētiku ir tai, kas satur aktīvās, “dzīvās” šūnas. Un godīgs ražotājs parasti norāda, kuras: augu vai dzīvnieku. ŠŪNU LIFTINGA KRĒMS ĀDAI AP ACĪM CREAM FOR EYES CellEctive CellLift Eye Contour Cream satur šūnu sastāvdaļu koncentrāciju (30%). Bet par kādām šūnām vispār iet runa?

Gan augam, gan dzīvniekam ir cilmes šūnas, un ir diferencētās. Atšķirība ir tāda, ka diferencētas šūnas jau ir izlēmušas par savu nākotni, tām ir noteikta programma, un pašas par sevi vai mūsu gribas no aknu šūnām par ādas šūnām tās pārvērsties nespēj. Diferencētu šūnu uzvedība ir paredzama, izpētīta un droša. Toties cilmes šūnu uzvedība, neskatoties uz milzīgo pētījumu apjomu, vēl nav. Tā uzskata CELLCOSMET un izmanto vienīgi diferencētas dzīvnieku epidermas audu šūnas.

Saskaņā ar ekspertu, kas strādā ar šūnu kosmētiku, viedokli, tā spēj novērst gandrīz jebkuru estētisku problēmu - pinnes, rozaceju un pigmentācijas traucējumus. Tomēr pamatauditorija, uz kuru vērsta šūnu kosmētikas iedarbība, ir sievietes pēc 40 ar pirmajām ādas novecošanās pazīmēm. Kāpēc? Viss ir vienkārši.

Šāda āda primāri ir jāatjauno, jo šūnu dalīšanās ātrums, kā arī tā piesātinājums ar barības vielām un skābekli palēninās, tā kļūst plānāka, ļengana un jutīgāka.

Kā darbojas šūnu kosmētika? Šūnu kosmētikas aktīvās vielas, mijiedarbojoties ar ādu, savu enerģiju un reģenerējošo potenciālu ziedo noplicinātām un novājinātām šūnām. Ādas funkcijas (reģenerācija, aizsardzība uc) kļūst aktīvākas, kā rezultātā epidermas ārējais stāvoklis krasi mainās. Pēc vairākām šūnu kosmētikas lietošanas nedēļām āda sāk izskatīties jaunāka par savu bioloģisko vecumu.

Cellap laboratorija paziņoja, ka atšķiras no citiem kosmētikas zīmoliem, pirmo reizi kosmetoloģijā piedāvājot šūnu kopšanas līdzekļu līniju, kas ņem vērā:

- ādas fizioloģisko vecumu;

- vīriešu un sieviešu ādas hormonālās īpašības.

Patiešām, ādas vajadzības mainās atkarībā no tās fizioloģiskā vecuma. Tāpēc Cellcosmet un Cellmen kosmeceitikās līnijas satur dažādas šūnu ekstraktu koncentrācijas.

Cellcosmet un Cellmen kosmētikas līnijas ir 100% Šveices ražojums.

СellEctive CellLift Eye Contour Cream – šūnu liftinga krēms ādai ap acīm.

 

Jaunā produkta izgatavošanā Cellap laboratorijas pētnieciskais centrs nolēma iekļaut maksimālu šūnu sastāvdaļu koncentrāciju (30%). Turklāt krēms ir bagātināts ar kokteili no efektīvām anti-age sastāvdaļām. Visu komponentu sinerģiskais efekts nodrošina globālu atjauninošu efektu.

 

Kā tas izpaužas?

• Plakstiņi ir piepacelti.

• Mīmiskās grumbas izlīdzinās un piepildās.

• Āda ap acīm tiek izlīdzināta.

• Mazākas un lielākas grumbas ir piepildītas.

• Tumšie apļi zem acīm ir apgaismoti.

• Noguruma zīmes tiek izdzēstas, tiek panākts izgaismošanas efekts.

• Āda ap acīm izskatās krietni jaunāka.

Par sastāvdaļām. Katrai ir atvēlēts savs uzdevums:

* Aktīvās stabilizētās biointegrētās šūnas (30%): atdzīvina, normalizē ādas līdzsvaru.

* "Expert Hyaluron" komplekss sniedz tūlītēju izlīdzinošu iedarbību.

* Ādas apjomu atjaunojošs komplekss “Agenetics” - dzīvību veicinošs koncentrāts, kas padara ādu blīvāku.

* Peptīdu kompleksam "LiftUp" piemīt anti-gravity efekts, pacelšanas efekts.

* Dermo-relaksējošais peptīdu komplekss dzēš noguruma pēdas no ādas.

* Restrukturēšanas peptīdu komplekss novērš tumšos lokus zem acīm, uzlabo ādas toni.

* Komplekss spožākam skatienam: izgaismo tumšos lokus zem acīm, piemīt antioksidanta iedarbība.

* Melnā plūškoka ziedu ekstrakti novērš pietūkumus zem acīm.

* Komplekss "Mirdzums" nodrošina izgaismošanas efektu un svaigu sejas krāsu.

• Nesatur smaržvielas

• Nesatur hormonus, silikonu, krāsvielas un spirtu

 

 

Tvertnē ar dozatoru ir tikai 15 ml. Tomēr vienreizējai uzklāšanai nepieciešams tikai piliens, rīsa grauda lielumā.

Pēc trīs krēma lietošanas nedēļām pamanīju, ka grumbas ap acīm kļuva mazāk izteiktas, no rītiem nav pietūkumu, un vissvarīgāk, āda kļuva nedaudz stingrāka. Gadiem ejot tā kļūst plāna kā pergaments. СellEctive CellLift Eye Contour Cream atgriež tai elastību un stingrību. 

Pirms pirkuma konsultējieties ar kosmetologu vai konsultantu veikalā, kur šis zīmols ir pārstāvēts.  

Izplatītājs Cellcosmet SIA Adriana Villa, www.adrianavilla.lv

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs